Cold blooded - 6. kapitola

19. června 2014 v 22:24 | Hotaru |  Cold blooded
Tak... nakonec jsem nějak zapomněla i na to, že bych mohla přidat jednu z těch předepsaných povídek, co mi straší ve složkách, a nechala jsem to tu zase tak nějak prázdné. Může za to zase škola. Samé závěrečné testy a zkoušení a miliony domácích úkolů a stresy, až to není možný... ale to už je za mnou a já bych se teď zas do toho chtěla pořádně vrhnout. Chápu, že tahle kapitola je kvůli svojí délce tak trochu chcípák... ale i tak doufám, že si ji užijete a udělá vám aspoň trošičku radost :)
Už v objetí u televize seděli několik hodin, ale Zelo i tak stále nedokázal přemoct strach, který proplouval jeho tělem jako jed. Šířil se jeho žilami, nechával jeho srdce divoce bít. Třásl se, i když se to snažil potlačit. Uvažoval nad tím, jestli to Yongguk cítí. Určitě ano.

Yongguk mu pomalu jezdil palcem kolem kloubu ukazováčku, jak ho držel za ruku. Jejich propletené prsty ležely u Zela na břiše a tiskly jeho tělo blíž k tomu Yonggukovu. Druhou rukou ho starší občas táhle pohladil po boku. Při tom pohybu Zelo pokaždé nadskočil a začal se třást o něco intensivněji. Srdce mu pokaždé skoro vyskočilo z hrudi a dřív, než se stihlo úplně uklidnit, ho Yongguk pohladil znovu. Byl to nekončící koloběh strachu a úzkosti. Každá minuta se natahovala skoro donekonečna a Zelo už začínal cítit, že to dlouho nevydrží. Začínaly ho svrbět prsty touhou odstrčit od sebe Yongguka a stočit se do klubíčka. Snad chtěl mít aspoň iluzi toho, že je v bezpečí.

Yonggukova ruka ale najednou změnila svůj zaběhnutý rytmus v hlazení. Gukova horká dlaň najednou odhrnula Zelovi z boku tričko, jeho prsty se jemně rozběhly po bělostné, hebké pokožce. Něžně laskaly jeho napjatou kůži, nechávaly za sebou cestičku z husí kůže a pokračovaly až na bříško, kde se na okamžik zastavily, než se vrátily zpět k boku a stále dokola. Zelovi se zadrhával dech v hrdle a jeho nutkání se Yonggukovi vytrhnout a utéct ještě nabralo na síle. Blonďák se k tomu už skoro chystal, stačilo nabrat odvahu, když Yongguk jeho úmysly vycítil a pevně ho chytil za odhalenou kyčelní kost a přitáhl si ho ještě blíž, nedbaje na Zelovy chabé protesty a bolestivá sykání. Zelo si byl jistý, že bude mít na boku otisky Yonggukových nešetrných prstů.

Bál se Yongguka. Nyní se na něj starší tiskl s ještě větší vervou. Skoro jako kdyby chtěl splynout v jedno tělo. Zelo cítil, jak se mu do zad opírá jeho svalnaté tělo, jedna jeho ruka byla položená na Zelově hrudním koši a ta druhé ho stále držela za bok, jak se ho snažila udržet na místě. Blondýnek cítil své zběsile tlučící srdce až v krku. Celé jeho tělo ztuhlo a on se nebyl schopný ani pohnout, ačkoli v něm všechno křičelo, že by měl utéct. Je jedno kam, prostě pryč. Dál od Yongguka, dál od nebezpečí.

Tmamovláskovy prsty se až nebezpečně přibližovaly k lemu Zelových tepláků, přičemž Yonggukova druhá ruka vyhrnovala Zelovo tričko ještě výš. Než se blondýn nadál, tak už ho Yongguk jedním rychlým pohybem povalil na záda a obkročmo si na něj sednul. Obratně mu při tom pohybu vytáhl tričko až ke krku. Nyní držel obě Zelova zápěstí v jedné dlani a tisknul je do matrace, zatímco tou druhu okouzleně přejížděl po bledé pokožce. Byl okouzlen křehkostí Zelova těla. Všude samá kost, úzký hrudník, vystouplá žebra. Jeho postava byla možná ještě částečně dětská...

