Thanatos - 7. kapitola

24. prosince 2013 v 16:00 | Hotaru |  Thanatos
Dnešní předposlední článek. Slíbila jsem v Thanatovi EunHae, máte tu EunHae. Upozorňuji, že to je 18+. Kapitola je celkem dost krátká, ale doufám, že to nevadí. Jinak... v Thanatovi se už pomalu ale jistě blížíme k půlce. A to jsme se ještě ani nikam pořádně nedostali :D Zvláštní, že?
A vůbec... doufám, že si dnešek užíváte! Já pravděpodobně momentálně dělám chůvu asi tak miliardě malých harantů... úžasné.18+
Sídlem se ozvala rána, jak prudce zabouchli dveře. Cestovní taška letěla kamsi do kouta, dávno zapomenutá. Eunhyuk se vrhl na Haeho a vtáhl si ho do objetí. Prsty mapovaly záda, zatímco ho políbil. Dravě, hluboce. Nechtěl ochutnávat, chtěl vlastnit. Donghae se pokoušel vybojovat si nadvládu, ale Hyuk ho nenechal. Dál jeho ústa plenil. Hyukovy prsty vklouzly pod látku přítelovy bílé košile a přejížděly po páteři. Vyjel až nahoru k lopatkám, zatnul mu do kůže nehty. Cítil, jak mu Hae vydechl do rtů. Vracel se po zádech zpátky, věděl, že za sebou nechává rudé značky, bylo mu to jedno. Rty vyhledal krk tmavovláska a přisál se, jemně ho kousal, vytvořil tam několik značek. Chtěl, aby celý svět věděl, že Hae už někomu patří. Donghae v sobě neudržel sten. Hyuk se mezitím rukama přesunul až k pozadí svého přítele, silně ho stiskl.

"Tolik jsi mi chyběl," zašeptal a znova se vrátil k okupování těch sladkých prokrvených rtů.

Hae zakňučel a přitiskl se k Euhyukovi. Hyuk mohl cítit počáteční tvrdost druhého. Tak dlouho ho neměl... měsíc? Dva? Nenáviděl Leeteuka i tu hloupou špionáž.

Odtáhl se od Haeho a trhl za košili, knoflíky uletěly a jemu se naskytl pohled na tu dokonalou vypracovanou hruď. Nebyl čas se kochat tím pohledem, neměl Haeho příliš dlouho. Opět se přisál na jeho rty.

Ani nevěděl jak, ale najednou tmavovláska shazoval do peřin a sám na něj nalehal. Přisál se k jeho klíční kosti, zatímco jeho neposedné prstíky studovali Haeho bříško. Cítil jeho vzrušení, sám už začínal pociťovat těsno v kalhotách. Neustále opečovává Haeho krček, cítí prudkou bolest, jak Donghaeho prsty zajedou do jeho vlasů a prudce zatáhnou, jak se snaží ho donutit k tomu, aby se začal věnovat i jiným partiím, které volali o pozornost.

Haemu se ze rtů vydralo cosi mezi výkřikem a stenem, když ho Hyukovy zoubky obdařily trestem v podobě silného kousnutí do bradavky. Tepalo mu ve spáncích, snažil se boky přirážet proti Eunhyukově tělu, ale jeho přítel se prostě rozhodl ho mučit. Už to nevydržel a rozhodl se vzít to do svých rukou. Prudce sebou trnul, čímž svalil Hyuka pod sebe. Nezdržoval se, potřeboval ho. Jeho ruce okamžitě vyhledaly Hyukův pásek a začaly ho rozepínat, zatímco blondýnkovi oplácel upřený pohled.

Dřív, než se Hyuk stihl vyrovnat s tou náhlou změnou, ho Hae celého pohltil do úst. Nezmohl se ani na vzdech. Hae se opravdu snažil. Z jeho hrdla se zachvíli vydral sten, za ním další.

"Hae," vydechl a snažil se svého milence od sebe odtlačit. Opravdu nechtěl, aby to dnes skončilo dřív, než by to vůbec stihlo začít.

Hae se cítil jako v horečce, jeho tělo spalovalo vzrušení, ve spáncích mu tepalo. Ani si nevšiml, kdy ho Hyuk stihl opět povalit do peřin a zbavit oblečení. Poté už nevnímal nic, kromě prstů, které ho připravovaly, možná rychleji a brutálněji, než měly. Nehodlal si ovšem stěžovat. Tak moc se mu po druhém muži stýskalo, tak moc už ho v sobě potřeboval. Nezmohl se na slova, a tak se pouze natáhl, aby Hyuka donutil přestat ho připravovat. Chtěl ho, hned.

Eunhyuk jeho tiché prosby pochopil. Sám už nemohl čekat, vzrušení začínalo být až bolestné. Na jeden příraz svého milence naplnil a jen silou vůle se donutil chvíli setrvat a nechat mu chvíli na zvyknutí si. Hae se proti němu za chvíli sám pohnul. Ze rtů obou se svezl vzdech. Hyuk neváhal a začal přirážet. Přírazy byly krátké, naléhavé. Potřebovali se, tak moc se potřebovali. Bylo jim jasné, že dnes bude milování rychlé.

Vzrušení bylo neúnosné, tempo šílené, oba potřebovali uvolnění. Obvykle ostýchavý Hae vyhledal své vlastní vzrušení a začal si dopomáhat k vrcholu. Hyuk se natáhl pro polibek, hluboký, procítěný.

