To the beautiful you (dorama)

4. srpna 2013 v 18:19 | Hotaru |  Recenze
Víte, jak jsem se ještě nedávno nechávala slyšet, že mám spoustu nápadů a že si to budu psát do rezervy? No, tak nemám... nějak mi přestalo jít psát. Zase. Snažím se, ale moc to nejde... takže zatím dávám recenzi a až to bude tak to bude... přesně vím, co chci napsat, ale nějak to pořád nemůžu podat.
To the beautiful you
Název: To the beautiful you (Areumdaun geudaeege)
Žánr: Crossdressing, Romantika, Školní život
Země: JIžní Korea
Délka: 16 epizod, přibližně 1h dlouhých

Hrají: Choi Minho (SHINee), Choi Jinri (Sulli - f(x)), Lee Hyun Woo, Kang Ha Neul, Suh Joon Young (Kim Sang Goo), Kim Ji Won, Kwanghee (Hwang Kwang Hee)
CZ titulky: http://dorama.akihabara.cz/

Recenze: Korejská dívka žijící ve Spojených státech amerických Goo Joo Hee spatří v televizi atleta, skokana do výšky, Kang Tae Joona a začne jej obdivovat. Tohle obdivování jde až do takových krajností, že se rozhodne vrátit se zpět do Koreje a nechat se přeřadit na stejnou školu, na kterou chodí Kang Tae Joon. Problém ovšem je, že chodí do chlapecké školy. Aby dosáhla svého cíle, převleče se za kluka a začne mu pomáhat, aby se zpět vrátil ke skokům - Kang Tae Joon totiž utrpěl zranění, po kterém se už nemusí ke sportu vrátit. Nic není tak jednoduché, jak se Goo Joo Hee na první pohled zdálo…

Moje hodnocení: (9/10) Upřímně? Začala jsem se na to dívat jenom proto, že jsem chtěla vidět Minha v akci. Ale příjemně mě to překvapilo... Strašně se mi to líbí! Jenom bych nejraději vyškrtla postavu Han Nu... strašně mi lezla na nervy. Ale vážně strašně.
Je to zvláštní, ale nakonec, ačkoli jsem jako správná Shawol a milovnice Minha fandila právě jemu... ale Eun Gyeola prostě milovat nejde. On s těmi jeho myšlenkovými pochody. No konec toto :D A co se oblíbených postav týče, tak jsem strašně milovala doktora Janga. On byl skvělej. A taky Seung Riho, přičel mi naprosto rozkošnej. No a já, jako člověk, co má ve zvyku si zamilovat takové tyzlé kluky, jsem naprosto žrala Hyun Jaeho. Po Minhovi snad nejvíc.
Jediné, co bych téhle doramě mohla vytknout je ten konec, který mě upřímně vůbec nenadchnul a po takových nervech jsem od něj čekala víc. Kdyby posledních deset minut bylo jinak... ale nebylo.
A ještě malá poznámečka... jak Sulli může vypadat tak krásně a žensky i když je "kluk"? Mně přišla nádherná i jako chlapec... možná to bude tím, že mi chvílemi až podezřele připomínala Taemina.
 


Anketa


Komentáře

1 S c a r s S c a r s | Web | 5. srpna 2013 v 15:22 | Reagovat

Já jsem byla z téhle doramy taky dost překvapená :D Když jsem na to začala koukat, procházela jsem zrovna fází, kdy se mi Minho strašně nelíbil, ale na druhé straně jsem byla zvědavá na jeho hraní :D Konec mě nijak nepřekvapil, ale vcelku příjemně se na to dívalo :D

2 Yasuko-chán Yasuko-chán | Web | 6. srpna 2013 v 21:59 | Reagovat

Tak to bych mohla vidět!:D
mrkni na tohle.. to je úžasný:DD
____
1- část : http://www.youtube.com/watch?v=WdjvgvT-v2g
2- : http://www.youtube.com/watch?v=R4IXaI4RSqw

3 Barica Barica | E-mail | Web | 22. srpna 2013 v 14:46 | Reagovat

Dorama se mi líbila, ale souhlas, ten konec je... nezajímavý. Já osobně jsem se k poslednímu dílu musela vyloženě dokopat, jak mě to už nebavilo :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
.
TOPlist
Follow on Bloglovin

since 1.6. 2013