Please, don't go

27. června 2013 v 20:15 | Hotaru |  Drabble
Ahoj, dneska jsem sepsala tripple drabble. Jenom takový malinký počin o 300 slovech,
protože jsem se potřebovala z něčeho vypsat :D (Vlastně přesně z toho,
co se stalo v té povídce)
Není tam určený ani pár, ani fandom. Dosaďte si tam, koho chcete.
Snad si to užijete :)


Všude kolem něj byly stovky usměvavých tváří. Ozýval se smích a hlasitý hovor. Park byl skoro přecpaný lidmi až k prasknutí. Všichni do něj strkali a jeho kamarád ho tahal za rukáv.
Ale přesto byl tak moc sám.
Pozoroval záda mizejícího kluka. Pozoroval jeho krásný dlouhý krk a rozježené vlasy. Pozoroval jeho kolébavou chůzi a roztomilé máchání rukama. Cítil se tak sám. Jeho srdce pukalo. Měl pocit, že se nemůže nadechnout. Tak moc se za ním chtěl rozběhnout. Prosit, ať neodchází. Neudělal to. Prostě jenom stál. Viděl, jak mladík přešel krátký štěrkový plac a došel ke schodům. Věděl, že až je vystoupá a zmizí v otevřených dveřích budovy, tak už ho nikdy v životě neuvidí.
Nevnímal, že mu jeho kamarád něco říká a raději se dál soustředil na mizejícího chlapce. Podvědomě si rukou protřel oči. Pálily ho, chtělo se mu plakat a snažil se slzy držet na uzdě. Nesměl dát nic znát. Ne před tolika lidmi, kteří ho všichni neměli rádi.
Naposledy přejel pohledem po dlouhé postavě oděné do černého oblečení. Naposledy se kochal pohledem na jeho dlouhou šíji.
Pořád podvědomě doufal, že se chlapec otočí a nakonec se vrátí a ještě chvíli tu pobude. Doufal v to, ačkoli věděl, jak je jeho přání pošetilé.
Už zbývaly jenom poslední tři schody.
"Tři... dva..." začal tiše šeptat a přitom pohledem pořád pozoroval mladíka ve dveřích. Jeho srdce bylo prázdné. Cítil se tak sám, jako ještě nikdy předtím, přitom kolem něj bylo mnoho lidí.
Mladík překonal ty tři schody rychle. Brzy z něho byla vidět už jenom střapatá hlava.
"Jedna," zašeptal mladík a pozoroval dveře, ve kterých zmizely poslední vlásky staršího chlapce. Tak, teď ho viděl naposledy. Nikdy už ho neuvidí. Nikdy.
Rychle si utřel tu jedinou slzu, která mu utekla.

"Pojďme pryč," zašeptal na svého kamaráda a naposledy se podíval po dveřích, ve kterých zmizel on.
 


Komentáře

1 Yasuko-chán Yasuko-chán | Web | 29. června 2013 v 10:14 | Reagovat

Chudáák Q-Q
zlá Hotaru-chan! Zláá!
:'D

2 Kyuu Kyuu | Web | 29. června 2013 v 14:13 | Reagovat

Já jsem si úplně představila Taemina a Minha! ale jako že fakt! Super...vážně skvělý :3 ^^ hezky si to napsala, i když jsme doufala, že napíšeš, že se alespoň otočí, ale i tak to bylo krásné :*

3 Karin Karin | 30. ledna 2014 v 20:11 | Reagovat

Myslela jsem že se vrátí a nebo aspoň otočí. 8-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
.
TOPlist
Follow on Bloglovin

since 1.6. 2013