Between - 8. kapitola

8. ledna 2014 v 0:18 | Hotaru |  BetweenRen seděl na pohovce, přikrytý tenkou dekou a vší silou se snažil zůstat vzhůru jenom proto, aby nemusel jít spát do pokoje. Sám. Odfrkl si, když ho opět zaplavila vlna vzteku. Jonghyun, ten zrádce, se normálně sbalil a udělal si dovolenou. Jak si to představoval odjet s Minhyunem domů, když on potom bude muset spát v pokoji? Ve tmě a úplně sám...

Ne, to nikdy. To raději umře tady na nedostatek spánku. Do postele ho nikdo nedostane. Nenáviděl to, jak byl dorm podivně prázdný a tichý. Měl dojem, že je tu sám, ačkoli tomu tak nebylo. Baekho byl ve sprše a Aron byl se svém pokoji. Vlastně z něj nevylezl od doby, co jejich kolegové (zrádci!) oznámili, že pojedou na pár dní pryč. Prý se vrátí už možná zítra, pche. Tak proč někam vůbec jezdí?

Ren vykřikne a chytí se za srdce, když se těsně za ním ozve rána a spustí se proud nadávek. Polekaně se otočí a uvidí Baekha, který se zřejmě srazil s nohou od židle a bolestivě si narazil palec. Zdálo se, že je z Rena polekaný stejně, jako Ren z něho.

"Minki, co tady děláš? Myslel jsem, že už spíš," zeptal se trochu zaraženě.

"Nespím..." odpověděl mu Ren a bylo mu jedno, jak debilně to zní.

"Proč? Je skoro půl jedné," nechápal blonďák. Jo, to Ren věděl, že už je skoro půl jedné, ale nebude mu tu vysvětlovat, jak nejde spát, protože se bojí... to rozhodně ne. Místo toho raději škubne rameny, to musí Baekhovi jako odpověď stačit.

Na bloďákově tváři se rozlije úsměv. "Ty tam nechceš být sám, viď? Znám tě."

Ren pouze sklopí pohled. Je mu trapně, že je tak průhledný... raději by se neviděl. Teď Baekho ví, že je jenom vyplašené malé dítě, které se bojí tmy.

"A co bys řekl na to, kdybys dneska spal u mě, Minki?" zeptá se Baekho. Když k němu mladší vzhlédne, tak mu podivně jiskří v očích. Ren to pustí za hlavu s myšlenkou na teplou postel... nebude sám! Přikývne a možná až příliš energicky se vyhrabe z pohovky a vděčně kráčí směrem k Baekhově ložnici. Aspoň, že někteří jeho kolegové jsou na něj hodní, když ho leader nechal na holičkách. Kdyby tak tušil...

×××

"Jsem hrozný... jak jsem ho tam mohl nechat," proklel se Jonghyun už asi po desáté za večer. Min k němu líně zvedl pohled od televize.

"Normálně... potřeboval sis od toho všeho odpočinout. Bolelo tě to," odpověděl mu prostě, jakoby mu snad viděl až do srdce a pokrčil nad tím rameny.

"Ale oni se o něj vsadili..." řekl zoufale a kleskl na provizorní postel - rozloženou pohovku.

"A ty bys ho neochránil, ani kdybys byl v dormu. Minki má vlastní hlavu - čím víc bys mu je zakazoval, tím víc by se jim hrnul do náruče," odpověděl mu znova mladší. Jonghyuna trochu děsilo, s jakou samozřejmostí mluvil o pocitech a myšlenkách ostatních. Snad jako kdyby je uměl číst. Což nebylo možné... ale občas o tom měl pochybnosti.

"Ale co když mu ublíží?!" začal opět vyšilovat.

"Bože, JR! Jak by mu asi tak mohli ublížit? Chtějí se s ním vyspat a ne ho zabít. Navíc pochybuju, že by byl Ren tak hloupý a vlezl jim do postele hned na první pokus," snažil se ho uklidňovat Min.

"Ale Aron říkal, že -"

"Aron by mu nikdy neublížil," štěknul Minhyun, možná až moc agresivně. Ale on si byl jistý, že by Renovi neublížil, protože si byl jistý, že k té blonďaté osině v zadku chová určité city.

JR odpověděl, pouze se na něj pátravě zadíval. Minhyunovi ten pohled po několika minutách, kdy stále bylo ticho, začal být poněkud nepříjemný.

