Broken butterfly - prolog

7. července 2013 v 14:32 | Hotaru |  Broken butterfly (staré)


"Nechápu, proč mě na tu party prostě nepustíš," ozval se Taemin do nepříjemného ticha, které v autě panovalo.
"Taemine!" okřikla ho jeho máma, zatímco jeho otec jenom zaťal ruce do volantu a snažil se ovládnout vztek. Kdy se z jeho dítěte stal takový rozmazlený spratek?
"Myslím si, že ti s maminkou dáváme víc, než si zasloužíš. Prostě nikam nejdeš, jsi ještě dítě," ozval se otec potom, co se dostatečně uklidnil.
"Nejsem dítě! Kazíte mi život!" vykřikl Taemin a to už jeho otec nevydržel. Zlobně se na něj otočil a vrazil mu pohlavek.
"Miláčku, pozor!" vyjekla žena.
Před autem se najednou objevilo dítě. Stálo tam a vytřeštěně zíralo do auta. Ozvalo se skřípění pneumatik a auto se celé podivně otočilo na stranu. Taemin dezorientovaně zamrkal. Otec auto rychle stočil na stranu a viděl, jak se v děsivé rychlosti řítí na betonovou stěnu. Slyšel jekot. Tuhla z něho krev v žilách. Až pozdě si uvědomil, že to křičí on.
Rána. Náraz tak strašný, až se mu vyrazil dech. Slyšel, jak se auto před ním šrotuje a křik jeho rodičů. Bolelo ho celé tělo z toho, jak se udeřil o bezpečnostní pás. Cítil, jak mu na nohu dopadá něco těžkého a zakřičel.
Všechno se to stalo tak rychle. Pořád cítil bolest na noze. Snažil se ji vytáhnout, ale těžký předmět mu ji pomalu drtil. Cítil, jak mu po ní stéká něco teplého a zjistil, že to asi bude krev. Křečovitě zavíral oči, tisknul si stehno zraněné nohy a z hrdla se mu dostávalo cosi, jako trhané vzlyky. Co se to stalo? Pořád si přesně neuvědomoval, jak se ocitl tam, kde byl. Proč se to stalo? Nejel před chvílí s rodiči domů ze školy? Tak proč má teď najednou pocit, že asi zemře? Cítil, jak má na noze té lepkavé horké tekutiny víc a domyslel si, že asi hodně krvácí. Z té představy se mu udělalo nevolno. Nesnášel krev. Odmítal otevřít oči, bál se co uvidí.
Zdálo se mu, že je ve vlastním světě, že nic kromě něj neexistuje. Ale potom uslyšel neznámý hlas. Ječel. Hystericky, tuhla při tom krev v žilách.
"Jsou mrtví! Pomoc! Pomoc!"
Co ta žena říká? Vždyť on žije. Sice cítí tu nepředstavitelnou bolest, ale žije. Až pozdě mu došlo, co její slova znamenají. Chtěla tím říct, že jeho rodiče...?
 


Komentáře

1 Diza Elstron Hitsunaki Diza Elstron Hitsunaki | 7. července 2013 v 16:56 | Reagovat

Tak smutný,hned další kapitolu Hotařino O.......o *psycho face xD*

2 Yasuko-chan Yasuko-chan | 7. července 2013 v 19:51 | Reagovat

Já jsem indiánskej šaman!:DD
čakaraka :3
_____________
Neee Q-Q ty vrahu!
Jakožto indiánský šaman tě prokleju a zakleju!

3 Yasuko-chan Yasuko-chan | Web | 7. července 2013 v 20:55 | Reagovat

No to teda! Omlouvám se výsosti!
Zapomněla jsem na vás Q-Q
nebíte mě.

4 Zuzi-chan Zuzi-chan | 16. února 2014 v 23:09 | Reagovat

Tuhle povidku ctu uz potreti, ale komentuju ji az ted. Jsou jen tri povidky, ktere ve me zanechaly tak hluboky dojem. Nezapomen na me, Horkosladke a tvoje Broken Butterfly. Hrozne moc obdivuju jak muzes v 9. tride napsat neco tak uzasneho a plne emoci. Tvuj blog jsem objevila teprve v sobotu, ale za ty dva dny jsem precetla uplne vsechno a BB dokonce dvakrat. Ted jdu cist potreti a kazdou kapitolku okomentuju :) Snad si tohohle komentare vsimnes :D
Ted k prologu: Uz takhle mam kolikrat neprijemny pocit z aut a kazda povidka, kde je autonehoda, me utvrzuje v respektu z tech velkych plechovych veci a ty jsi to navic popsala fakt uzasne :-D mela jsem z toho husinu :D ted me budou pronasledovat nocni mury, kdy budu sedet s Taeminem v aute a zazivat neco jako on. I kdyz... vlastnd by to zas takova nocni mura byt nemusela :-D
PS: omlouvam se, ze pisu bez hacku a carek, ale jsem na mobilu :D

5 S c a r s S c a r s | Web | 6. dubna 2014 v 10:05 | Reagovat

Člověk co má všechno, nemá v další moment nic :( Hádám, že mu to asi moc odhodlání k lepšímu životu nedodá, nebo aspoň ze začátku :)) Jsem zvědavá, co se dozvím dál.

6 Karin Karin | 1. května 2014 v 21:49 | Reagovat

Jak se může změnit život během pár vteřin. ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
.
TOPlist
Follow on Bloglovin

since 1.6. 2013