Patříš mně (1/2) || KyuMin

22. října 2013 v 22:01 | Hotaru
Dlouho jsem se neozvala, co? Skoro se bojím podívat, kdy naposledy to bylo... někdy minulý týden?
Každopádně tu jsem s povídkou... a je 18+, má první, takže se omlouvám za to, že možná není tak úplně taková, jak bych si přála. Ale snažila jsem se, tak uvidíme, snad se vám bude líbit.
Co se neaktivity týče, tak se omlouvám, ale já se neflákám - píšu, jenom tak nějak přeskakuji a pak se stává, že mám pět věcí rozdělaných a žádnou nejsem schopná dotáhnout do konce. Ale myslím, že by se tu někdy v blízké době mohla objevit zase nějaká kapitola Between.
Jinak... blog je pěkná děvka. Já to chtěla dát do jedné části. Nechtěla jsem to useknout, vážně ne... ale prostě nesmím T-T Prý moc znaků. Hrůza toto. Každopádně vás nebudu nijak napínat a další část přibude zítra.
Ale to odbočuji - snad se tato povídka bude líbit. U téhle budu zvlášť ráda, pokud mi ji okomentujete, protože to je svým způsobem moje premiéra a trochu mě to znervózňuje :D

|| Patříš mně | Super Junior | KyuMin (Kyuhyun/Sungmin) | 3845 | VAROVÁNÍ: 18+ ||


