The Pretty Reckless || Hudební oblíbenci

24. června 2015 v 8:00 | Hotaru |  Hudba - oblíbení

Dneska jsem se vám rozhodla představit jednu ze svých nejoblíbenějších neasijských kapel a to The Pretty Reckless. Jedná se o rockovou kapelu se čtyřmi členy, která vznikla roku 2010. Frontmanem není nikdo jiný, než nádherná Taylor Momsen, kterou pro její úžasný hlas prostě nejde nemilovat.


Já osobně kapelu poslouchám přibližně tři roky a je to moje srdcová záležitost. Je to jedna z těch kapel, u kterých znáte nazpaměť téměř všechny texty a snad ani neexistuje písnička, která by se vám od nich nelíbila. Jak už jsem zmínila, tak zpěvačka má úžasný hlas. Na tak drobnou slečnu překvapivě tvrdý. Je schopná živě zazpívat i nejtěžší části téměř dokonale. Zároveň píše i texty. Některé jsou povedené, jiné méně, ale vesměs se mi všechny líbí.


Jejich hudba se od jejich začátků podle mě změnila. Je jiná, ne lepší, ne horší, jen jiná. Stále se mi líbí a myslím si, že tahle kapela prostě mojí stálicí už zůstane. Nedám na ně dopustit.

Oblíbených písniček od nich mám mnoho, mohla bych vyjmenovat většinu jejich tvorby. Mezi naprosté favority však patří House On a Hill (která má naproto úžasný text i videoklip), Sweet Things, Just Tonight, Goin' Down, Under The Water, Far From Never, Hit Me Like A Man... je jich mnoho.

Jako ukázku vám sem dávám dvě své srdcovky - Make Me Wanna Die a Cold Blooded.

×××


Doufám, že vás článek neunudil a že jste popřípadě objevili novou kapelu k poslouchání. Mimochodem - ano, toto je ta skupina, jejíž názvy písniček vykrádám, když nevím, jak pojmenovat povídku.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
.
TOPlist
Follow on Bloglovin

since 1.6. 2013