Pauza

18. května 2014 v 17:32 | Hotaru |  Výkecy a ostatní

Myslím, že s mojí současnou aktivitou bylo jen otázkou času, kdy tohle přijde. Není to konec - hodlám psát dál. Jen prostě poslední dobou nemám nic předepsaného a potom to tu vázne a já mám záchvaty, že nestíhám a potom mi psaní nejde. Takže si chci dát pauzu, zase si trochu předepsat dopředu a pak se vrátit. Je možné, že tu budou i nadále přibývat články, ale bude to jenom v době, kdy na to budu mít opravdu chuť a nebudu to dělat jenom proto, abych tu něco měla. Omlouvám se... doufám, že se vrátím brzo... i když není vůbec jisté, jestli se vůbec ještě někdy vrátím v takové síle, jako kdysi...
 


Komentáře

1 Barica Barica | E-mail | Web | 18. května 2014 v 20:29 | Reagovat

Klídek, koťátko. Klídek, pohodička, nohy hore, sklenku mlíka a trošku trávy...
Ehm, tedy, chci říct, že nevidím důvod, proč by ses měla omlouvat. Jediná věc, za kterou by ses kdy měla omlouvat, je zavírání motýlků do skleniček (ta fotka není tvoje, ŽE NE???) *výhrůžně koulí očima* Ale i to bych ti nějak odpustila. (možná)
Prokaž mi jen laskavost. Hlavně se nenuť do vymýšlení, psaní, čehokoliv, jen abys trochu nakrmila ty naše hladové krky, jasné? (obrazně řečeno, samozřejmě) (i když... nemáš asi po ruce čokošku, co?) Pokud se ti do toho nechce, hoď na nás bobek. Jak si jako představuješ, že máme bejt happy, když budeš sice přidávat padesát článků týdně, ale budeš smutná  a uštvaná a vystresovaná?!? Takže ne-e. To by teda nešlo. Mazej odsud. Huš, huš.
(samozřejmě miluju tvoje povídky a učurávám blahem, když se tu nějaká objeví, ale o mě tu teď nejde, jasné??)
Prostě si dělej, co chceš. Žádný 'nestíhám'. My bychom měli bejt VDĚČNÝ jak kurňa nikdo, že jsme vůbec poctěni čtením tvých povídek. (já teda jsem.)
Takže, tak. Odpočívat, nestresovat. To je rozkaz, mladá dámo!
(mám tě ráda.)

2 Hatachi Hatachi | 19. května 2014 v 19:20 | Reagovat

Ty se nemáš za co omlouvat. Když to nejde, tak to prostě nejde. Nemá cenu se k něčemu  nutit, když to nejde samo od srdíčka. To je pak k ničemu :-)
V klidu odpočívej a pomalu, v poklidu sbírej síly.
Moc ráda si počkam, nedělej si starosti. Bubu tvůj stále věrný čtenář ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
.
TOPlist
Follow on Bloglovin

since 1.6. 2013