Přehodil si tašky s nákupem do druhé ruky, aby mohl z kapsy vylovit klíče. Normálně by touhle dobou už nadával, ale dnes mu nevadilo, že musí těžký nákup táhnout až do čtvrtého patra, ve kterém měli s přítelem malý útulný byt. Doufal, že se stihne dostat domů dřív, než Kyu. Chtěl ho překvapit a uvařit večeři, ačkoli se nebyl jistý, jak to vůbec udělat, ale tak co - i snaha se počítá.
Konečně se mu podařilo z kapsy vydolovat klíče.
"Ale no tak," zavrčel, když se zámek zase odmítal otevřít. Kolikrát už Kyuhyunovi říkal, aby to nějak opravil? Málem spadnul na nos, když se dveře konečně povolily. Rychle za sebou zabouchnul a s úlevným vydechnutím shodil těžké tašky na zem.
Ulevilo se mu, že v bytě je tma... to znamená, že Kyu ještě není doma a on ho bude moct překvapit... měl by spěchat, aby to všechno stihl. Musí to být dokonalé. Přesně takové, jaké si to jeho přítel zaslouží. Ví, že v poslední době mají ve vztahu nějaké problémy, ale chce je napravit... doufá, že tímhle by to všechno mohl dát aspoň trochu do pořádku... stýská se mu po starých časech, kdy všechno bylo tak jednoduché jako dýchání.
Začal se rychle vysvlékat z bundy. Zaklel, když o něco zakopl a málem se natáhl jak široký tak dlouhý. Nedůvěřivě se podíval na podlahu... moment, co tady dělají tyhle boty? Neměl je Kyu ráno na nohách?
"Sungmine," ozvalo se ode dveří. Min málem dostal infarkt a otočil se za hlasem. Přelil ho mráz, když uviděl Kyuhyuna stát ve dveřích, ležérně opřeného o futra s pažemi složenými na hrudi a naprosto chladným výrazem.
"Ahoj, Kyu! Vylekal jsi mě. Vážně, jsi jako duch. Proč jsi tu tak po tmě?"
"Kde jsi byl?" zeptal se Kyu. Zdálo se, že Minova slova neslyšel... nebo spíš nechtěl slyšet soudě podle chladu, který sršel z jeho hlasu.
Minnie byl zmatený. "V práci."
"Lžeš," zašeptal Kyu a jeho oči se zúžily do uzoučkých štěrbinek. Na rtech mu hrál krutý škleb. Minnie ho nade všechno miloval, ale v okamžicích, jak byl tento, ho jeho přítel docela děsil.
"Ale já byl vážně v práci, Kyu," odpověděl. Něco ho nutilo nedívat se Kyuhyunovi do očí. Do jeho hlasu se vplížila provinilost, ačkoli neudělal nic, za co by se měl stydět. Jeho pohyb slyšel dřív, než viděl. Dřív, než se nadál, tak stál Kyuhyun sotva několik centimetrů od něho.
"Volal jsem ti do práce, Minnie... řekli mi, že jsi odešel před dvěma hodinami. Ale ty jsi přišel až teď..." zašeptal klidně, skoro chlácholivě. Jeho pohled a chladný výraz ovšem naznačoval, že to je takový ten typ chlácholení, kterým utěšujete slepici předtím, než jí setnete hlavu.
"Stavil jsem se ještě v obchodě..." hlesnul Min sotva slyšitelně. Věděl, co přijde. Vždycky to přišlo... ačkoli nikdy ne právem. Kyu byl strašně žárlivý, ačkoli mu k tomu Minnie nedal ještě nikdy žádný důvod.
Kyu se na něj natiskl celým tělem. Donutil ho, aby udělal několik kroků dozadu. Cítil, jak se mu do boku zarývá klika od dveří, jak ho na ně Kyu natiskl. Cítil jako rty, jak líbají jeho krk... něžně si s ním hrály, opečovávaly ho...
Do té doby, než si Kyu pohrdlivě odfrkl a bolestivě Mina kousnul.
Nedokázal potlačit vyjeknutí. Vzepřel se, snažil od sebe Kyuhyuna odstrčit, ale nešlo to. Jeho přítel byl o příliš mnoho silnější, než on sám.
"Víš, Minnie," vyplivl pohrdlivě, zatímco se prsty jeho pravé ruky začaly obmotávat, kolem krku staršího. "Já ho cítím... jeho vůni."
Stisk kolem jeho hrdla se ještě trochu zesílil. Sungmin trochu zpanikařil, ačkoli věděl, že ho Kyu nezačne dusit. Mladší se sklonil a znova Mina bolestivě kousnul do krku. Minnie se neovládl a vykřikl bolestí. Byl si jistý, že mu na krku zůstane zřetelná značka. A také věděl, že to je přesně to, o co Kyuhyunovi jde. Vždycky si ho značkoval... vlastně měl pocit, že už půl roku v kuse má někde nějaký cucflek nebo otisk zubů.
"Nech toho, Kyu... to bolí," zašeptal a oběma rukama se snažil odtáhnout Kyuovu dlaň, kterou ho stále tlačil do dveří... cítil, že bude mít na boku modřinu od kliky, která ho nepříjemně tlačila... Děsil ho chladný, nepříčetný pohled, kterým ho jeho milenec časoval.
"Cítím z tebe Ryeowooka, Minnie," zašeptal mu přímo do ouška. Jazýčkem mu jemně přejel po krční tepně až k místečku, do kterého se předtím tak zakousl. Začal ho jemně opečovávat, jako by chtěl odčinit své předchozí chování.
