Broken butterfly, neaktivita a moje tvorba

8. března 2014 v 17:41 | Hotaru |  Výkecy a ostatní

Hehe... opět začínám článek stejně - omluvou za neaktivitu. Začíná to být trochu stereotyp, nemyslíte? :D Kažpodopádně... dneska mám na srdci víc věcí, o kterých chci mluvit.

Začnu tím, že moje neaktivita tady se teď zřejmě prodlouží - mám před přijímacími zkouškami a snažím se nějak popasovat s věcmi z matematiky, které mi nejdou (a že jich je požehnaně -_-"). Takže se omlouvám, ale snažím se věnovat se teď škole a na psaní nezbývá tolik času.

Zároveň, když už jsem u toho - zřejmě se to tu teď bude trochu měnit. Mám už delší dobou takový nutkavý pocit, že Dark way není takový, jaký ho chci. Že jsem se nějak odklonila od toho, jaký chci, aby byl. Problém je v tom, že já vlastně netuším, jak chci, aby vypadal. Takže se pokouším nějak najít... a hledám se i v psaní, protože se mi zdá, že jsem se úplně odklonila od stylu, kterým chci psát a moje povídky se mně samotné nelíbí a zdají se mi nepromyšlené, odfláknuté a nudné. Možná je to i tím, že teď jsem měla období, kdy jsem se do psaní spíš nutila, než že by mě to bavilo. Takže si teď hodně píšu do šuplíku a snažím se vychytat mouchy. S grafikou je to to samé. Mohli jste si všimnout, že je nový layout, ale zřejmě se tu neohřeje dlouho - tak nějak to byla jenom zkouška a layout neprošel, takže se v nejbližší době pokusím vytvořit nový, takový, který by víc odpovídal mé nejasné představě.

A další bod - Broken butterfly. Začínají se mi hromadit otázky na asku - na většinu už ani neodpovídám - a několik lidí se mě dokonce ptalo i "osobně", a tak jsem se to rozhodla napsat sem. Jsem ráda, že Broken butterfly čtete a že chcete novou kapitolu... ale vůbec se mi nelíbí, jak se mě pořád ptáte, kdy bude další a v podstatě mě nutíte do toho, abych ji napsala. Chápejte - Broken butterfly není povídka, která se mi píše snadno a já ji budu psát pouze v případě, kdy budu chuť ji psát. Proto prosím, abyste se neptali, kdy bude další kapitola - já to nevím, netuším, kdy ji napíšu, a tak vám stejně nikdy nebudu moct odpovědět. Akorát mě potom vždycky mrzí, že ji nejsem schopná napsat.

To je myslím všechno, co jsem chtěla. Doufám, že se mnou zůstanete i přestože právě nejsem schopná normálně psát a aktivně se blogu věnovat. Respektive - nejsem schopná to, co napíšu, zveřejnit, protože se mi to nezdá dobré. Budu se snažit svoje šnečí tempo psaní trochu urychlit.
 


Anketa


Komentáře

1 Kei Kei | Web | 8. března 2014 v 19:42 | Reagovat

Taky matika? Jsme na tom stejně. xD Ty přijímačky zvládneš! :3 Mě týrá starší ségra a učí mě v matice vše od znova, abych je nějak zvládla -,-" pff... xD

Mě se tvé vzhledy blogu moc líbí :3 ale znám to, taky mám nutkání si pořád s tou grafikou nějak pohrávat xD

Do psaní se netlač... časem ta nálada zase přijde. :)) Nutit se do psaní není zrovna dobré...  ňaha.. přeji hodně štěstí se vším :3 to se zvládne! :3

2 Yuki Yuki | Web | 8. března 2014 v 23:52 | Reagovat

Mám takový neblahý dojem, že matematika fanfictionerky nemá zrovna dvakrát v lásce :D Mě se tvůj styl psaní líbí a když se podívám na sebe, tak svoje bludy jen napíšu, ale číst to pak nemůžu.. každý je k sobě sebekritický, ale když si člověk nějaký ten styl zadal.. jasné ;)
Taky se čas od času do psaní nutím a není to dobré.. nedělej to. Když to nejde, tak to nejde, ono to zase jednou přijde, i když je fakt, že mě stačí třeba týden, co nepíšu a když pak sednu k wordu, tak plivu krev a vypínám to s nechutenstvím a s tím, že to prostě nejde, nebo jednu povídku píšu na třikrát a ne v jednom zátahu, což mi stejně vždycky vychází nejlíp :D Ale každý to má jinak :)
Já jsem teda momentálně upnutá na Cold blooded a taky mám moc ráda Between a nezlobila bych se za pokračování, ale teď se raději soustřeď na zkoušky... Ty prioritní věci prvně! Hlavně trpělivost, budu ti držet pěsti, ať se podaří ^^

3 Hotaru Hotaru | Web | 9. března 2014 v 0:11 | Reagovat

[2]: Že matika nemá fanfictionerky v lásce? Mě přímo nenávidí! A je to vzájemné... :D
Já poslední dobou plivu krev jenom při pomyšlení na to, že bych ten word zapnula :D Prostě jsem nějak vypadla ze cviku nebo co.
Každopádně děkuju za podporu :)

