Thank you || 2/3 (ZhouHyuk)

23. května 2015 v 8:00 | Hotaru |  SuJu Oneshots
Zdravííím, dneska tu mám další část tohohle spoluautorského počinu. Upřímně mě překvapilo, jak velký ohlas na blogu je. Čekala jsem, že se na mě po takové době úplně všichni vykašlou, ale vy jste zůstali. Jste úžasní. Doufám, že se vám bude kapitola líbit a připomínám omezení 18+. Já už to dál nebudu okecavat a nechám vás užít si povídku.
Dlaň vklouzla pod oděv, Hyukjae cítil jeho prsty hladící podbřišek. Třaslavý výdech měl nejspíš znít jako jméno mladšího, ale hlas neposlouchal a tělo už vůbec ne.

Visel v Zhoumiho náruči s myšlenkou na absurditu téhle situace, tam někde uvnitř něj se rozum bouřil v protestu.

Vyšší chlapec prsty přejel po jeho hrudi, jen nepatrně zavadil o bradavku, jakoby omylem, vystoupal ke krku a poté zpět, ani teď citlivé místo nevynechal, naopak spočinul u něj déle.

Hyukjae zvrátil hlavu, opřel ji o Zhoumiho rameno. Bylo opravdu tak snadné, přijat péči, kterou mu Zhoumi poskytoval? Vděk se dá projevit mnoha způsoby… měl by… přijat poděkování, že…?

"Zhoumi…" boky samovolně přirazily do dlaně, jež se kolem něj obemkla v silném stisku.

To jediné slovo Zhoumimu stačilo k tomu, aby ztratil poslední zábrany. Drtil Hyukjaeho v náručí, tisknul si ho stále blíž k tělu, snad jako kdyby s ním chtěl splynout. Rty se činily na odhalené pokožce krku, kterou mu Hyukjae zakloněním své hlavy tak krásně nastavil. Nedokázal přitom odtrhnout pohled od odrazu v zrcadle. Hyukjae, třesoucí se, svolný, oči přivřené, rty pevně semknuté, stisknuté mezi zuby, boky samovolně kroužící, jak Zhoumi zpracovával jeho délku. Nemohl se toho pohledu nabažit.

Hyukjae zrychleně dýchal, tiskl čelisti k sobě, dlaně svíral v pěsti. Zrudl o odstín víc pokaždé, když nedokázal udržet sten v sobě - i bez toho se cítil tak strašně trapně, když se tady boky vypínal proti Zhoumiho dlani.

"Uvolni se. Užij si to…" políbil ho na rameno, skousl kůži.

Palcem přejel po špičce Hyukjaeho erekce, několikrát silně zapumpoval dlaní, cítil, jak se při tom Hyukova kolena podlomila, až ho musel silně sevřít kolem pasu. Posunul se s ním vpřed, blíže k zrcadlu a uchopil jeho dlaň, aby mu ji zvedl k hladké ploše.

Hyukjae se vděčně zapřel do zrcadla, čelo položil na chladné sklo a semkl víčka k sobě.

Zrcadlo studilo na jeho rozpálené kůži, když se ještě o krok přiblížil a opřel se o něj i rameny, což do jeho těla vysílalo další vzrušivé signály. Zhoumi ho jednou rukou pevně držel kolem pasu, nedovolil jeho třesoucím se kolenům, aby vypověděla službu.

Na okamžik opustil Hyukjaeho erekci, zatlačil mu volnou rukou na záda a donutil jej se prohnout, vystrčit na něj zadeček. Chtěl, aby Hyukjae cítil jeho vlastní vzrušení, které se mu nepříjemně tísnilo v kalhotách.

A on ho cítil. Pocit tvrdosti ho donutil žádostivě zakňučet a vyjít Zhoumimu sám vstříc.

Zhoumi sevřel jeho boky a s polibkem na šíji přitiskl svůj klín k jeho zadečku v simulaci pohybu, ze kterého se Hyukjaemu zatmělo před očima a jeho dech zamlžil plochu zrcadla, do kterého se marně pokoušel zarýt nehty.

"Hyukjae…" zašeptal Zhoumi žádostivě, dalším pohybem donutil staršího chlapce k vzdechu. "Proč mi tohle dovolíš…"

Hyukjae vytřeštil oči a zarazil se nad slovy, která vyšla ze Zhoumiho úst.

Tepláky za mírného tlaku dlaní sjely po bocích ke stehnům a zvolna se svezly k podlaze. Vzrušená erekce vyčnívala zpoza lemu jeho trenek, a chlapec zachrčel, když po jeho špičce přejel Zhoumiho palec a plocha dlaně se přitiskla k tenké látce kroužíc po celé délce za jemného tlaku.

