Thanatos - Prolog

1. září 2013 v 16:47 | Hotaru |  Thanatos
Tak, je tu prolog. Abychom my, co chodíme do školy, náležitě oslavili konec prázdnin T-T Bože, jak já tam nechci. Mezi spoustu lidí, kteří mě všichni k smrti nenávidí, pořád jsou na mě zlí a všichni jdou jako smečka proti mě. Co jsem komu udělala? :D
Každopádně doufám, že se vám bude prolog líbit a povídka vás zaujme. :)

Potemnělá místnost. Jediným zdrojem světla v ní byl Měsíc, který dovnitř nakukoval pootevřeným oknem. Jeho stříbrná záře se odrážela od dlouhého dubového stolu a řady dokonalých židlí s rudým polstrováním. V křišťálovém lustru se světlo lámalo a tvořilo zvláštní světelný efekt.
Na první pohled se zdála prázdná, ale nebylo tomu tak. V čele stolu seděl osamělý zrzavý muž. Nehýbal se, zdálo se, že ani nemrká. Seděl perfektně narovnaný, hlavu opřenou o složené ruce. Jeho oči upřeně sledovaly dveře na druhé straně místnosti. Kdyby mohl pohled zabíjet, tak by probodl každého, kdo by se do místnosti pokusil vstoupit. Zdálo se, že na něco čeká. A také čekal. Podíval se na hodinky. Ještě jim zbývalo sedm minut. Doufal, že přijdou včas. Nerad čekal. A oni to věděli. A také věděli, co se stane, když ho naštvou.
Ani se nehnul, když se rozsvítilo a do místnosti vešel tmavovlasý mladík s arogantním úšklebkem na rtech. Nesl se jako páv až na své místo po zrzkově levici. Také měl proč. Povedla se mu věc, která se jenom tak někomu nepovede. Byl si jistý, že za to bude odměněn...
"Kyuhyune," pokynul mu zrzek chladně, aniž by k němu stočil pohled ode dveří. Tmavovlásek trhnul hlavou v pohybu, který vzdáleně připomínal úklonu a tiše se posadil, spojujíc ruce na stole.
Brzy po něm do místnosti vešla i dvojice mužů - tmavovlásek a blondýn. Ve dveřích se trochu zarazili, zrzek si nemohl nevšimnout, jak spěšně rozpojili své ruce.
"Donghae, Eunhyuku," pronesl stejným odměřeným hlasem, jakým pozdravil i Kyuhyuna a rukou jim pokynul k židlím. Každého posadil na odlišnou stranu stolu. Potřeboval, aby se soustředili a to očividně nebylo možné, pokud se pohybovali ve své blízkosti. Říkal jim, ať si to své cukrování nechají až na doma. Nikdy ho neposlechli.
Oči od dveří nespustil. Pořád jim jeden chyběl. Kde se ten kluk zase courá? To chce opravdu zase přijít pozdě? Jeho oči sklouzly k hodinkám. Tak to štěně má zase zpoždění? Na rtech se mu rozlil úsměv. Zdá se, že na dnešní večer má o zábavu postaráno.
V ten moment se do místnosti jako tornádo vehnal malý zrzeček. Zarazil se, když si všiml vražedného pohledu, kterým byl probodnut.
"Jdeš pozdě, Henry," pronesl vůdce chladně. Henryho polilo horko. Už zase? Sklopil pohled a hluboce se uklonil.
"Omlouvám se. Už se to nebude opakovat," pronesl, jak nejpokorněji mohl a při cestě na svou židli vedle Donghaeho stále nezvedal pohled.
"Henry, tady je tvoje místo," pronesl tak studeným hlasem, až Henrymu přeběhl mráz po zádech. Samozřejmě, přišel pozdě, takže bude sedět na zemi. Zase. Měl by si na svou nedochvilnost dávat pozor... tohle je tak potupné. Cítí se, jako by nebyl jejich kumpán, ale jenom pánovo zvířátko. Kterým, když tak nad tím přemýšlel, i částečně byl.
Přikývl a rychle přecupital místnost, aby usedl na zem po pravé straně zrzkovy židle.
"Tak, konečně můžeme začít. Kyuhyune, všechno dopadlo, tak jak mělo?" otočil se zrzek na tmavovláska. Snažil se vypadat chladně a nevzrušeně, ale ani jeho kamenný výraz nedokázal přehlušit plamínky vzrušeného očekávání v jeho očích.
"Samozřejmě, Zhoumi. Všechno dopadlo skvěle. Jsem s ním ve spojení. Už na tom začal pracovat," prohlásil Kyuhyun a vypnul hruď. Byl na sebe tak pyšný. Tohle bylo poprvé, co se mu podařilo získat si plnou Zhoumiho pozornost. Dokázal skoro nemožné...
"Skvěle, Kyu, skvěle," zaradoval se Zhoumi a vzrušení v jeho očích bylo ještě nepřehlédnutelnější, než předtím. Měl nutkání začít tleskat, ale nakonec se ovládl a neudělal to.
"Zhoumi, nerozumím tomu, o čem se -" začal Donghae, hyperaktivně se vrtíc na židli, ale byl přerušen prudkým švihnutím paže, jak mu Zhoumi naznačil, že má zmlknout. Oh ano, zapomněl, že nesmí mluvit bez vyzvání.
"Nebuď nedočkavý, všechno vám vysvětlím. Ale teď... všichni znáte Leeteuka a tu jeho partu ušmudlanců, že ano?" zeptal se. Všichni v místnosti začali horečně přikyvovat. Leeteuka znali všichni. Zhoumi s ním už dlouho vedl spory o moc nad podsvětím a černým trhem v Seoulu.
"My ho, pánové, obereme o všechny prachy, které má," prohlásil a jeho ruka přitom mimoděčně vklouzla do Henryho jemných vlásků a začala se tam přehrabovat. Henry stuhnul. Všichni kromě Kyuhyuna, který o jejich plánu už dávno věděl, na Zhoumiho kulili oči.
"Jak -" začal Donghae podruhé a přitom pohledem šlehnul po svém příteli. Jestli bude chtít, aby to ukradl Eunhyuk... už tak bylo dost nebezpečné, když ho nasadil k Leeteukovi jako dvojitého agenta. Ne, tohle nedovolí.
"Donghae, zahráváš si. Nemluv bez vyzvání. Nenuť mě, abych to musel zopakovat potřetí. A uděláme to celkem snadno. Odvedeme pozornost tím, že mu uneseme bratra," prohlásil Zhoumi a jeho ručka se z Henryho vlásků přesunula k jeho hrudi. Henry zrudnul jako rajské jablíčko, když Zhoumiho prsty vyhledaly jeho bradavku a začaly ji třít... takhle přede všemi? Chápal, že přišel pozdě, ale to ho musel až takhle ponižovat? Tohle pokaždé dělal jen jemu, na ostatní prostě křičel. Potlačil nutkání založit si ruce na hrudi a uraženě odkráčet a spokojil se s naštvaným našpulením rtíku a uhnutím pohledem.
Eunhyuk se nedůvěřivě rozhlédl po všech přítomných. Což Zhoumimu neuteklo.
"Copak, Hyuku? Něco se ti na tom nezdá?" zeptal se.
Blondýnek sklopil pohled a začal rychle drmolit. Bál se, že svými slovy Zhoumiho naštve.
"Promiň, ale u Leeteuka jsem jako špeh už pár let a není možné, abychom unesli Heechula. Pořád je v obležení jejich lidí. Nemáme na to vybavení a ani dostatek lidí -"
"A proto ho nebudeme unášet my, Eunhyuku... Kyuhyune," pokynul Zhoumi tmavovláskovi, který vypadal, že každou chvíli praskne pýchou. Byl vyzván, aby ostatním přednesl jejich plán. On, nejnovější člen v organizaci.
"Trvalo to dlouho, ale nakonec se mi to povedlo. Podařilo se mi najít, kontaktovat a nakonec i najmout Thanatose."
Místností to zašumělo. Nikdo nedokázal udržet na uzdě vzrušení. Oni mají ve svých službách nejlepšího nájemného vraha současnosti?
 


