Me

10. července 2013 v 17:12 | Hotaru

Hotaru Tosihiro


Kontakt
Skype: hotarutosihiro
facebook: na požádání (nebo stačí hledat)

Oblíbené

Film
Soom (a celkově věci od Kim Kiduka) Suicide room, Takumi-kun series, Boys love, No Regnets, Underworld (všechny díly), Hunger games, Hostitel, Střihoruký Edward, Poslední píseň

Seriál/Dorama/Anime
The Big Bang Theory, 49 days, Boys before flowers, No.6, Sekai-ichi Hatsukoi, Junjou Romantica

Hudba (Asie)
SHINee, Super Junior, f(x), EXO, NU'EST, B.A.P, CNBLUE, LEDApple, MBLAQ, Block B, Big Bang, 2NE1, Lee Hyori, Jepp Blackman (Bang Yongguk), SS501, Ailee, Broken Valentine, Yohio, ADAMS, X-Japan, hide, Gackt, the GazettE, Royz, 365daband, Wang Leehom

Hudba (ostatní)
Black Veil Brides, Bullet For My Valentine, Three Days Grace, Red, Escape The Fate, Skillet, Blood on the dance floor, The Pretty Reckless, MikelWJ, Good Charlotte a v neposlední řadě S-Kore/Donnie/První kontakt, který je pro mě v mnohém cennější, než asijští miláčciV popisování sebe sama nejsem moc dobrá, nikdy jsem nebyla. Ale kdybych se měla popsat, tak se budu charakterizovat jako tichý introvert, člověk děsící se společnosti ostatních. Nemám ráda, když jsem ve společnosti mnoha lidí a s cizími lidmi bývám často dost nesvá. Většinou mi trvá dlouho, než si na určitého člověka zvyknu.
Bytostně nenávidím, když někdo nějakým způsobem někomu nadává. Je jedno jestli je to kvůli nějaké prkotině nebo závažným věcem. V tom případě na nějakou plachost většinou zapomínám a běžím se dané osoby zastat a nebo jí aspoň zvednou náladu. Vykazuji typické příznaky syndromu musím-pomáhat-slabším-až-do-roztrhání-těla.
Ve společnosti jsem často neoblíbená nebo přehlížená. Možná je to tím, že s vrstevníky jsem si nikdy moc nesedla, neměla si s nimi co říct, a oni mě zařadili do škatulky arogantního člověka. Nevadí mi to - ráda splývám s davem. Snažím se být neviditelná a docela se mi to daří.
Jsem zarytý pesimista, který i černou vidí ještě černější, než ve skutečnosti je.
V psaní jsem se našla už asi když mi bylo 9, ačkoli moje tehdejší výtvory se jen těžko dají nazvat psaní (jo, to ani ty současné xD). Naučila jsem se vypisovat ze svých pocitů, a tak je většina mých povídek depresivní. U psaní musím vždycky poslouchat hudbu - bez hudby nejsem schopná nic napsat.
Kromě psaní se občas věnuji také kreslení, se kterým ale většinou nejsem dostatečně spokojená na to, abych určitou věc vůbec dotáhla do konce. Což úzce souvisí s tím, že jsem strašný perfekcionalista a všechno musím mít dokonalé, pokud nemám, tak si to potom vyčítám.
Mám ve zvyku všechno hned vzdávat, což je pěkně pitomá vlastnost. Většinou se pro něco nadchnu, ale jakmile začáteční nadšení opadne, tak se na určitou věc vykašlu.
A proto jsem zvědavá, jak dlouho budou Dark way a osoba, která se nazývá Hotaru, existovat...

Ostatní:
- My bias/OTP list (aktuální ke dni 28. 7. 2014)
 


Komentáře

1 Barica Barica | E-mail | Web | 12. července 2013 v 22:08 | Reagovat

Jé, ty jsi mi ale zvrhlé dítě! Horší (mladší) jak já! (a to už je fakt co říct...) xDDD

2 luczaida luczaida | E-mail | Web | 31. července 2013 v 18:40 | Reagovat

Jakože nevidím, že jsi ještě o rok mladší než moje sestra, u které bych nikdy nedopustila, aby byla tak zvrhlá jako já :D

3 baby Zelo baby Zelo | Web | 28. prosince 2013 v 18:56 | Reagovat

awww x33 začínáš mi být hodně blízká :DDD

4 Narbie Narbie | Web | 1. prosince 2015 v 17:39 | Reagovat

Při čtení mi postupně padala čelist a u konci článku byla až někde u země. Ne často se mi totiž stává, že bych se našla v téměř každém odstavci, kde se ty popisuješ..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
.
TOPlist
Follow on Bloglovin

since 1.6. 2013