SHINee video spam

22. srpna 2013 v 1:01 | Hotaru |  Spazzing
Božéé, seberte mi někdo ten internet :D Za poslední dobu jsem objevila, znovuobjevila, potkala a já nevím co všechno spoustu videí se SHINee, které mě zaujaly, zavraždily nebo donutily slintat hektolitry slin (to SHINee vždycky...)
Takže je sem dávám. Raději všechny najednou, než si to tu celé zaspamovat, že? :D Raději ignorujte moje... ehm... rozplývání se? :D
Btw. je možné, že se budou videa různě míchat a tak... blog to tak prostě dělá... když tak se to snažte ignorovat.


U tohohle videa jsem málem umřela :D Ten Onew to naprosto celé zabil :D Nebo Key, že by si už měl vybrat xD No... každopádně nám to dává trochu náměty k přemýšlení (ano, uvědomuji si, že vtipkují... ale však vy víte :D)


No já vám nevím, ale tohle mě rozesmálo. Hlavně to, že já vypadám přesně stejně, pokud se snažím tančit xD A Jong tam takovej ignor :D Btw. všímejte si těch jeho úžasných bot *-* Takové se mi strašně líbí.

Když už Harlem Shake, tak Minnie nesmí chybět. Bože... na začátku taková nevinná školačka :D A potom... no x3 Každopádně bylo sladké, jak nevěděl, co má dělat.

Zpívací video... osobně miluju videa z jakýchkoli dopravních prostředků :D Jsem na to úchyl. A tady... Nádherný Minnie s těma jeho dlouhýma vláskama a dokonalýma nožkama nahoře, Jjong naprosto ve svém vlastním světě tam tak zažranej do zpívání... Minnieho Hey, Juliette mi zařídilo dost brutální husí kůži.

Tak tohle bylo zlaté video. Minho a Jonghyunnie to tam celé zabíjeli při Minnieho hovoru :D A Jjong takový romantik... to bylo sladké *padla*

No.. tohle video nikomu asi nic moc neřekne, ale pro mě je to úplně... no, já být ta dívka, tak mě po jeho reakci asi klepne a na místě umřu :D Myslím to smrtelně vážně.

Sedm sekund dokonalosti. Heechul a Minnie. Heechul, květina a Minnie. Pro mě naprosto snová kombinace.

Myslím, že tohle video je poslední. Nechci si úplně pokazit reputaci (kterou nejspíš vůbec nemám xD) nějakými svými výlevy :D A na konec si dáme trochu Keye... bože, já toho kluka miluju :D A Mir... další zlatíčko. Celé to video je zabité. Osobně mě rozesmíval Onew, který se tam pořád snažil zapojovat :D Nejsladší ovšem byla asi ta část na Bo Peep Bo Peep.

Tak, já se loučím... doufám, že jsem vás neunudila k smrti a pokud jste se dostali až sem, tak máte můj obdiv :D
 


Komentáře

1 Kyuu & Jungie Kyuu & Jungie | Web | 22. srpna 2013 v 13:26 | Reagovat

my včera s kámoškou večer jeli jen SHINee, protože jsme si řekli, že týden budeme spamovat jednu skupinu...:D jako poznávat jí atd. :3 Abychom byli znalejší, proto teď u nás na blogu jede SHINee :3 ^^ tyhle videa jsem už viděla..teda..jen některá..třeba to v autě, to první a ještě Heechul a Taemin...tyhle jsem neviděla...jako u všech jsem se hodně smála ^^ :DDDDD vážně kluci jsou vtipálci! mám je moc ráda..vážně jsou SHINee jedna z mých nejoblíbenějších skupin!!! <3 :3 I Jungie! :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
.
TOPlist
Follow on Bloglovin

since 1.6. 2013