Thank you || 3/3 (ZhouHyuk)

30. května 2015 v 9:52 | Hotaru |  SuJu Oneshots
Zdravím, jak se dneska máte? Přináším vám třetí a poslední část této povídky. Doufám, že se vám celá líbila a budu ráda, pokud mi napíšete nějaké ohlasy. Zároveň vám připomínám, že tato část je definitivně 18+, ačkoli je mi jasné, že to stejně nikdo nebude brát vážně. (Konec konců já jsem autor a je mi 16.) Užijte si poslední část.Zhoumimu se setmělo před očima, když Hyukjae jeho prsty poslušně vsál, provokativně po nich sjížděl jazykem. Erekcí se začal otírat o Hyukjaeho vstup. Bez úmyslu proniknout dovnitř. Alespoň prozatím. Užíval si, jak sebou chlapcovo tělo při každém dalším přírazu škublo a poté ztuhlo v očekávání. Netušil, že se ho ještě chystá potrápit.

Zakousl se do jeho ramene, silněji, než předtím, čímž si vysloužil slastný povzdech smíšený s trochou bolesti. Musel Hyukjaeho pevně chytit za zápěstí, aby mu zabránil v znovu zrychlujících přírazech.

"Počkej na mě," zašeptal, načež vytáhl navlhčené prsty z chlapcových rtů.

Přesunul dlaň zpět k jeho vstupu, Hyukjaeho nedočkavé trhnutí boky mu zvedlo koutka v úsměvu. Zatlačil na jeho vstup, článek prstu pronikl dovnitř bez obtíží, Hyukjae ho do sebe přijal s táhlým zasténáním. Nořil prst do jeho těla hlouběji vnímaje těsnost, která ho obepínala.

Hyukjaeho dlaň ustala v pohybech, vzrušení, jež mu kolovalo tělem, z něj dělalo hromádku čehosi bez vlastní vůle, loutku visící v Zhoumiho náruči.

"Nebolí to?" Zhoumi tušil, že se ptá zbytečně, ale potřeboval se ujistit, že mu druhým prstem vnikajícím do těla neubližuje.

Hyukjae v odpověď jen zamručel a prudce se proti němu pohnul, až do něj Zhoumi vnikl celou délkou prstů. Vyhekl, jak to na okamžik zabolelo, a stiskl čelist k sobě, ale k protestům se neměl.

"Trpělivost…" Zhoumi ho políbil na šíji, motýlími polibky se přesunul k jeho ramenu a zpět.

Hyukjae tiskl čelo ke skleněné ploše a vnímal plnost uvnitř sebe každým coulem těla. Ten pocit ho přiváděl k šílenství, a když Zhoumi začal opět zpracovávat jeho erekci, měl chuť začít slastí křičet.

Zhoumi ho připravoval pečlivě, až příliš, na Hyukjaeho vkus. Dával si záležet, jak v chlapci pohyboval prsty. Zčásti to dělal kvůli dostatečné přípravě. Hlavním důvodem však byl svíjející se chlapec; tak krásně sténal.

Hyukjae mu úplně zvláčněl v náručí, na nohách stál jen díku tomu, že byl horní polovinou vklíněný mezi Zhoumim a zrcadlem. Zmohl se pouze na žádostivé steny. Vzrušení ho očividně zbavilo studu, podle těch proseb o uvolnění, co mu splývaly po rtech.

Zhoumiho prsty nabraly na dravosti. Jeho tělo se už neodbytně hlásilo o uvolnění.

"Zhoumi, prosím," vydechl Hyukjae těžce.

"Jak si přeješ."

Zhoumi vyklouzl z jeho těla, vtiskl chlapci polibek mezi lopatky, dlaněmi mu roztáhl stehna a přitlačil špičku své erekce k Hyukjaeho vstupu. Opatrně zatlačil; špička penisu hladce vklouzla dovnitř následovaná celou délkou. Vnořil se do něj až po kořen. Hyukjaeho výkřik dolehl k jeho uším jen zdálky, jak se všechny vjemy soustředily jen a rozkoš vystřelující do těla.

"Ne," vyhrknul, když se chtěl Hyukjae opět začít ukájet.

Vzal jeho dlaně do svých, opřel mu je o zrcadlo a propletl s ním prsty.

"Chci, aby ses udělal jen takhle…"

Hyukjae zvrátil hlavu nazad a zavyl jako zvíře.

Zhoumi z něj téměř vyklouzl, hluboce přirazil, a pak opět. Silně a prudce si ho bral poháněn chtíčem, a Hyukjaeho vzdechy ho jen víc podněcovaly k dravějšímu tempu. Pevně svíral jeho dlaně a cítil, jak Hyukjae nehty škrábe o plochu zrcadla. Cítil i to, jak se třásl a jak se kolem něj stahoval v křečích slasti. Tiše skrze rty vydechl jeho jméno, a poté ho políbil na šíji, přičemž zuby jemně stiskl napjatou pokožku. Zraky mu spočinuly na odrazu Hyukjaeho zarudlé tváře, po níž z vlasů stékalo několik pramínků potu. Viděl jeho oči přivřené slastí i pootevřené rty, které pořád sténaly, snažily se o vyslovení jména i o prosby, ale rozkoš omezovala vše do pouhého skučení a sténání.