"Co?" zeptal se, jak se snažil o to, aby se starší z nich přistiženě otočil a nechal ho být. Což se nestalo.

"Co ti Aron udělal? A neříkej, že nic... chováš se divně... poznám na tobě, že se něco stalo," zeptal se, v očích stále ten stejný pátravý pohled, kterým Minovi vypaloval díru do hlavy. Minhyunova nálada, která se po příjezdu domů trochu zlepšila, se opět propadla pod bod mrazu.

"Nic," odpověděl mladší se zvláštní odtažitostí v hlase. Nechtěl, aby se v něm znovu probudily ty emoce, které tak pracně potlačil. Nechtěl zase cítit prázdno, které po sobě Aron zanechal.

"Nejsem hloupý. Něco se stalo, řekni mi to," naléhal JR. Minhyun po něm šlehnul plamenným pohledem.

"Nešťourej se v tom, JR. Netušíš..." zašeptal. Začínal se třást. Pociťoval tak silnou potřebu se někomu svěřit. Přenést čas svého problému na někoho jiného, aby ho to bolelo míň. Zároveň se tak moc bál reakce svého kolegy a dalo by se říct i kamaráda.

"Víš, že mi můžeš věřit, že ano?" přesvědčoval ho leader, který viděl, že je už jenom kousek od toho, aby se zlomil a řekl mu úplně všechno.

A Minhyun se mu rozhodl věřit. Věřil mu, že ho nezavrhne, jakkoli naivní to bylo. Ta slova se mu na rtech utvořila prakticky sama...

"Nemiluje mě..."

"Cože?" nechápal Hyun, ačkoli se moc snažil pochopit.

"Už mu na mě nezáleží... Řekni, JR, co má Ren tak úžasného, že ho všichni chcete? Co mi chybí, abych byl stejně dokonalý jako on? Proč už mě nechce..." sesypal se Minhyun, jak všechna stavidla povolila a on si konečně dovolil dát před někým najevo svoje opravdové pocity.

A JR začal chápat děsivou pravdu - pravdu, že v jeho dormu není všechno tak skvělé, jak se na první pohled zdá. Vlastně se to tam všechno rozpadá. Povzdechl si a přešel k plačícímu chlapci, aby ho mohl utěšit... nic jiného mu v jeho situaci ani nezbylo a za ten fakt se nenáviděl. Za tu bezmoc. Zařekl se, že Arona zavraždí, až se mu dostane pod ruku.
 


Komentáře

1 Hatachi Hatachi | 8. ledna 2014 v 20:23 | Reagovat

Chudák Minhyun, láska je prevít a umí hodně bolet.
Snad se to mezi ním a Aronem urovná.
Stejně jako mezi JR a Renem.
Snad Ren zjistí včas, jaký je Baekho zmetek.
Moc se těšim na další díl, na to tvoje slibované řádění :-)

2 Yuki Yuki | Web | 8. ledna 2014 v 20:38 | Reagovat

Booože, očekávala jsem, že se to zlepší :D No prosím, Baekho sám s Renem? Wae? tohle nevypadá dobře... A Minhyuna je mi hrozně líto.. (proč my ho tak trápíme?) ... Doufám, že tu brzy bude další díl. Jsem zvědavá, jak se to vyřeší :) ^^

3 Karin_Kim55 Karin_Kim55 | Web | 9. ledna 2014 v 16:35 | Reagovat

*_* HONEM DALŠÍ!! *w* nebude Ren tak hloupí a nevleze mu do postele? že ne?! že má Baekho v pokoji dvě postele? že yo?! o_O
Kyáá~! >< JR! >< proč jsi ho nechal samotného?! T.T

4 Lení Lení | E-mail | Web | 1. února 2014 v 22:10 | Reagovat

O-ou... JR.. myslím, že si neměl odjíždět.. Tohle nemůže dopadnout dobře.. Baekho s Renem.. v jedné místnosti.. v jedné posteli..?..
Páni to je napínavý jako kšandy! O.o :)
Další dílek prosím :*

5 Kitsune Kitsune | 15. února 2014 v 22:43 | Reagovat

Kdy bude další díl?? Potřebuju další díl >.< Vždycky to zkončí, tak zajímavě…

6 Karin Karin | 4. května 2014 v 21:36 | Reagovat

Taky si myslím že to byl špatnej tah Lení. :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
.
TOPlist
Follow on Bloglovin

since 1.6. 2013