Nebudu nikomu chybět

10. července 2013 v 19:21 | Hotaru |  Drabble
Trošku přestřelený double drabble - 235 slov. Vlastně to patří k povídce Broken Butterfly aneb Moment kdy se motýlek rozbil. Dějově to je asi tak půl roku před povídkou. Nevím... myslím, že je to celkem psycho, no.... hodně psycho. Ale bylo mi líto nechat si to pro sebe tak to sem hodím alspoň jako drabble. Snad si to užijete.

Měl pocit, že se pro něj svět zastavil. S jistým sebeuspokojením pozoroval červeň, která najednou byla všude kolem. Konsternovaně upustil žiletku, jež tiše dopadla do kaluže krve u jeho nohou.
Podíval se do očí svého já v zrcadle - byly klidné, upokojené jeho činem. Prázdné - bylo to jako koukat do oken opuštěného domu. Ztratil všechno. Nezbylo mu nic, pro co by stálo žít.
Pohledem sklouzl ke svému tělu. Stál tak, jak ho Bůh stvořil. Jeho nahé tělo neslo známky dlouhého sebetrýznění - hladem, sebepoškozováním. Byl už jen kostra potažená kůží. Každá jeho kost se zřetelně rýsovala, jakoby opravdu neměl vůbec žádnou svalovou hmotu, už jen zachrastit. Kdysi krásné zdravé vlasy mu na hlavě jen neživě visely až k lopatkám a zakrývaly mu většinu obličeje. Pousmál se, když jeho oči zálibně pozorovaly, jak mu z dlouhých svislých ran na zápěstí vytéká krev. Temná, ostře kontrastující s nezdravě bledou pokožkou. Kapala mu přes konečky prstů a stékala na zem.
Chlapec začínal mít rozostřené vidění. Měl pocit, že už se na dlouhých nožkách neudrží. Bezvládně se sesunul k zemi do kaluže krve. Karmínová barva poskvrnila jeho dokonalou kůži, oříškově hnědé vlasy. Nevadilo mu to, vlastně to ani nevnímal.
Říkalo se, že lidé, kteří spáchají sebevraždu, si to rozmyslí, uvědomí si, že život je krásný. Většina lidí prý umírá s myšlenkou na krásy Země a uvědoměním, že chtějí žít. Taemin ale umíral s jedinou myšlenou. Nikomu nebudu chybět.
 


Komentáře

1 Barica Barica | E-mail | Web | 11. července 2013 v 19:47 | Reagovat

JE to psycho. Úžasné psycho! Běhá mi z toho mráz po zádech, brrr >_< Prostě wááá, jsi dobrááá!

2 Karin Karin | 30. ledna 2014 v 20:14 | Reagovat

Tak tady mi ukápla slzička. :-|

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
.
TOPlist
Follow on Bloglovin

since 1.6. 2013