Between - 9. kapitola

17. února 2014 v 23:54 | Hotaru |  Between
15+


"Děkuju, žes mě sem vzal. Je to trochu trapné, promiň," zamumlal Ren. Nerozhodně přešlapoval u dveří. Přišel si tak trapně, když byl v Baekhově ložnici. Sám, v noci. Srdce mu divoce tlouklo a on musel sám sebe proklínat za to, že prostě nezůstal spát na gauči. Vlastně to bylo docela pohodlné, když se teď tak díval do Baekhovy tváře... chlapec už dávno seděl na okraji velké postele a čekal, až si Ren přilehne, ale zdálo se, že toho se nedočká. Blonďáček byl až moc nesmělý a nervózní, než aby šel a lehl si k Baekhovi do postele tak samozřejmě, jakoby to tak dělal vždycky.

"Neomlouvej se... a pojď sem už. Celý se klepeš," usmál se na něj starší a poplácal na matraci vedle sebe, aby Rena pobídl. Celé tohle divadýlko ho vytáčelo, ale nadal na sobě nic znát a stále si na tváři udržoval ten milý úsměv, o kterém věděl, že ho Ren miluje. Měl jedinečnou šanci si s Renem užít... a ještě ke všemu si potom bude moct užívat ten pocit, že Arona porazil.

"Vážně můžu?" ujistil se ještě Ren, ale přitom už kráčel k posteli. Doufal, že Baekho nevidí, jak moc se mu třesou kolena. Snažil se třes potlačit, ale moc dobře mu to nešlo. Proto raději sklopil pohled a přidal do kroku. U postele už skoro běžel, jak se to snažil mít rychle za sebou.

Když si sedal do měkkých přikrývek, tak netušil, jestli je spíš nervózní nebo rád. Přeci jen - měl pro Baekha slabost už od začátku. Už od začátku věděl, že se mu líbí víc, než by nejspíš měl. Ren se začervenal a rychle zavrtěl hlavou, aby z ní vyhnal tyhle myšlenky. Díky tomu, jak přistiženě si připadal, protože takhle myslel, potom málem vyjekl, když se k němu Baekho přisunul blíž.

"Jsi nervózní... uklidni se," zašeptal starší a povzbudivě se na třesoucího blondýnka usmál. Ten ovšem jako kdyby ho neslyšel - dál klopil pohled, trapně červený a s pocitem, že pravděpodobně za chvíli omdlí.

Ren sebou trhl, když se Baekho ještě přiblížil, aby mohl uchopit jeho obličej do dlaní a přinutit ho se na sebe podívat. Celý tenhle Renův přístup mu neuvěřitelně lezl na nervy, ale přesto si dával pozor na to, aby se ho dotýkal s veškerou něhou, kterou v sobě dokázal najít. Počkal, až se Ren osmělí a konečně na něj upře svá velká vyplašená kukadla.

"Neboj se mě. Nikdy bych ti nedokázal ublížit. Nemáš se proč bát," usmíval se mile. Uvažoval o tom, jak nejlépe využít situace, že má Rena ve své posteli... jak by ho měl nejlépe zmanipulovat, aby se nebránil?

Odpověď se mu mihla myslí téměř okamžitě. Naivita. Musí na to jít přes Renovu naivitu a dětinskost. Mělo by to být jednoduché...

"Vlastně jsem moc rád, že jsi přišel," usmíval se a prsty zabloudil mezi prameny blonďatých vlásků, které Rena momentálně dělaly ještě lákavějším a zranitelnějším. Baekho viděl, jak Ren nepatrně přivřel oči a téměř neznatelně se opřel do jeho dlaně. To možná bude ještě jednodušší, než by si kdy dovolil doufat.

"Víš... jsi nádherný," zašeptal Baekho, vědom si toho, že to je pravděpodobně jediná věc, kterou dnes Renovi řekne a bude ji myslet vážně. Blonďák na něj vykulil oči a potom okamžitě ještě o odstín zrudl a sklopil pohled.