Zelo se kroutil, snažil se dostat zpod těla staršího. Byl ale zesláblý a se silou dobře živeného, vypracovaného muže se nemohl vůbec rovnat. Yonggukova kolena ho silně tiskla na bocích, bolelo to. Starší se začal naklánět k Zelovi.

Pryč, to bylo jediné slovo, které si Zelo ve své zpanikařené mysli neustále opakoval. Jenom to jediné slůvko. Snad doufal, že mu dodá sílu. Mrskal sebou na posteli, kopal nohama, snažil se osvobodit si ruce z Yonggukova ocelového sevření. Starší se ale nezdál být ani vykolejený. Zelova muší síla na něj neměla sebemenší vliv. Vypadal, že si odporu snad ani nevšiml.

"Nech toho," zaskuhral Zelo slabě. Snažil se sám sebe přesvědčit, že je silný. Nebojí se... přesto ho ale v očích pálily zrádné slzy a chtěly se dostat na povrch, aby Yonggukovi ukázaly, jaký je vlastně slaboch. Nedokáže to tu... nedokáže tu přežít, jestli se bude Yongguk takhle chovat.

Zelova hysterická snaha se dostat z Yonggukova sevření se ještě zesílila, když rty staršího neomylně našly Zelův krk a začaly jej laskat. Nezdálo se ale, že by to bylo k něčemu platné. Yongguk dál ochutnával kůži na jeho krku až tam, kde ho omezoval límec trička. Sem tam Zela mírně kousnul a potom bolavé místo ošetřil jemnými polibky.

Mladší sebou mlel ze strany na stranu. Ještě pořád se odmítal smířit s tím, že Yonggukovi nejspíš neuteče. Chtěl mu utéct. Chtěl zmizet. Veškeré Yonggukovy doteky mu byly nepříjemné a on v duchu panikařil. Slzy se mu z očí draly pořád víc a on brzy cítil, jak ho horký potůček lochtá na tvářích.

Yonggukovi už zřejmě Zelův krk nestačil, a tak se pomalu natáhl k jeho obličeji, aby jej mohl políbit. Zelo ale protestoval, pevně semknul rty a snažil se Yonggukovi uhnout, jak nejlépe to bude možné. Guk se ale do jeho rtů dobýval stále víc a Zela nenapadlo žádné jiné řešení, než staršího pořádně kousnout do rtu. Yongguk zařval jako raněné zvíře a odtáhl se. Zelo si stihl uvědomit kovovou pachuť krve v ústech, než mu na tváři přistála facka. Hlava se mu zvrátila na stranu a do očí se mu dostalo ještě víc slz, jak to zapálilo.

"Zelo," promluvil na něj Yongguk záhrobním hlasem a nebezpečně se přitom přibližoval. V očích mu přitom zákeřně jiskřilo. Zelo si uvědomil, že to, co udělal, nebyla nejchytřejší věc.

"Tvůj vzhled pro mě možná má nějakou citovou hodnotu... ale ty nějak zapomínáš, proč jsem si tě sem dovedl, že ano, maličký?" vrčel Yongguk. Zelo pohledem vyděšeně těkal po jeho obličeji. Tvář ho ještě pořád pálila. Neovládl sám sebe a slzy z jeho očí začaly téct proudem.

Yongguk na vzlykajícího chlapce chladně vzhlížel, jak čekal na odpověď, které se mu stále nedostávalo. Pro zdůraznění svých slov Guk mladším trochu zacloumal a plně přitom ignoroval strach vepsaný v jeho slzících očích.

