EXO střípky || 2. Pohodlí (SeKai)

17. června 2015 v 7:58 | Hotaru |  EXO střípky
Ahojte, jak se máte? Já skvěle, včera se mi povedl snad nejtěžší test, co jsem kdy na gymplu měla. Za jedna. Nechápu, jak jsem to udělala. Každopádně... další mini povídečka, tentokrát SeKai. Opět mám pocit, že se to napsalo samo, prakticky za žádný čas. Celkově se mi tyto kraťoučké počiny píšou hrozně dobře, jsou takové odpočinkové. Doufám, že se vám tato povídka bude líbit, zatím je z této série má oblíbená.
Jongin miloval, když po namáhavém tréninku vlezl pod sprchu. Nechával na sebe téct vařící vodu a užíval si pocit toho, jak se jeho svaly jeden po druhém pomalu uvolňují. Masíroval si nohy a nechával veškeré napětí, aby odteklo pryč.

V koupání se vyžíval, vydržel ve vodě vždy dlouho. Desítky minut nastavoval svou tvář horkým kapkám, mydlil své tělo voňavým sprchovým gelem, myl si vlasy. Z důvodu jeho časové náročnosti jej členové do koupelny vždy pouštěli až jako posledního, takže pro sebe měl tolik času, kolik jen chtěl. Sprchu vždycky opouštěl až tehdy, když ho voňavé bubliny omrzely a tělo začínalo být chladné i přes teplou vodu.

Poté vždycky ze sprchy vylézal rychle. Utřel se do velké, měkké osušky a oblékl si několik vrstev oblečení, aby udržel teplo z koupele. Spěchal, chtěl koupelnu opustit co nejdřív a zachumlat se do peřin. Teplo rychle unikalo. Zuby si vyčistil téměř rychlostí světla.

Chodbu přeběhl - podlaha ho i přes hrubou látku teplých ponožek nepříjemně studila do chodidel. Některý z kluků nejspíš zase zapomněl zavřít okno.

I přes svůj zběsilý závod se zimou otvíral dveře od pokoje potichu, netušil, jestli jeho další obyvatel náhodou už nespí. Protáhl se dovnitř a zavřel za sebou, vděčný za hřejivý koberec a příjemné teplo v místnosti. Rozsvítil jen malou lampičku na stole, aby se podíval, jestli je v pokoji sám a nebo ne.

Nebyl. Sehun ležel na své posteli, mobil v ruce. Nebyl přikrytý. Nejspíš musel usnout, když čekal, až se Jongin vrátí z koupelny. Jongin chvíli sledoval jeho odhalené nohy. Není možné, aby mu v noci nebyla zima. Zhasl, ale místo toho, aby se rychle zavrtal pod svou peřinu, jak měl původně v plánu, přešel k Sehunově posteli a jemně zpod něj vydoloval jeho vlastní peřinu a přikryl nahé nohy.

"Jongine?" zaskuhral Sehun, když ho Jonginův dotek probudil.

Na okamžik pokoj osvítilo světlo ze Sehunova mobilu, jak rozsvítil display, aby se podíval, kolik je hodin.

"Jsem to já. Spi, omlouvám se, že jsem tě vzbudil," odpověděl Jongin a měl v plánu jít se konečně schovat pod deku, moc tepla ze sprchy nezbývalo.

Sehun něco nesrozumitelného zamručel, přetočil se do pohodlnější polohy a potom se tiše zeptal: "Dneska nepůjdeš ke mně?"

Jongin se zarazil.

V Sehunově posteli trávil mnoho nocí. Na ten stereotyp najeli chvíli před debutem, kdy byli oba až příliš sami a vystresovaní na to, aby usnuli každý ve své posteli. Po debutu jim to zůstalo snad čistě jen pro pocit pohodlí, něčí přítomnosti.

Jongin proto neváhal a okamžitě zmizel pod Sehunovou dekou. Přitiskl se k Sehunově tělu, objal ho paží, hlavu schoval kamsi k Sehunově klíční kosti. Stočil se vedle něj do klubíčka, nechal se přikrýt peřinou až po hlavu a obejmout se. Sehunova dlaň jej jemně hladila po zádech, pohladila holou páteř, než stáhla dolů vyhrnuté tričko.

Jongin hladil Sehunovo bříško, tváří se mazlil s jeho krkem. Tiskl se k němu jak jen mohl.

Sehun hřál a byl vážně pohodlný. Celá postel voněla jako Sehun. Byla to příjemná smíšenina mentolu, pracího prášku a jeho osobní vůně. Jongin tu vůni miloval a vždycky na něj měla uklidňující účinky, znamenala pohodlí a teplo. Stejně jako celý Sehun.

Jonginovi to zabralo jen několik minut, než v teple jeho objetí usnul.
 


Komentáře

1 Kim Lula Kim Lula | Web | 17. června 2015 v 10:56 | Reagovat

Ásdjfsdjjvdbsjgbjd čičičičičičičičičičičiči!!!
(a už zase o ničem nevím, synu?!)
(neprovokuj...)
(kopnu tě.)

2 Lai Lai | 17. června 2015 v 16:01 | Reagovat

Omooo...to je cute...<3 Pár Sekai milujem, a prečítam na to všetko..tak som sa tešila, keď som si prečítala, že ďalšie střípky budú na Sekai <3 omoo...best =3 waaa...*roztiekla sa po podlahe* len tak dále, teším sa na ďalší Sekai..alebo hocičo na EXO..<3 (to mi pripomína, kedy bude nejaká časť z ALFA?)

3 Hatachi Hatachi | 17. června 2015 v 18:14 | Reagovat

Aňuuu...to bylo roztomilé. Moc se mi to líbilo ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
.
TOPlist
Follow on Bloglovin

since 1.6. 2013