Patříš mně (2/2) || KyuMin

23. října 2013 v 10:00 | Hotaru
Tak, druhá část. Doufám, že si to aspoň někdo přečte :D
A nějak nevím, co bych tu chtěla říct, protože vše, co jsem říct chtěla, už bylo řečeno u první části, a tak řeknu jenom to, že se pokusím něco udělat s tou aktivitou... teď budu mít šest dní volna, a tak bych to tu mohla zase trochu oživit. A taky bych chtěla zase trochu rozpohybovat Broken Butterfly a Between... a už na tom usilovně pracuji.
Takže doufám, že se vám povídka bude líbit a zanecháte komentář. Jak už jsem řekla, tak u této je to pro mě zvlášť důležité - přeci jenom něco tak odvážného píšu poprvé a nejsem si sebou moc jistá.

18+


"Jsi nádherný..." zašeptal mu přímo do ouška, načež po lastuře přejel mrštným jazýčkem. Sungmin se třásl, když mu Kyu jeho špičkou hravě vklouzl až dovnitř do ouška. Jeho ruce se mezitím rozběhly po jeho nahém těle. Dlouhými tahy ho hladil po sametových zádech. Sem tam si dovolil dlaněmi "omylem" sjet až na skvostně tvarovaný zadeček, kterým se Min podvědomě otíral o jeho klín. Nejspíš si ani neuvědomoval, jak moc ho tímhle vzrušuje.
Chtěl Sungmina vydráždit na maximum. Chtěl to malé neposlušné štěně naučit, zač je toho loket. Sungmin byl jeho. A on svoje hračky nepůjčoval. Byl rozhodnutý, že až s ním skončí, tak bude to blonďaté uke ještě prosit, aby ho tvrdě ošukal.
Z Kyuhyunova hrdla se vydralo dravé zavrčení, když se Sungmin znovu zhoupnul v bocích, čímž se opět dráždivě otřel o jeho tvrdnoucí erekci. Kyuhyun blonďáčka pevně, možná až příliš, soudě podle jeho bolestivého syknutí, chytil za boky a i s ním se přetočil na posteli, čímž ho shodil na záda a nalehl na něj, opírajíc se na loktě, aby ho nezalehl.
Okamžitě se přisál na jeho vyzývavě pootevřené rtíky, rukou bloudíc po odhaleném propadlém bříšku. S téměř přehnanou opatrností, vzhledem k jeho předchozímu chování, vsál Sungminův spodní ret a začal ho něžně opečovávat. Hrál si s ním, ochutnával ho. Cumlal ho, přejížděl po něm jazýčkem a příležitostně i zoubky. Stejnou péči potom věnoval i druhému rtíku. Líbal ho líně a přesto nekompromisně. Kyuhyun si byl jistý, že by byl schopný užívat si Sungminových rtíků už napořád, kdyby ho ovšem nelákala ta svůdně pootevřená pusinka. Když jazýčkem vklouznul mezi ty dva měkké polštářky, tak se vrátila jeho dravost a on se opět vrátil k cíli přivést to malé k šílenství.
Ručkou, která zatím nevinně hladila Sungminovo bříško se přesunul po jeho trupu výš a bez varování mezi prsty silně stisknul růžovoučkou bradavku. Pousmál se do polibku, když si tím ze Sungminovi strany vysloužil tichý vzdech. Opustil blondýnkovi rtíky a přesunul se k jeho zarudlému, pokousanému krčku a začal mu věnovat veškerou něhu, kterou v sobě našel. Bolavá zarudlá místečka něžně líbal a sál. Mezitím se nepřestával věnovat bradavce staršího chlapce - moc dobře věděl, jak moc je má citlivé a hodlal toho využívat. Moc se mu líbilo, jak se pod ním Sungmin slastně kroutil a sem tam mu z úst uniklo tiché zakňučení.
Kyu šokovaně vydechl, načež se z jeho rtů vydral vzrušený vzdech, jak se Sungmin pokoušel svým klínem otírat o ten jeho, ale to potěšení mu nehodlal dát. Ne teď. Místo toho se oddálil od jeho krčku a znenadání se sklonil, aby ho mohl jemně a přesto trochu bolestivě kousnout do neopečovávané bradavky.
"Zlobíš," zašeptal, zatímco s pobavením sledoval, jak sebou Sungmin trhnul a potom se na něj káravě podíval.
"Jo, hlavně že ty jsi ztělesnění nevinnosti," zamumlal si Sungmin pod vousy.