Baekho využil chlapcových rozpaků ve svůj prospěch. Přidržel si jeho obličej pevněji, ale přesto jemně, aby se mohl sklonit a otřít se o jeho rty. Byly tak sladké, nevinné. Opravdu doufal, že je první, kdo je líbá. Ren se ani nestihl vyděsit, protože celý polibek trval pouze několik krátkých vteřin, které ovšem Baekhovi připadaly daleko delší, než opravdu byly. Odtáhl se a díval se přitom překvapenému Renovi do tváře. Mladší zřejmě netušil, co se vlastně stalo. Zůstal překvapeně koukat. Baekho si pomyslel něco o tom, že poker face mladíkovi asi nic neříká.

"Promiň..." začal se Baekho omlouvat. Snažil se přitom znít co nejkajícněji. Snad aby omluvný tón skryl pomyslné rohy rašící v jeho vlasech.

"Nemohl jsem si pomoct. Prostě... jsi tak nádherný," zopakoval a několikrát u toho zamrkal, měříc si své dlaně pohledem. Snažil se působit nevinně a možná i trochu stydlivě. Věděl, jaká je Ren romantická a naivní dušička. Bylo mu jasné, že ho stačí přesvědčit, že je to jediné, po čem touží a bude ho mít lapeného v kleci. Hlavně na něj musel pomalu, postupně. Zamotat ho do pavučiny utkané ze lží.

Ren na něj dál ohromeně koukal, ale nezdálo se, že by se mu předchozí polibek hnusil nebo že by se chytal klást odpor. Baekho toho proto znovu využil a sklonil se k blonďáčkově tváři, aby se mohl nosem jemně otřít o jeho tvář, než znovu vyhledal jeho rty.

"Víš... líbíš se mi už od prvního okamžiku, co jsem tě uviděl," šeptal do jeho měkkých rtů.

"Už od té chvíle na tebe nemůžu přestat myslet," lhal. Lhal a v duchu se ďábelsky smál tomu, jak chlapec v jeho náručí pod vahou slov vláčněl. Byl opravdu ještě malé dítě... skoro mu bylo líto toho, co se chystal udělat. Skoro, ale přesto si dovolil zajít dál. Jazykem několikrát obkroužil Renovy rty a poté na ně zatlačil, aby mohl vklouznout dovnitř. Situací opojený blondýnek mu to dovolil. Baekho si užíval své malé vítězství jenom několik málo sekund, protože to nechtěl moc dráždit. Raději se vrátil k opečovávání mladíkových rtů. Tak sladkých...

"Jsi tak dokonalý, blázním z tebe," stavěl lež na lež, zatímco chlapce chytil za pas a donutil ho se položit. Nalehl na něj a rozpojil polibek. Užíval si pohledu na blondýnka pod ním. Tak sladce rudého. Ren se snažil schovat si tvář paží, kterou si přes ni přehodil.

Baekho se ovšem nehodlal zastavit a dát nejmladšímu čas na to, aby se probral ze šoku a promyslel si to. Ne, musel jednat hned, dokud ho měl v hrsti. Rty se přitiskl na Renův krk a začal ho jimi něžně dráždit. Sem tam se nebál přitlačit, ačkoli to bylo za cenu několika velkých rudofialových flíčků. Vlastně... dělal je vědomě, byl to vzkaz pro leadera. Znamení, že nejmladšího neochránil.

Jeho ruce hladily to jemné tělíčko, které se pod ním třáslo, evidentně v šoku a neschopné jakéhokoli odporu. Ren jen ležel, oči doširoka otevřené a slepě upřeně do stropu. Nechával se Baekhem hýčkat. Ani si nevšiml okamžiku, kdy mu starší vyhrnul volné tričko od pyžamka, které mu dal Jonghyun, až někam ke krku. Ten fakt zjistil až v momentě, kdy mu promnul bradavku, stále se věnujíc dělání značek na jeho krčku.

Ren se zajíkl, jak si náhle uvědomil, co se to tu děje. Jeho tělem se ovšem zároveň prohnala vlna vzrušení, když se Baekho jeho bradavky dotknul znovu. Chvíli dával Renovi na to, aby si přivykl na to, že se ho tady někdo dotýká a mezitím se odpoutal od jeho krčku a začal polibky zasypávat jeho obličej - tváře, nosík, rty, čelo, oční víčka. Líbal ho všude, zatímco jeho ruka se nenápadně sunula po třesoucím se hrudníčku níž. U lemu tepláků na okamžik zaváhala. Rty se mezitím přesunuly k oušku.

