B.A.P - Badman

6. srpna 2013 v 13:27 | Hotaru |  Hudba
No... zase není povídka no... ale už na tom pracuju >:DD Dneska určitě něco přibude! Ale...
Aaaa! Nemůžu krotit svoje nadšení! B.A.P mají - zase - nové MV! A - zase - se mi to neskutečně líbí! Bože, jak to ti kluci dělaj? Jsou boží! Jakože fakt boží! A to ani nemluvím o tom, jak jim to tam všem sluší... *padla*


Táák... asi prvních 23 vteřin mi to neskutečně připomíná Mine od Jaejoonga... ale fakt hodně. Nevím, přijde mi to podobné. Do té doby, než tam naběhne Bangie x3 Ke kterému, si myslím, tenhle vzhled strašně sedí. Vypadá v tom ještě víc badassově, než obvykle.
Ono to tam ostatně sluší všem klukům. Nehorázně se mi líbí Daehyun. Ale fakt nehorázně. V takovém tom zamalovaném jednom oku... aww! A Zelo! Tomu to tak sluší... žeru ho! Myslím, že oproti Hurricane si teda ohromně polepšil :D Ale když už jsme u toho... lidi, asi jsem slepá nebo se mi to zdá, ale přijde mi, že Jongup a Himchan tam jsou nějak málo vidět. Nevím no...


I hudba byla skvělá! Fakt se mi to líbí. Ten začátek nemá chybu... ale stejně si pořád stojím za tím, že je to podobné Jaejoongovu Mine. Potom se mi hrozně líbí takové ty "elektronické" nebo jak se tomu říká, části od 1:30 (aww, ten Bangie tam) a přibližně od 2:45... nevím, ale tenhle styl se mi líbí. Líbil se mi už v Hurricane.

¨

A to MV... bylo tak zvláštní a dýchalo takovou atmosférou... no prostě úžasné! Nehorázně se mi líbily /i nelíbil, mám strach z výšek/ ty záběry, jak byli kluci v několika patrech tam a bylo vidět dolů do té tmy. To bylo tak... epické! Prostě skvělé!

(Přesně o tomhle jsem mluvila, když jsem říkala, že to Daemu strašně sluší)

A co z toho plyne? B.A.P jsou úžasní! Už třetí MV v tak krátké době a je, stejně jako ty předchozí, prostě dokonalé! Myslím, že by měli ubrat trochu a dát si pauzu. Tímhle tempem se zachvíli upracují! Jsou skvělí, ale prostě... měli by možná trošku spomalit.

(epic gif! x3)

A jaký je váš názor?
 


Komentáře

1 Yuki Yuki | Web | 6. srpna 2013 v 14:23 | Reagovat

Víš jak je to se mnou a mým názorem na B.A.P! :D
Už jen když naskočil ten začátek.. Yukina umřela, což je poněkud divné, jelikož v poslední době, nejen co se týče B.A.P, umírá nějak často!
Nejen že MV je úžasně natočené, tak i ta píseň! Přesně jak píšeš o tom * Potom se mi hrozně líbí takové ty "elektronické" nebo jak se tomu říká, části od 1:30* přesně u toho taky nemůžu.. prostě zástava srdce, výpad mozku, ERROR! :)
Jestli budou takhle pokračovat dál, všechny vás zvu na můj slavnostní pohřeb ^^
pěkný článek :)

2 Yasuko-chán Yasuko-chán | Web | 6. srpna 2013 v 21:52 | Reagovat

Touhle písničkou mě ihned zasvětila kamarádka, která B.A.P miluje :'D
A já je taky začínám mít ráda :3
Dneska sem jí povinně kreslila Zela:'D
Pořád dokola si pouštím One Shot a No Mercy :3
A tuhle už mám taky přidanou v playlistu:DD *rychle se jí zaplnil k-popem*
Děsně se mi líbí B.A.P videoklipy, sou na uplně jiný lize než .. *netuší koho přirovnat* no prostě sou na vysoký úrovni:D a to je dobře :3
___
PS: Na skypík se přihlásím a dopšem kapču a popísmenkujem, jen ještě mrknu na 4story:DDD

3 Kyuu & Jungie Kyuu & Jungie | Web | 11. srpna 2013 v 23:46 | Reagovat

Já napsala už svoji reakci na ně na blogu..a to jako že vážně do podrobna, takže..omlouvám se, ale rozepisovat se tu nebudu! :D vážně je to DOKONALÉ! taky jsme z nich padla :3 ♥♥♥♥♥♥♥♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
.
TOPlist
Follow on Bloglovin

since 1.6. 2013