Layout 20, narozeniny blogu, update

1. června 2014 v 16:58 | Hotaru |  Šatník blogu
Ještě pořád platí moje dočasná pauza, ale už se to zlepšuje. Jsem schopná zase psát a začínám si pomalu předepisovat věci dopředu, takže se brzo vrátím. V menu si můžete všimnout, že přibyla nová povídka na pokračování. Ta začne vycházet hned po mém návratu. Mám rozepsanou ještě jednu, ale v té momentálně nejsem schopná pokračovat. Chci ji napsat i přesto, že je TaoRis... ale teď to prostě ještě nejde. Časem se tu určitě objeví, ale teď se zatím budu věnovat těm, co už mám rozepsané a té jedné nové.

Rovnou jsem se rozhodla, že teď, když už se sem skoro vracím, tak to chce jiný, než depresivní HanChul a TaoRis layout a hodila jsem sem tohle nádherné, úžasné stvoření. Já osobně jsem s layoutnem po dlouhé době spokojená a doufám, že se líbí i vám.


Ale to hlavní, o čem jsem chtěla mluvit, je to, že Dark way dnes slaví rok od svého založení. Nechápu, jak je to možné! Já jsem ten typ člověka, co nevydrží u věcí dlouho a se vším za chvíli sekne... a Dark way je tu pořád. Rok... možná to není tak dlouhá doba, ale já jsem tak neskutečně ráda, že jsem to vydržela tak dlouho a ještě pořád mě to baví. Tohle se mi prostě nestává. Ale blogování mě zatím pořád baví a nezdá se, že bych měla v nejbližší době skončit... spíš naopak - mám tolik plánů. Krátký speciál k Between, několik jednorázovek, tolik grafiky... Myslím, že bych se brzy mohla vrátit ve stejné síle, jakou jsem měla před rokem a konečně být taky aktivnější. Doufám v to. Zároveň děkuju všem čtenářům, kteří si za ten rok blog našli a stále ho navštěvují i přes moje sporadické přidávání článků a dlouhé odmlky... děkuju. Miluju vás!
 


Komentáře

1 Kim Lula Kim Lula | Web | 1. června 2014 v 17:45 | Reagovat

Máš to tu moc krásné, moje, Hyukjae je krásný, moc moc moc krásný :) A já strašně moc blahopřeju k narozeninám blogu. Doufám, že vydržíš další a další roky a tvé povídky budou taky jen lepší a lepší, a že jich bude hodně a hodně a hodně...!!! Áhahaha.

Budu se těšit na tvůj epický návrat, doufám, že jím zboříš aspoň dva baráky! :D

2 S c a r s S c a r s | Web | 1. června 2014 v 22:36 | Reagovat

Blahopřeji k prvnímu roku s Dark Way :D Jsem si docela jistá, že ti to ještě několik dalších let určitě vydrží :D Jsem dost zvědavá na nové články :)

3 Hatachi Hatachi | 2. června 2014 v 18:04 | Reagovat

Dark Way slaví své první narozeniny? Tak to moc blahopřeju. A přeju mu do dlaších let působení jen samé nej...
Jsem moc ráda, že se ti vrátila chuť psát. A že se pomali vracíš opět na blog.
Lay je moc hezký. Hyukie je krásný a roztomilý človíček, který to tu rozveselý.
Moc se těšim na nové povídky a zajímavé články, které si pro nás připravíš...

4 Yuki Yuki | Web | 2. června 2014 v 23:03 | Reagovat

Layout je krásný. Především ale všechno nejlepší. Dark way navštěvuji snad každý den, aspoň pro pocit, že se tu snad něco málo objeví. S nečinností si hlavu nedělej. Každý má občas období, kdy si potřebuje na chvíli vydechnout a trochu zase opustit od blogování. Rok je vcelku dlouhá doba a pevně doufám, že nás jen tak neopustíš, jelikož tenhle blog navštěvuji hrozně ráda. A bonus k Between... whoohooo!!! Mám radost, ani nevíš jakou. Před nedávnem jsem si zase pročítala Cold blooded a tak trochu doufala v pokračování, jelikož ta povídka je skvělá. Moje nadšení pro B.A.P se nedá skrýt. Jen tak dál. Jsem tvým věrným čtenářem :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
.
TOPlist
Follow on Bloglovin

since 1.6. 2013