4 Hatachi Hatachi | 9. března 2014 v 2:17 | Reagovat

Jasně že na prvním místě je škola. A držim ti palce, abys to všechno zvládla.
Se psaním si nedělej starosti. Piš, až na to budeš mít chuť a náladu. Nemá cenu se do toho nutit. Ráda si počkam na další díly :-)

5 Kyuu-chan ^^ Kyuu-chan ^^ | 9. března 2014 v 13:52 | Reagovat

Zlato...:33 Ten laylout je nádherný! Ta osoba na něm je přímo boží a úplně totálně je to krutý!! ^^
Vůbec si těch lidí nevšímej, máš mě poslouchat a bloknout si je! :D Ale chápu, náš skype je celkem pošahanej, takže tě chápu, že mě třeba neslyšíš (musíš se více smát! :D) ale vážně! Ty lidi nemají vůbec pojem o tvém čase a o tvém životě (a já též nejsem taky vševěd :D)
Taky ti držím palečky, aby si zvládla přijetí ( a ani mi nechoď psát na fb, jestli tě nepřijali!!! :D) ty to dáš, nesmíš se z toho strachovat! Musíš věřit! ^^ a já ti věřím, to stačí ne? :D
Hlavně se do ničeho nenuť. Jako, vážně ti to za to nestojí, aby si se do něčeho nutila. Je to na prd. Dělej, až budeš mít čas ;) Takhle ne! Ti to zakazuji!!!!!!
Matik je svině, kort u nás na gymplu -_- to je hotové peklo, ale procházím :'DDDDDDDD
Máš u mě velkou podporu, ale to ty víš že? :3 ^^

P.S. a vidíš? říkám, že sem napíšu, tak taky píšu :DDDD som hodná já vím :D

6 S c a r s S c a r s | Web | 9. března 2014 v 20:02 | Reagovat

Vždycky, když courám po blozíchm, skončím tady :D Jak to děláš? ((nebo spíš proč to dělám já?)) who knows. Snad ze všech stran slýchám o Broken Butterfly, takže se sem budu ještě vracet tak dlouho, než tu první kapitolu nerozkliknu a nezačnu číst :D

S matematikou ti držím palce ((ten předmět je osina v zadku a každej, kdo s ním bojuje, by měl dostál metál; yep)). A držím palce i s blogem obecně. Člověk se furt hledá, ale třeba já osobně, jsem nenašla ten správný obrázek toho, jak chci aby blog vypadal a to už bloguju víc než osm let :D Buď ta chvíle ještě přijde, nebo mi dojde, že nic není dokonalý a ani můj pocit z blogu nikdo dokonalý nebude :D

A ještě k poslednímu bodu - zkus ty komentáře a otázky, kdy bude další kapitola co nejvíce ignorovat. Přesně takhle jsem se cítila s poslední kapitolovkou, jejíž konec jsem dohromady dávala skoro tři týdny a i tak mám pocit, že to mohlo být napsané jinak a líp. Čím víc na to pospícháš a máš pocit, že se k psaní nutíš, tím víc se děj deformuje a vychází jinak, že sama chceš ((nebo aspoň z mých skušeností to tak bylo)). Takže hodně štěstí :D

7 Barica Barica | E-mail | Web | 11. března 2014 v 9:41 | Reagovat

Myslím, že se ani omlouvat nemusíš; podívej se třeba na mě a mou aktivitu :D Naprosto souhlasím s tím "pliváním krve" při zapnutí wordu :D V uplynulém měsíci jsem se aspoň desetkrát snažila dopsat cokoliv z toho milionu rozepsaných nesmyslů, co v tom kompu mám... Bez výsledku, respektive - spíš mi ty pokusy pokaždé srazily sebevědomí kamsi blízko absolutní nule a vzaly jakoukoli naději, že ještě někdy budu psát tak, aby se to mně samotné líbilo... Taky mě trápí, že musím zklamat svoje čtenáře (pokud mi vůbec nějací ještě zbyli, hahaha)... Ty, narozdíl ode mně, píšeš pořád skvěle. A taky mám pocit, že se dokážeš z problémů vypsat, zatímco já to nedokážu... Když mám černou chvilku, je psaní tím posledním, co mi přijde na mysl.
Budu ti držet palce k matice... Mě taky nemá ráda :D Respektive, náš třídní mě nemá rád, což je ovšem jedno a to samé.
Fighting! ;)

8 Hotaru Hotaru | Web | 11. března 2014 v 22:41 | Reagovat

[7]: Ale jdi ty... píšeš skvěle. Nemluv o svém psaní takhle - není to pravda.
A já mám se psaním spíš opačný problém - nedokážu psát, pokud se cítím fajn a v pohodě. Potřebuju se potřebovat vypsat jinak mi to nejde :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
.
TOPlist
Follow on Bloglovin

since 1.6. 2013