"Já -" začal Zelo, jak už nevydržel ten upřený pohled. Ať se na něj tak Yongguk nedívá. Jako na věc, na jídlo... nebyl pro něj člověk. Nebyl pro něj rovnocenný. Byl nic. Ten fakt na Zela začínal nepříjemně tlačit a on si najednou uvědomil celý rozsah svého neštěstí. Nikdo neví, kde je... nikdo ho nebude hledat. Je odsouzený jenom na rozmary tohohle podivína. Může mu ubližovat, jak se mu zachce, a nikdo se to nikdy nedozví. Strach, který s tím uvědoměním přišel, mu na okamžik zabránil normálně dýchat.

"Já..." pokračoval roztřeseně, aniž by věděl, co se vlastně chystá říct. "Já... nechci abys mi to dělal ještě těžší... nestarej se o mě... nechci se cítit jako... jako d-děvka."

Dostat ze sebe jedinou větu nikdy nebylo těžší. Zelo se cítil tak poníženě... a zároveň se tak bál, jak bude Yongguk reagovat, až šly všechny ostatní pocity stranou.


Očekával facku, očekával křik a výčitky... ale neočekával, že mu Yongguk palci setře slzy a skloní se, aby ho jemně políbil. Jemněji, než to do teď kdy udělal. A Zelo, uchlácholený falešným pocitem bezpečí, ani nepoznal, kdy Yonggukova ruka klidně vklouzla pod jeho tričko, aby pokračovala tam, kde skončila.
 


Komentáře

1 Yuki Yuki | Web | 19. června 2014 v 23:48 | Reagovat

Kriste! Jako po takové době a tak krátké? Děláš si ze mě srandu?

Je mi jich líto. Tak hrozně moc. Všech! Chudák Zelo, chudák Yongguk, chudáci miláčci DaeJae. Co jim to děláš? Navíc si jaksi pořád neuvědomuju, že si vlastně zabila Hima. A Jongup se taky poděl kamsi pryč, ale on se určitě vráti, že jo? Není to tam jen tak!

A další díl bude taky brzo. Jo, určitě. A budeš na ně hodná, já ti věřím.

Líbilo se mi to, idyž jde v podstatě o znásilnění, trochu pedofílii, duševní poruchu způsobenou pohnutou minulostí a celkově nelegálním překupnictvím! Takže... jen tak dál a udělej mi radost dalším dílem! ^^

2 Yumi Yumi | 20. června 2014 v 8:36 | Reagovat

OMG! To je dokonalé! Je mi líto Zela ale i Yongguka! Mám s toho smíšené pocity! Dlaší díl prosím *^*

3 Kim Lula Kim Lula | Web | 20. června 2014 v 11:59 | Reagovat

K mé spokojenosti tu chybí ještě asi tak 1000 slov...!!! Ááááásdfghjkl co mi to děláš, kruci?! Proč proč proč...?! Kde je zbytek?! Noták!!! Moje malé Zalátko trpí a já si to nemůžu ani užít...!

4 dg-entertainment dg-entertainment | 20. června 2014 v 14:40 | Reagovat

Zlato na asku si mě stalkuješ, ale trápíš mě jak něco. Konečně se dočkám tohohle a ty to napíšeš tak krátké?
Uděláš z Yongguka nakonec hodného, že? Protože bych to asi nerozdýchala, kdyby byl až do konce na Zela tak ošklivý.

5 Karin Karin | 20. června 2014 v 20:03 | Reagovat

Chudák Zelo ten se z toho musí zcvoknout. :-(

6 Hatachi Hatachi | 20. června 2014 v 20:57 | Reagovat

Proč...proč je Guk na Zela tak zlý? Vždyť Zelo nemůže za to, že Guka Him podváděl s Jongupem.
Tak asi byla chyba někde jinde...
Doufam, že to Gukovi dojde. A že to bude brzy, jinak by to Zelo nemusel taky přežít...
Těšim se na další díl :-)

7 sajja sajja | 24. června 2014 v 22:49 | Reagovat

Oh bože, holka co mi to děláš ... Chudáček YongGuk a chudáček Zeloušek ... Ale važně, co mi to děláš ... Jsi skvělá a výborně píšeš jen tak dál (velká závist) ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
.
TOPlist
Follow on Bloglovin

since 1.6. 2013