Kyu se jenom pousmál a začal se rty věnovat druhé Minově bradavce. Téměř okamžitě si tím vysloužil slastné zasténání ze Sungminových úst. Na svém stehně cítil, jak moc tvrdý už jeho milenec je... ale nehodlal se smilovat. Ne dnes. Však on mu ukáže, komu patří. Touha ho spalovala, problém v kalhotách měl už téměř stejný, jako Min... a všechno to ho ještě podněcovalo v tom, to malé mučit, pomalu ho dovést k šílenství. Už teď cítil, jak se to drobné tělíčko pod ním třese... ale on chtěl víc. Chtěl, aby prosil... chtěl si ho úplně podmanit. Celého.
Sungmin chtěl něco říct, cokoli. Chtěl Kyuhyunovi říct, ať už ho tolik netrápí, ale veškeré jeho snahy o promluvení byly zmařeny, když na svém zadečku ucítil Kyuhyunovi prsty. Chtěl téměř flustrovaně zasténat - Kyu se zjevně zaměřil na jeho zadeček místo toho, aby se věnoval místu, kde to Sungmin opravdu potřeboval. Blondýnkovi bylo jasné, že tohle je pomalé systematické mučení a že Kyu zařídí, aby se to nesnesitelné pnutí v jeho penisu stalo ještě nesnesitelnějším -
Večkeré jeho myšlenky se rozutekly, když do něj mladší pronikl prstem a téměř okamžitě vyhledal ten nejcitlivější bod v celém jeho těle. Byl tak vzrušený, že už mu bylo všechno jedno. Hlasitě sténal a výjmečně se nestaral o to, jestli ho uslyší sousedé. Boky Kyuhyunově ruce vycházel vstříc.
Tak moc toužil po uvolnění... a Kyu se ještě ani neobtěžoval svléknout. Jeho oblečení mu zavázelo. Chtěl svého přítele vidět, celého. Neznal nic úžasnějšího, než tělo svého milence.
"Kyu," vydechl roztouženě a rukama začal tápat do vzduchu nad sebou tak dlouho, až konečky prstů narazil do jeho bříška. Okamžitě se přesunul k lemu trička a začal se snažit ho z Kyuhyuna sundat, ačkoli mu bylo jasné, že není v pozici, kdy by toho byl schopný. Doufal, že Kyu pochopí, co po něm chce a vyhoví mu. Což se i stalo.
Sungmin nedokázal zadržet zklamané vydechnutí, když se Hyun na chvíli přestal věnovat jeho zadečku, aby si mohl přetáhnout tričko přes hlavu.
"Kyu..." zachraptěl znova.
Kyuhyun vzhlédl a málem se udělal už jenom z pohledu na to dokonalé stvoření, které pod ním leželo. Slastně přivřená očka, rudé tváře, zpocené vlásky, opuchlé, rudé a momentálně slastně pootevřené rtíky. Třesoucí se hrudníček s dvěma malými roztomilými bradavkami a v neposlední řadě až bolestně vzrušená chlouba, která se tyčila do prostoru. Oba kluci si byli vědomi toho, že se Kyu jeho erekce dnes ještě ani nedotkl.
Chtěl Sungmina mučit, ale po tomhle pohledu už to víc nevydržel. Rychle ze sebe stáhl i zbytek oblečení. Zdálo se ovšem, že se stejně k ničemu nemá - jen klečel vklíněný mezi Minovýma nohama a dělal se očima.
"Kyu... prosím..." vypadlo z rtů toho blonďátého andílka. Zdálo se, že už je mu všechno jedno, protože tahle slova by za normálních okolností ze rtů nevypustil ani náhodou.
A Kyuhyun poslechl. Natáhl se do nočního stolku pro lubrikant, ale potom se posunul k Sungminovi, vytlačil si trochu gelu na prsty a začal prsty jemně masírovat Minův vstup. Jemně na něj tlačil, ačkoli zatím neměl v plánu do něj vstoupit. Rty se opět přisál k těm Sungminovým. Hladově ho líbal, jazýčkem plenil jeho ústa, skoro mu nedával šanci se nadechnout.
Kyu se pousmál do polibku, když Sungmin žádostivě zakňučel, a pronikl do něj rovnou dvěma prsty, zatímco druhou rukou se konečně dotknul jeho chlouby. Začal Sungmina rychle zpracovávat.
Min si myslel, že nával rozkoše asi nepřežije. Měl pocit, že omdlí. Před očima se mu stmívalo, nestačil s dechem... ale bylo to málo.