"Zhou-mi…"

Pořád si nezvykl na to, jak zní jeho jméno vyslovené Hyukjaeho vzrušeným hlasem. Chtěl ho slyšet víc. Stiskl jeho erekci o něco pevněji, čímž si vysloužil další sten, hlasitější, než všechny předešlé. To, co měl, mu najednou bylo málo, potřeboval všechno.

Pevně sevřel Hyukjaeho za bok, rty na vystouplé páteři. Líbal ho, ochutnával každičký kousek napjaté kůže, sem tam kousl. Klesal na kolena, aniž by přerušil kontakt s pokožkou sténajícího chlapce, látka obepínající plně vzrušenou chloubu klesala po Hyukjaeho třesoucích se nohách společně se Zhoumim.

"Mimi," zaúpěl Hyukjae, když vzal Zhoumi jeho obnaženou erekci do dlaně a začal třít, stále laskaje bedra rty.

Hyukjae praštil čelem do zrcadla, mělký dech bodal v plících a tělo sebou škubalo proti přírazům Zhoumiho dlaně. S každým dalším vzdechem se jeho hlas stupňoval a vzrušení se v jeho těle bouřilo takřka agresivně.

Zhoumi posunul rty níže, hryzl chlapce do zadečku, než jazykem vklouzl mezi jeho půlky a sjel po rýze k jeho vstupu.

Hyukjae sebou málem praštil o zem, jen Zhoumiho dlaně pevně svírající stehna ho držely ve stoje. "Bože, Zhoumi…!"

Mladší kluk se nepatrně pousmál, vnímaje, jak Hyukjae postrádá jeho péči ve svém rozkroku - prázdné přírazy do prostoru a prosebné skučení mu dělaly dobře. Až příliš. Roztáhl jeho půlky od sebe, jazykem zatlačil na jeho vstup, vnikl dovnitř.

Hyukjae na okamžik zcepeněl, oči vytřeštěné do prázdna, ústa otevřena v tichém výkřiku. Jeho opomíjená erekce se tyčila do prostoru a on podlehl nutkání dotknout se sám sebe, jakkoli trapně si před Zhoumim připadal. Sám sebe vzal do dlaně, po rtech mu sjel hlasitý sten, když přirazil do svého vlastního klína. Nemohl zabránit bokům, aby vycházely vstříc jak své ruce, tak Zhoumi jazyku, stále pronikajícímu do jeho těla.

Zhoumi vzhlédl, aby zjistil, co způsobilo tak bouřlivou reakci. Jeho vlastní vzrušená erekce zatepala, když mu zrcadlo poskytlo pohled na Hyukjaeho uspokojujícího sebe sama. Vstal, stáhl vlastní oděv z boků a přitiskl se zády k Hyukjaeho tělu, jeho erekce se vtiskla Hyukjaemu mezi půlky, tvrdá vzrušením a touhou.

Hyukjae zaskučel, páteří se k bedrům slila rozkoš, silně stiskl svou erekci a zrychlil přírazy v touze po uvolnění.

Zhoumi překryl jeho dlaň svou, přinutil ho zpomalit. Políbil ho na šíji, rty se otřely o lalůček za doprovodu toužebných slov. Volnou dlaní pohladil jeho hruď, přejel prsty po krku, přes čelist ke rtům. Palcem je pohladil, načež mezi ně vtlačil dva prsty.


Starší chlapec tlumeně zasténal a roztřásl se, jak poznal, co má Zhoumi v úmyslu.
 


Komentáře

1 Michiko Michiko | 23. května 2015 v 10:44 | Reagovat

*slintá* Já tak miluju Zhoumiho. Skvělá povídka :-) těším se moc na pokračování.

2 Sairen & Choika Sairen & Choika | E-mail | Web | 23. května 2015 v 18:11 | Reagovat

Oh gosh... Mimi... *umřela* - Sairen

3 Hatachi Hatachi | 24. května 2015 v 0:03 | Reagovat

Ach bože...jsem z toho málem překousla tužku, co mam zrovna v puse O_O
Je to naprosto dokonalé.
Ani nevíš, jak moc netrpělivě čekam na pokračování...jak moc se těšim na to, co přijde ;-)
Jo a koukam, že i u tebe řádí půlhvězdička :-D :-D :-D

4 Jannie Jannie | 24. května 2015 v 0:33 | Reagovat

ASDFGHJKLŮ! Dokonalé!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
.
TOPlist
Follow on Bloglovin

since 1.6. 2013