"Ryeowooka? To není možné... dneska jsem ho vůbec neviděl," zašeptal Min. Bál se, aby v Kyuhyunovi nevyvolal nějakou přehnanou reakci.
"Co jsi říkal?" zeptal se Kyu, stále se věnujíc krčku staršího chlapce. Ten věděl, že se neptá proto, že by mu nerozuměl - chtěl ho jenom znervóznit, donutit ho udělat chybu.
"No... není možné, že bys ze mě cítil Ryeowooka... já jsem ho dneska neviděl," zašeptal s pohledem sklopeným. Třásla se mu kolena. Vlastně se třásl celý. Kyu ho děsil...
Prudká bolest, jak ho Kyu kolem krku sevřel pevněji a prudce s ním smýknul, čímž mu praštil hlavou o dveře. A znova.
"Chceš říct, že lžu?" zeptal se. Jeho tón znamenal jediné - nebezpečí.
"N-ne... jenom, že se pleteš," začal se Min rychle obhajovat.
Kyu se na něj natiskl ještě víc. Rty se opět přisál k jeho už tak dost bolavému krku a opět se mu začal jemně věnovat jazýčkem. Minnie tiše zaskučel, když Kyuhyun přenesl váhu z jedné nohy na druhou a jakoby omylem se kolenem otřel o jeho klín. Sungmin Kyu ale znal až příliš dobře - věděl, že to nebylo náhodou ani trochu.
Kyu se z bělostného krčku přesunul zpět na rudé prokrvené rtíky. Kousl do nich, ačkoli spíš hravě a o poznání jemnějí, než do krku. Teď nebylo jeho cílem způsobit bolest, ale rozkoš.
Rukou zabloudil do Sungminova rozkroku a začal jeho tvrdnoucí erekci třít přes slabou látku kalhot. Z Minových rtů unikl tichý sten, když Kyu ještě zintenzivnil své pohyby v jeho rozkroku. Na Sungmina toho bylo příliš - Kyuhyunovi rty, které vášnivě plenily ty jeho a skoro mu nenechávaly žádný prostor pro dýchání, jedna dlaň, která ho stále svírala kolem krku, což mu způsobovalo ještě větší rozkoš. Pocit, že je jenom v Kyuhyunově moci.
Ruka, která si šikovně probojovávala cestu skrz jeho poklopec ho rozptýlila natolik, že zapomněl, proč se tahle situace udála a že by se vlastně měl bát. O to víc se lekl, když Kyu opět zesílil stisk kolem jeho krku, až ho donutil tiše chraptit a lapat po dechu, a znovu s ním smýkl směrem ke dveřím, čím nejenom, že ho praštil do hlavy, která už ho začínala nepěkně bolet, ale ještě ho opět natiskl na kliku, čím způsobil, že se mu opět začala bolestivě tlačit mezi žebra. Jakkoli zvrácené to bylo, tak ta nečekaná bolest ho donutila tiše syknout vzrušením.
Kyu se odpojil od jeho rtů a s až nepatřičnou něžností, vzhledem k nastalé situaci, se prolíbal k jeho oušku, na něž potom foukl. Sungminovi se po celém těle objevila husí kůže.
"Patříš jenom mě. Jsi můj... a já se nedělím," zavrčel tmavovlásek a v ten samý moment se konečně probojoval do jeho kalhot a uchopil světlovláskovu, už vzrušenou erekci, do dlaně a až bolestivě ji stiskl.
Minova reakce byla možná až nepřiměřená. Hlasitě zalapal po dechu, načeš se mu z hrdla vydralo vzrušené zasténání. Boky nestydatě vyšel Kyuhyunově dlani vstříc, naprosto ignorujíc fakt, že si tím ten studený kov určený k otvírání dveří zarývá ještě hlouběji do hrudního koše.
Zdálo se, že tohle chování Kyuhyuna vyburcovalo. Prsty pustil Sungminovo hrdlo a hrubě ho chytil za zátylek, odtahujíc ho od dveří. Vtáhnul si ho do náruče. Minovi z hrdla uniklo zklamané zakňučení, když horká dlaň z jeho kalhot zmizela a místo toho se objevila ve vlasech. Kyu ho za ně nešetrně popadl a vedl ho potemnělým bytem až do ložnice. Naprosto ignoroval Sugminovi syčivé výdechy, jak ho chování mladšího bolelo. Šel sebevědomě, rychle a zdálo se, že kdyby Min, klopýtající za ním, upadl, tak by prostě šel dál. Zastavil se až v ložnici u postele. Otočil se na Sungmina, který na něj vzdorně zíral.
"Jenom počkej, já ti nějakého Ryeowooka vyženu z hlavy," zavčel Kyu a za vlasy si ho přitáhl do náruče. Opět se vrhl na jeho rty. Miloval jeho sladkou chuť, způsob, jakým nechával plenit svá ústa. Byl tak pasivní... a přesně takový se Kyuhyunovi líbil - plachý, vystrašený. Naivní. Aspoň to si Kyu pomyslel, když po tom všem cítil, jak se Sungminovi paže jemně ovinuly kolem jeho boků a to drobné roztřesené tělíčko se na něj natisklo ještě blíž, jako by snad Sungmin měl v plánu s ním splynout.