"Kyuhyune... chci tě...vezmi si mě... prosím," zaprosil. Už to nemohl vydržet. Chtěl Kyuhyuna v sobě za každou cenu. Toužil po něm... a Kyu neměl důvod, proč mu nevyhovět. Svůj cíl splnil - donutil to malé prosit.
"Otoč se," zavrčel. Vzrušilo ho, jak se Sungmin poslušně přetočil na bříško a v laciné poloze na něj vyšpulil zadeček.
Rychle si vymáčkl trochu lubrikantu do dlaně a rozetřel si ho po své erekci. Podíval se do Sungminových očí.
"Seš jenom můj Minnie..." zašeptal, načeš ho na jeden příraz celého naplnil.
Sungmin zasténal. Netušil, jestli to bylo spíš bolestí nebo rozkoší. Kyu ovšem na nic nečekal. Dal Minovi jenom několik málo chvil na to, aby si na něj zvykl, a rovnou ho chytil za boky a začal rychle a nekompromisně přirážet. Sungmin sténal jako smyslů zbavený a zběsile Kyuhyunovi vycházel vstříc. Kyu mu drtil boky v ocelovém sevření, ale jeho to spíš ještě víc vzrušovalo. Cítil, jak mu Hyun zatíná nehty do boků.
Kyuhyunovi se líbily Sungminovy steny. Chtěl víc. Jednou rukou vklouznul mezi Minovy nohy a začal v rychlém tempu přirážet do jeho klína. Sungmin měl pocit, že omdlí. Hlasitě sténal, prohýbal se v zádech. Ruce se mu třásly tak, až se mu podlomily lokty a on zabořil hlavu do peřin.
Přírazy se zkracovaly a zrychlovaly, jak se Kyu blížil k vytouženému konci. Všechno šlo mimo něj a jediná starost, která mu zbyla bylo to, že se chtěl co nejrychleji udělat. Bylo mu jedno, že do Sungmina přiráží možná až příliš nešetrně...
Sungmin táhle zasténal. Před očima se mu objevily hvězdičky. Vybuchl v něm ohňostroj barev, jak se Kyuhyunovi udělal do dlaně. Kyu se svými rychlými přírazy mu vyvrcholení prodlužoval a Sungmin měl pocit, že brzy umře spokojeností.
Kyu vytáhl ruku zpod Sungmina a pevně si ho chytil za boky oběma rukama. Začal do něj rychle přirážet. Tempo se už dávno stalo šíleným. Už ani Kyuhyun, který se při sexu obvykle snažil krotit, v sobě neudržel steny. Cítil, jak mu v chloubě začíná tepat... byl tak blízko.
"Sungmine!" uniklo mu ze rtů, zatímco se udělal uvnitř toho úzkého těla. Ještě několik dlouhých minut zůstal na místě, než byl schopný se vůbec pohnout a vyklouznout ze Sungmina.
Okamžitě si to malé rozkošné koťátko přitáhl do náruče a začal s ním kolébat ze strany na stranu, jako by byl malé dítě.
"Měli bychom se jít osprchovat, Minnie," zamumlal po chvíli, hladíc to malé po zpocených vláscích.
"Chtěl bych být ještě chvíli s tebou, Kyu," odpověděl mu Sungmin. Měl zavřené oči a visel Kyuhyunovi kolem krku za ruce spojené u svého miláčka za krkem.
"Dobře," opáčil Kyuhyun tiše a vtiskl Sungminovi polibek na čelo. Přitáhl si ho k tělu blíž, jako by se snad bál, že mu malý uteče. Ten ovšem nevypadal, že by se k tomu chystal - spíš se zdálo, že mu v náručí usne.
"Sungminnie?" zašeptal Kyu, hladíc osloveného po zádech.
"Hn?" Sungmin se nezdál, že by ho vůbec vnímal.
"Ty tvoje hry mě jednou zničí... proč to po mně pořád chceš? Neublížil jsem ti, že ne?" šeptal.
Zdálo se, že Min se po jeho slovech probral. Podíval se mu hluboko do očí.
"Já vím, že takový nejsi... neměl bych to po tobě chtít. Děkuju..." zamroukal a opět nechal víčka, aby schovala jeho očka.
"Neděkuj, Minnie... Miluju tě." Další polibek do vlásků.
"Já vím. Já tebe taky, Kyu."
"Hezké výročí..."
"Hezké výročí, Kyu... to příští bude podle tebe... s růžemi a vínem a svíčkami... slibuju," řekl mu Sungmin a otočil se, aby mohl spojit své rty v polibku s těmi Kyuhyunovými.
 