Komentáře

1 Karin_Kim55 Karin_Kim55 | Web | 1. září 2013 v 18:41 | Reagovat

zbožnuju takové hluboké příběhy! x3 ale nesnáším jejich poslední díl.. v.v
hrozně se těším na první kapitolu! x3 vypadá to opravdu zajímavě x3

2 Kyuu & Jungie Kyuu & Jungie | Web | 1. září 2013 v 18:51 | Reagovat

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO.....^^ to je mrtě napínavý! *3* bože už se nemohu dočkat! JÁÁÁÁÁ TO TU CHCI MÍT HNED! všechno :D
bože to je dokonalý,nemohla jsme od toho odtrhnout oči! těším se na další kapitolku ^^

---

btw. rozvrh budeš mít u mě dnes večer ;) tak se když tak mrkni :3

3 Kyuu & Jungie Kyuu & Jungie | Web | 1. září 2013 v 20:36 | Reagovat

[2]: už ho máš na blogu ^^ snad se bude líbit :3

4 Kyuu & Jungie Kyuu & Jungie | Web | 1. září 2013 v 20:59 | Reagovat

[3]: není zač ^^ ráda jsem ho udělala a jsem ráda, že se líbí (potěší, když tě někdo pochválí za to, co si pro něj udělala ^^) *3*

5 Yuki Yuki | Web | 2. září 2013 v 13:36 | Reagovat

Ommo! To je tak nadrženě úchylné, až je to krásné!! Další díl, prosím.. ^^

6 UkeEli^^ UkeEli^^ | E-mail | Web | 25. září 2013 v 16:50 | Reagovat

Hééé.. říkala jsem, že až o víkendu jo?! Tak první díl až o víkednu! PŘÍSAHÁM!
Ale abych se byjádřila k prologu - MUHAHAHAHAHA! To se mi líííbíí! No i kdyý.. Zhoumi takhle chladný.. pchůů.. to teda nevím nevím.. ♥ Ale i tak. záporáci jsou vždycky sexy.... Sexy tajný a chladný SIWON *umřela tou představou* Nemohl by unést mě?! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
.
TOPlist
Follow on Bloglovin

since 1.6. 2013