A tak svět ztratil barvy

31. srpna 2014 v 0:27 | Hotaru |  Drabble
Další Harry Potter drabble. Nebojte se - nemění se mi tu pomalu fandom. Nebudu se vymlouvat - momentálně jsem tak nervózní z nové školy a nových lidí, že prostě nedokážu něco napsat nebo aspoň doladit detaily u věcí, co už tak nějak napsané mám. Takže tyhle kraťoučké věci jsou to jediné, co mohu zveřejnit. Ale pracuji na další kapitole Puppets.
Snad se vám drabble bude líbit.
×××


Pomněnkově modrá, temně černá. Mísily se, pojily se v jednom jediném pohledu.

Posledním.

Černá byla plná špatně skrývané bolesti. Poslední pevný základ jeho života, poslední člověk, co nesoudil. Poslední člověk, který mu dokázal poskytnout aspoň mlhavý pocit domova, poslední střípky pohodlí. Pomněnkově modrá pokaždé dokázala zahnat všechny jeho démony, vytáhnout ho z osobního pekla, ven, na světlo.

Nechtěl. Tak moc ji nechtěl ztratit. Nechtěl být zase sám.

Modrá prosila.

Černá věděla, že vždy podlehne.

Ruka, která zvedla hůlku, se nepostřehnutelně třásla. Záblesk zeleného světla. Černé oči se odvrátily, nechtěly vidět, jak jejich poslední pilíř padá z věže. Nepotřebovaly to vidět, on to cítil uvnitř sebe. Cítil, jak se jeho nitro bez toho posledního opěrného bodu roztříštilo, sesunulo se, zmizelo společně s vyhasínající pomněnkovou modří. Modrá zmizela, zůstala jen neprostupná čerň. Jeho svět ztratil poslední barvy.

Otočil se, odcházel.


Konec konců, bylo to podivně uklidňující. Bolelo to. Neskutečně. Ale bolelo to naposledy. Když jste na světě úplně sami, tak už o nikoho nikdy nemůžete přijít.
 


Komentáře

1 Jannie Jannie | 31. srpna 2014 v 10:53 | Reagovat

To bylo naprosto dokonalé.

2 Karin Karin | 1. září 2014 v 21:39 | Reagovat

Líbilo. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
.
TOPlist
Follow on Bloglovin

since 1.6. 2013