Anketa

Nejoblíbenější povídka?

Broken Butterfly
Between
Thanatos

Komentáře

1 Hatachi Hatachi | 23. října 2013 v 18:24 | Reagovat

Tak předně se musim omluvit Kyuovi, za špatný ůsudek z první části povídky.
"Promiň Kyu..."
Teda...vůbec bych nečekala, že tohle celý bude Minnieho nápad. Ale musim uznat, že zvolil originální způsob oslavy výročí. A to i přesto, že se to Kyuovi příčilo, protože nechtěl ublížit miláčkovi. Ale na sruhou stranu...co by Kyu pro svého miláčka neudělal...že.
Jinak tahle povídka byla naprosto dokonalá.
Těšim se na další takhle skvělá díla :D

2 Karin_Kim55 Karin_Kim55 | Web | 23. října 2013 v 21:20 | Reagovat

Kyaaa~~~!! *-* to je.. úžasné!! *o*
i když v tom konci jsem byla zmatená.. xDDD to byl jakoo celý Minův nápad?! o.O tak to jsem nečekala.. x'DD

YU!! Between pjosíím!!! *w* nemůžu se jí dočkat! x33

3 Romanka Romanka | E-mail | 24. října 2013 v 12:40 | Reagovat

Naprosto dokonalé, jestli je tohle tvá yaoi premiéra, tak klobouk dolů strašně se ti to povedlo. Tahle povídka úplně vyhovuje mým představám, protože Minie je můj bias a zbožňuju ho a přesně takhle si představuji jeho zvrhlé myšlení, za hezkou nevinnou tvářičkou je nadrženej ďábel :-D

4 dg-entertainment dg-entertainment | Web | 24. října 2013 v 18:32 | Reagovat

*lehla* ona to celou dobu byla hra?! *headdesk* Ale jako povedený jen co je pravda.

5 czechkpopfanfics czechkpopfanfics | 26. října 2013 v 19:47 | Reagovat

Ahoj, ráda bych ti nabídla spolupráci na webu http://czechkpopfanfics.tumblr.com/registrace. Stránky jsou teprve v rozjezdu, ale pokud by tě web zaujal, zveřejnila bych na něm tvé povídky a následně, pokud by se web ujal, bych ráda oslovovala i ostatní autory kpop fanfikcí ^-^. V případě tvého zájmu se budu těšit na spolupráci. V případě nezájmu se omlouvám za reklamu ^^'.

6 Karin Karin | 28. října 2013 v 23:30 | Reagovat

Moc pěkně napsané a jsem ráda
že to byla jen hra.

7 Yuki Yuki | Web | 3. listopadu 2013 v 11:23 | Reagovat

Já nemám slov. Já se tu prostě chlámu na celý pokoj a je mi jedno, že jsem právě přečetla skvělou yaoi povídku :DDD Tak to není možný :D Sungmin je takové zvrácené hovado? Já asi padnu! A tedy omlouvám se, že jsem takhle urazila a vynadala chudákovi romantikovi Hyunovi :D víno a svíčky vs hra na žárlení.... trochu hardcore :DDD

8 Sairen Sairen | Web | 24. února 2014 v 1:51 | Reagovat

krásné... jen malá oprava: není načeš, ale načež... jen drobnost xD

9 Hotaru Hotaru | Web | 24. února 2014 v 16:31 | Reagovat

[8]: Já vím, že se píše načež :D

10 Sairen Sairen | E-mail | Web | 19. května 2015 v 22:25 | Reagovat

[9]: *vůbec si nepamatuje, že to komentovala*

Ale stejně je to dokonalé!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
.
TOPlist
Follow on Bloglovin

since 1.6. 2013