Kyu naposledy přejel jazýčkem po těch slaďoučkých poddajných rtících a rozpojil polibek. Chtěl ho vidět. Jeho výraz. To, co uviděl, ho málem srazilo na kolena. Sungmin, visící mu kolem krku, plně probuzená chlouba vykukující z napůl rozepnutých kalhot... ale ten pohled. Nejvíc Kyuhyuna upoutal ten pohled velkých upřímných očích. Takové moře oddanosti... věděl, že Sungmin by pro něj udělal vše, co by mu na očích viděl. Zdálo se, že je pro něj vším. Aspoň podle toho, jaký na něj upíral pohled. A Kyu náhle dostal chuť zjistit, jak moc na slovo ho Sungmin poslechne.
Min se nespokojeně zamrvil, když Kyuhyunova pevná náruč zmizela. Zmateně zamrkal, když zmerčil Hyuna, jak se rozvalil na posteli. Přeměřoval si ho vyzývavým, skoro až hladovým pohledem. Soudě podle boule v kalhotách začínal být stejně vzrušený jako on, ačkoli to okázale ignoroval.
"Minnie..." oslovil ho, zatímco na něj upřeně zíral. Chlad v jeho očích Mina trochu vyváděl z míry, ale snažil se to na sobě nedat znát. Nechtěl, aby Kyu věděl, jak moc nejistý před ním vlastně je.
"Hn?" udělal jenom. Nechápal, proč ho tu mladší najednou nechal samotného. Nelíbilo se mu to. Nechápal jeho myšlenkové pochody a to ho trochu děsilo. U Kyuhyuna si nikdy nemohl být jistý, že ví, co udělá.
A to se mu v následujícím okamžiku i potvrdilo.
"Svlékni se pro mě, Sungminnie... jenom pro mě," zavrněl Kyu a přenesl váhu na lokty, čímž si na něj udělal lepší výhled. Sungmin cítil, že se mu hrne červeň do tváří.
"C-cože?" zakoktal se. Doufal, že se přeslechl, ačkoli Kyuhyunův zvrhlý výraz mu napovídal, že ne. Byl tak vyvedený z míry... Všiml si pobavených jiskřiček v Kyuhyunových očích a bylo mu jasné, že přesně o tohle mu jde. Chtěl ho ponížit, vyplašit ho a tím ho potrestat za, podle něj, nepřístojné chování.
"Svlékni se," zopakoval pevným hlasem, který nepřipouštěl žádné námitky. V jeho tvrdém tónu byla skrytá hrozba. A Sungmin ji moc dobře slyšel. A taky ji viděl v Kyuhyunových očích.
Líbilo se mu, jak se to malé koťátko zdráhá. Jak se mu odmítá podívat do očí. Byl jako laň - vyplašená, tak nevinná. A proto ho překvapilo a možná i trochu zklamalo, když se Sungmin jal rozepínat si knoflíčky bleděmodrého svetru. Kyu ho pozoroval se zvrhlým zadostiučiněním. Sledoval, jak jeho drobné roztřesené prstíčky zápasí s knoflíčky a pomyslel si, že mu to patří - aspoň zapomene na nějaké Ryeowooky. Sice nevěřil, že by s ním Sungmin něco měl - na to byli oba až moc nesmělí a stydliví -, ale nemohl si nevšimnout pohledu, kterým ho Ryeowook pokaždé časoval. Vůbec se mu nelíbilo, že by měl Sungmin trávit tolik času s někým, kdo ho podle všeho naprosto obdivoval a nejspíš by na něj i něco zkusil, kdyby na to měl dostatek sebevědomí.
Sungmin se mezitím dopracoval k poslednímu knoflíčku... svetr letěl do kouta. Poté si starší rychle přetáhl tričko přes hlavu a hodil ho za svetrem. Kyu mohl vidět, jak se celý třese. Jeho tváře byly úplně rudé. Sungmin se na něj nedíval a mladší hádal, že se stydí moc na to, aby se mu zvládnul podívat do očí. Rozhodl se ho potrápit ještě víc.
"Sungmine," oslovil ho, zatímco zdánlivě neúčastněně pozoroval, jak se oslovený zbavuje vlastních ponožek.
"Hm?" otázal se mladší a vzhlédl. Nedíval se však Kyuhyunovi do očí - ne, na to se moc styděl. Zíral kamsi k místu, kde měl jeho milenec pravou bradavku a zoufale se modlil, aby se propadl k protinožcům. Nemohl si přitom nevšimnout, jak zřetelná boule se v Hyunových kalhotách rýsuje. V ten moment mu bylo snad ještě o stupeň trapněji.
"Dívej se mi při tom do očí," vyslovil Kyuhyun své zvrhlé přání.
A Sungmin poslechl. Poslušně k němu vzhlédl a ačkoli po pár vteřinách poplašeně ucukl pohledem, tak se do těch hloubek nakonec přece jen vrátil očima, zatímco se snažil úplně rozepnout zip u kalhot. A nakonec se mu to povedlo. A potom si kalhoty stáhl i se spodním prádlem. Celou tu dobu se díval do Kyuhyunových chladných očí. Viděl v nich touhu po svém těle. A něco na zvrácenosti této situace způsobilo to, že když kalhoty házel kamsi za zbytkem oblečení, tak se do prostoru tyčila jeho opět plně vzrušená chlouba.
"Pojď ke mně," zapředl Kyuhyun a posunul se na posteli, aby svému příteli udělal místo. Ten ani nezaváhal a okamžitě se poslušně vydal za ním do postele. Kyu se napřímil a posadil se, vtahujíc si červenajícího se Sungmina do náruče.
 