Pro Donghaeho brzy svět přestal existovat, jeho tělo se stáhlo ve slastné křeči. Stačilo už jenom pár posledních přírazů a jeho milenec se udělal hluboko do jeho těla.


***


"Hae?" zeptal se Eunhyuk jemně.

"Hm?" odpověděl oslovený, ačkoli se zdálo, že spí. Spokojeně stočený u Hyuka v náruči, v bezpečí. Po tak dlouhé době, kdy tu usínal sám. Sám uprostřed obrovského sídla, kde si nikdo nemohl být jistý, jak na tom je. Bál se tu sám, ačkoli by to nikdy nahlas nepřiznal.

"Tak moc jsi mi chyběl..." zašeptal, hladíc to malé po vlasech.

"Ty mě přeci taky," odpověděl Donghae. Zdálo se, že ho už dokonale vytrhl ze spánku. Mžoural na blonďáčka snažíc se odhalit, co ho vede k tomu, že si s ním tak najednou načal povídat.

"Víš... Hae... takhle už to dlouho nepůjde," pokračoval Hyuk, jak potřeboval říct to, co měl na srdci.

"Cože?" nechápal druhý. Eunhyuk si ho pouze přitáhl blíž do náruče, drtil ho ve svém obětí. Tak moc mu Hae chyběl. Tak moc ho miloval.

"Já... Leeteuk něco tuší. Ví, že je zradil někdo zevnitř. Je to jenom otázka času, než na mě přijde. Nemůžu už dlouho zůstat na obou stranách," dostal ze sebe rychle. Hae se prudce zvednul a podíval se mu do očí. Eunhyuk viděl v očích druhého jistou paniku. Věděl, že tohle je věc, které se jeho přítel bojí už od začátku. Možná mu to neměl říkat.

"Tak musíš za Zhoumim! Musíš mu to říct... nepustím tě tam zpátky! To prostě nejde... nejde to," panikařil Donghae. Eunhyuk mu ovšem přiložil prst na rty.

"Pšt, pšt... uslyší nás," tišil svého přítele rychle. Nepotřeboval, aby tu ztropil hlasitou scénu.

"Já... až tam půjdu příště, tak už se nevrátím. Zůstanu u Leeteuka. Vlastně bych tam zůstal už teď, ale musel jsem se vrátit pro tebe. Hae... utečeme. Ty víš, jak je to teď se Zhoumim. Je výbušný, je to jenom otázkou času, kdy někomu ublíží," šeptal Eunhyuk. Rty se prakticky dotýkal Haeho ucha a stejně měl tmavovlásek problém ho vůbec slyšet, jak mluvil potichu. Chápal to. Vykládal mu tu o zradě. A ty se tady trestaly smrtí.

"Zabije nás, jestli to zjistí," odpověděl Hae stejně neslyšně.

"Nezjistí," ujistil ho Eunhyuk pevným hlasem. A Hae mu věřil. Věřil mu, protože ho miloval. Věřil mu, protože Hyuk by nikdy nikomu nedovolil, aby mu ublížil.

"Utečeme," souhlasil a políbil Eunhyuka na rty.
 


Anketa

Nejoblíbenější povídka?

Broken Butterfly
Between
Thanatos

Komentáře

1 Kyuu~chan^^ Kyuu~chan^^ | Web | 24. prosince 2013 v 23:58 | Reagovat

Ty....
.
.
.
.
.
.
.
Někdy mi ještě napiš, že neumíš psát, že píšu lépe!!! A že neumíš psát 18+ !!!
Příště to kamenní vezmu já a prdnu ti ho všechno na hlavu!!!!!!
Vážně vezmu balvan a mrdnu ti ho o hlavu, ale byla by to škoda, protože by to asi už nikdo za tebe nedopsal!! T_T
Takže tě ušetřím a mrdnu na tebe malý kamínek :'D

TO JE LUXUSNÍ!!! A už mě neser *-----*
Miluju tvoje psaní, tvoje povídky!!! :3

2 Hatachi Hatachi | 25. prosince 2013 v 1:18 | Reagovat

To bylo úžasný :-)
Hmmm...tak Eunhyuk zradil O_O
Nicméně jim přeju, aby se jim ten útěk k Leeteukovi podařil. Hlavně ať se jim nic nestane.
A je fakt, že by si na Zhoumiho už někdo měl počkat a ukázat mu taky může  být krutá bolest :-x
Moc se těšim na další díl...

3 Yuki Yuki | Web | 31. prosince 2013 v 13:53 | Reagovat

jhydfglhfvgjhvbhfbvkhjáááá.... ehm, ehm *odkašlala si*
Krucinál fagot! Do prdele! *snaží se být slušná*... Jak jsem mohla přehlédnout, že je tu další díl? Já snad měla na očích dva velký popelníky, co mi stejně to vidění jen zhoršily :D
Tenhle díl je prostě tak dokonale úchylný a sexy a hustokrutopřísně nadržený... no doprdele! (jo přesně tam) :D Opovaž se jim něco provést, fandím jim už od začátku! :P EunHae forever!! A naval další díl, nebo to budu tentokrát já, kdo si bude hledat tvé bydliště! :P Yuki nemá slitování! (no, no, no! No mercy!) :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
.
TOPlist
Follow on Bloglovin

since 1.6. 2013