Zhoumi přirážel, pohled stále upřený do tváře staršího. Tělem mu proběhl třes pokaždé, když si Hyukjae při přírazu slastně skousnul rty pokoušeje se tlumit steny, které se mu tiše draly ze rtů.

"Nech toho," zašeptal mu do ucha udýchaně. "Chci tě slyšet."

Hyukjae se zachvěl, když se Zhoumi rty otřel o ucho. Poslechl, s dalším přírazem se z jeho hrdla vydralo hlasité zasténání. Takové, které Zhoumiho roztřáslo do morku kostí a donutilo ho přirážet ještě rychleji, šíleně. Začínal být smyslů zbavený, existoval pro něj pouze Hyukjae.

"Zhoumi-ah!"

Hyukjae sevřel dlaně v pěst, zalknul se vlastním stenem, jak plíce nestačily reagovat, a před očima se mu zatmělo. Vzrušení bylo nesnesitelné, takřka na hranici bolesti, tělo toužilo po uvolnění, lačnilo po doteku, který mu byl odepřen. Bezhlasně rozevřel rty, když se z náhlého popudu zadíval na odraz jejich těl.

Zhoumi jeho pohled opětoval, hluboce a smyslně, a pustil jeho ruce, aby mohl staršího muže pevně obejmout kolem pasu, majetnicky, nehty mu zaryl do kůže.

Hyukjae sebou škubl, sevření těla na něj působilo až nezvykle silně, znásobilo rozkoš, kterou mu Zhoumi způsoboval.
Mladší muž velice brzy poznal výhodu stisku, kterým Hyukjaeho znehybnil, a tak svolil pustit i jeho druhou ruku a uchopit ho pevně za pas, aby mu znemožnil jakoukoli odezvu. Přírazy jeho boků zrychlily, byly kratší a hrubější, cítil, jak sám sebe posílá blíž k orgasmu.

Hyukjae už nesténal, křičel, nejspíš, někde v těch chvílích, kdy ho hlas nezradil na pouhé bezhlasné výdechy. Měl pocit, že vybouchne, protože tolik slasti jeho tělo vydržet nemohlo, a uvolnění nepřicházelo, nemohlo, jak by jo, když -
Chci, aby ses udělal jen takhle.

Kolena se mu podlomila, prsty zabolely, jak je pokusil vrýt do skla, a v tu chvíli se mu zdálo, že něco v něm doopravdy vybouchlo, když ho zachvátila vlna orgasmu.

Zhoumi cítil, jak se tělo pod ním prohnulo, napjalo v křeči. Zároveň s tím se z Hyukjaeho rtů vydral přidušený výkřik.
Zhoumi zachytil jeho tělo, které začalo vláčnět. Několikrát do něj ještě přirazil, v hlavě jediná myšlenka, která ho brzy také shodila přes okraj. Opravdu Hyukjaeho udělal, aniž by se ho dotkl. Zavrčel, jak ho orgasmus dostihl, načež tělo staršího sevřel v ocelovém sevření.

Starší muž se opřel o Zhoumiho hruď, hlava skloněná k zemi, po čele mu stékaly kapičky potu. Dlaně mu zvolna sklouzly po hladké ploše zrcadla, zůstaly viset podél unaveného těla. Zhluboka dýchal, příjemně ospalý. Takhle uvolněně se necítil už dlouho, a kdyby se nenacházel nahý v tělocvičně, jistě by bez výčitek usnul.

"Asi bychom měli jít…" vydechl Zhoumi ho Hyukova ucha s hlavou opřenou o rameno staršího, aniž by přestal hladit jeho břicho. "A asi i uklidit…"

Hyukjae sklouzl pohledem k zrcadlu, po kterém stékaly stopy jejich milování, a na okamžik se v něm vzbouřila vlna pocitů, když si jeho mysl začala plně uvědomovat situaci, ale neměl možnost začít pochybovat.


Zhoumiho dlaň měkce pohladila Hyukjaeho vlhkou tvář a úsměv, který mu mladší muž věnoval, smetl veškerou jeho nejistotu. Nejspíš to takhle bylo v pořádku. V tuhle chvíli nevěděl. Oplatil Zhoumimu úsměv. Neměl v plánu litovat.
 


Komentáře

1 Jannie Jannie | 30. května 2015 v 11:30 | Reagovat

AAASDFGHJKLŮŮŮ!!! Tehle oneshot je naprosto úžasný!

2 Michiko Michiko | 30. května 2015 v 15:18 | Reagovat

uááááá, to bylo och :-D *slintá* :-D

3 Hatachi Hatachi | 30. května 2015 v 22:02 | Reagovat

Ach bože...to bylo naprosto dokonalé.
Jako...těžko se mi na to hledají ta správná slova, ale neskutečně moc se mi to líbilo...

4 Fey Fey | 31. května 2015 v 9:53 | Reagovat

Moc se ti to povedlo, hezky se to četlo :) Těším se na další tvé povídky.

5 Sairen Sairen | E-mail | Web | 1. června 2015 v 16:51 | Reagovat

omo... můj best pár toto... Mimi ty prasáku xDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
.
TOPlist
Follow on Bloglovin

since 1.6. 2013