"Já... Miluju tě," vyslovil Baekho největší lež svého života, zatímco jeho ruka vklouzla do tepláků a stiskla Renovu částečně ztopořenou chloubu. A Ren se nezmohl k ničemu jinému, než vzrušenému zasténání. Baekho mu řekl, že ho miluje a on mu to věřil. A když ho miloval, tak tohle bylo v pořádku.
 


Komentáře

1 Kei Kei | Web | 18. února 2014 v 10:12 | Reagovat

Bojím se toho okamžiku, kdy se Reník dozví pravdu :CCC mám chuť Baekha fakt přerazit za to, jak si s ním pohrává! -,-" Jinak... náhodou to byl skvělý díl! A já se moc těším na další!! :333

2 ewik97 ewik97 | 18. února 2014 v 11:48 | Reagovat

...je to krásná povídka, fakt že jo....akorát mě celkem nechci říkat naštvalo, prostě jen dostalo *LOL*, že je Baekho taková svině jedna XDXDXD....*nojono- prostě láska no XDXDXD* *dvakrát LOL*.....ALE HODNĚ SE DĚSIM  okamžiku, kdy se Ren dozví pravdu o té sázce a to, že to na něj Baekho jen hraje....ale přesto doufám, že povídka skončí dobře a že se to všechno urovná ;)

3 Kim Lula Kim Lula | Web | 18. února 2014 v 13:25 | Reagovat

*tříská hlavou do zdi* strašně se musím smát, když tohle čtu a zároveň přemýšlím nad tím, co jsem zrovna včera vymyslela do Osmé barvy duhy. Hahahaha. *složila se*

Ne, dobře, já nic. To samo.

Ach jo, chudák malé Reňátko moje! A Baekho taká (s prominutím) kurvička hnusná! Jak já ho miluju! Jaj, doufám, že Ren nebude moc v prdeli z toho, nerada to malé vidím trpět (že mi to nikdo nevěří).

A taky doufám, že Jonghyun po něm nehodí židli, až se to dozví. Nebo stůl. Nebo urve nohu stolu a umlátí ho... nebo tak. Myslím, že z tohohle bude ještě docela drama, což?

4 Kaspi Kaspi | Web | 18. února 2014 v 13:41 | Reagovat

Tahle povídka je úžasná, jen...já jsem trochu v prdeli s tím, že tak nějak nechci, aby to dopadlo dobře... :D No jo no, stává se i lepším XDD
Těším se na další díl :)

5 Lení Lení | E-mail | Web | 18. února 2014 v 13:55 | Reagovat

Ou,Je... Chudák Ren.. tohle si nezaslouží.. Takové malé, nevinné koťátko.. Mám takový pocit, že si Baekho už může jít tisknout parte protože až se tohle dozví JongHyun tak ho zabije..
To bude velké drama!!
Těším se na další dílek :*

6 luczaida luczaida | 18. února 2014 v 14:20 | Reagovat

Copak ren, ale co celí nuest? To je tak na rozpadnutí, protože ja se to dozvědět, tak bych tam nebyla ani minutu.

7 Hatachi Hatachi | 18. února 2014 v 20:53 | Reagovat

Jak může být Baekho takový hajzl. Jde si za svým cílem a nehledí na následky, které budou katastrofální.
Jak se s tou jednou velkou lží, vypuštěnou z Baekhovi pusy, vypořádá citlivá Renova dušička?
A co potom leader...ten z toho bude totálně v prdeli, že Rena neochránil.
Jen doufam, že to vše skončí dobře.
Moc se těšim na další díl :-)

8 Yuki Yuki | Web | 20. února 2014 v 10:24 | Reagovat

Fuj to! To se mi vůbec nelíbí! Nemůžeš nechat Baekhoa, aby to udělal! On nemůže ojet chudáčka blondýnka!! Ne! Okamžitě další díl! Ale né takový, jaký se zdá být, jako další pokračování! Neuděláš to!

9 Hotaru Hotaru | Web | 20. února 2014 v 10:43 | Reagovat

[8]: Myslíš, že neudělám? :D

10 Yuki Yuki | Web | 25. února 2014 v 12:56 | Reagovat

[9]: Nesmíš! Zakazuji ti to!

11 Karin Karin | 4. května 2014 v 21:40 | Reagovat

Baekho ty svi.... doufám že o nedopadne. :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
.
TOPlist
Follow on Bloglovin

since 1.6. 2013