Anketa

Nejoblíbenější povídka?

Broken Butterfly
Between
Thanatos

Komentáře

1 Barica Barica | E-mail | Web | 22. října 2013 v 23:06 | Reagovat

Ooohhh myyyy *dead*
Love this so much.
Na debut v teto oblasti je to tak dobre, az je to k neuvereni! x3
Zitrka se nedockam, ahhhn *___*

2 Yuki Yuki | Web | 22. října 2013 v 23:21 | Reagovat

No to snad né?
To si děláš ze mě srandu? Co si to provedla s Kyuhyunniem? :O Tohle není evil maknae! Tohle je evil, evil evil, evil, evil, evil, horny, fucking pervert maknae!

A Sungmin taková levná, prodejná děvka? No vzhledem k tomu že je to evil, evil evil, evil, evil, evil, horny, fucking pervert maknae, tak se není čemu divit a na druhou stranu.. já bych se taky prodala :D zvlášť kdyby mě chytl pod tím krkem...

Oh-my! škrcení, kousání, striptýz (to jsem ještě nečetla).... prosím, že to bude pokračovat stylem, roubík, pouta, bič, háčky,...? :D *už je ticho* *sama jde raději něco napsat* *nebo spíš zdechnout**PŘINEJMENŠÍM SE ZAHRABAT*

můžu říct jen... jen tak dál.. Minnieho je mi líto, ale ten perverzní, sakra nadržený Kyuhyun mě zvedá ze židle! :D

3 Hatachi Hatachi | 23. října 2013 v 18:02 | Reagovat

No ty wado...to je dokonalý.
Chudáček Minnie...jestli ho ještě chvíli bude Kyu trápit, tak ho vemu něčim tvrdým po hlavě.
Miláčka mi nikdo trápit nebude...
Letim na druhou část...

4 Hotaru Hotaru | Web | 23. října 2013 v 18:07 | Reagovat

[3]: Něčím tvrdým... :D

5 ••aegyo jin• ••aegyo jin• | Web | 23. října 2013 v 19:13 | Reagovat

Nic k tomu nedá ... dodat než jedno*i love ... this story* :D jdu na další dnes mám čtenařskou náladu.

6 Karin Karin | 28. října 2013 v 23:21 | Reagovat

Chudinka moje mala tak hle jej trápit.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
.
TOPlist
Follow on Bloglovin

since 1.6. 2013