Wufane? || KrisYeol

1. září 2015 v 11:39 | Hotaru |  EXO oneshots
Zdravím, jak se máte? Doufám, že ti z vás, co chodí do školy, přežili první den ve zdraví. Na "oslavu" nového školního roku a dalšího koloběhu učení a stresu je tu dnes tenhle mírně... praštěný počin. Doufám, že se vám bude líbit.
Wufan byl zvyklý chodit s kamarády na skleničku každý pátek. Jeho spolubydlící, Chanyeol, naopak nepil nikdy. Proto se Wufanovi zdálo maličko divné, když se jej jednou v sobotu zeptal, jestli nemá skočit koupit flašku. Prý má chuť se opít a nechce pít sám. Wufan se divil nad tou náhlou změnou, ale jeho návrh mu odsouhlasil.

Chanyeol vyrazil do obchodu. Zpátky se vrátil extrémně nadšený s celou igelitovou taškou plnou flašek s tvrdým alkoholem. Wufan na něj hleděl se zdviženým obočím a líně uvažoval, jestli se mu povede zbrklého Chanyeola uchránit před otravou alkoholem. Po pár rychlých propočtech došel k názoru, že to asi není možné.

Chanyeol vypadal nadšeně, jako kdyby to dělal poprvé. Wufan by se vlastně ani nedivil, kdyby to byla pravda. Zaraženě sledoval, jak si Chanyeol sedl na koberec uprostřed místnosti, spokojeně překřížil kotníky v tureckém sedu a začal vytahovat jednu flašku za druhou z tašky, kterou poté zmuchlal a zahodil do kouta. Šok z toho, že se jeho spolubydlící chová jako náctiletá slečna, která si poprvé propašovala domů alkohol, překonal celkem rychle. Konec konců s Chanyeolem bydlel už téměř dva roky. Na jeho výstřednosti byl už zvyklý. Mlčky se zvedl od stolu a sedl si naproti němu.

"Nevěděl jsem, co máš rád, tak jsem toho radši vzal víc."

Wufan by musel být hluchý, aby přeslechl vzrušené nadšení v Chanyeolově hlase. Divil se, že jeho kamarád neposkakuje na místě.

"Děkuju, já bych se ale klidně přizpůsobil," odpověděl mu s úsměvem, který Chanyeol vesele opětoval.

Chlapec na Wufana chvíli beze slov zíral, načež se natáhl pro nejbližší flašku, otevřel ji a na jeden zátah vypil hned několik loků. Wufan sledoval, jak se dáví. Na okamžik litoval, k čemu se to vlastně upsal. Hádal, že dnešní večer bude opravdu dlouhý.

×××

A nebo možná zas tak dlouhý nebude.

Ukázalo se, že Chanyeol nevydrží téměř nic. Po chvíli ležel na koberci, hlava položená na Wufanově stehně.

"Wufane?"

"Ano?"

"Proč se motáš?"

"Ale já se nemotám."

"Aha... tak to se asi motám já."

Wufan mlčel. Raději se natáhl po Chanyeolově lahvi a sám se z ní napil. Byl si jistý, že to bude potřebovat.

"Wufane?" ozval se Chanyeol znovu po několika minutách ticha.

"Ano?"

"Je mi zima," postěžoval si.

Wufan ještě ani nestihl odpovědět a Chanyeol už se stihl přetočit a stulit se podél jeho natažených nohou, přitisknutý k němu, co nejblíž to šlo. Obličej opět zabořil do jeho stehna. Wufan neodolal, jeho prsty Chanyeolovy vlasy vyhledaly snad samy. Hladil jej po hlavě, po zádech. Mírně nepřítomný úsměv, který se druhému chlapci vykouzlil na tváři, byl jasnou odpovědí, že má povoleno se ho tak dotýkat. A tak Wufan nepřestával.

Chanyeol se zahihňal. Opravdu se zahihňal.

"Wufane?"

"Ano?"

"To lechtá."

Wufan se rozloučil s odhalenou pokožkou na Chanyeolově boku. Byla lákavá. Bledá a jemná. Přesto bylo asi nejlepší se raději vrátit k vlasům. To bylo bezpečné území. Neutrální.

Chvíli tam tak zůstali, Chanyeol ležel snad ještě blíž, když si polovinou těla nalehl na Wufanovy nohy. Wufan jej dál laskal ve vlasech a užíval si pocit, že může. Za normálních okolností by si to nikdy nedovolil. Teď momentálně byl ale Chanyeol až příliš roztomilý na to, aby dokázal dodržovat svá obvyklá pravidla.

"Wufane?"

"Ano?"

"Chce se mi spát."

Chanyeol se pokusil zvednout. Nevyšlo to a on mu klesl zpátky do klína. Wufan nedokázal potlačit vlnu něhy, která se jím prohnala.

"Tak počkej, pomůžu ti," řekl potom.

Něžně se vyprostil zpod Chanyeola a vyskočil na nohy.

Dopravit spolubydlícího do postele se zdálo být daleko těžším úkolem, než by na první pohled řekl. Chanyeol byl jako hadrová panenka, naprosto povolný, nespolupracoval a Wufan jej tam musel napůl donést a napůl dotáhnout. Což při Chanyeolově výšce a váze nebylo zrovna jednoduché. Wufan měl chuť předvést vítězný tanec, když se mu tam chlapce konečně povedlo dostat. Jemně jej položil na postel a přikryl jej.

Když měl Chanyeola konečně bezpečně daného v posteli, byl čas uklidit zbylý alkohol. Wufan všechno posbíral a vrátil do tašky. Bylo lepší, když to udrží pryč z Chanyeolova dosahu.

Byl si jistý, že Chanyeol už spí. Pletl se.

"Wufane?" vypadlo něj, když procházel kolem něj.

Oslovený se otočil, připravený odpovědět. Nestihl to.

Chanyeol jej překvapivě silně chytil za zápěstí a stáhl dolů k sobě. Dřív, než se Wufan nadál, cítil Chanyeolovy rty na svých.

Líbal zbrkle, zmateně a zdálo se, že vůbec neví, co dělá. Z pusy mu bylo cítit po alkoholu, jak se netrpělivě probíjel do Wufanových úst. Vůbec to nebyl perfektní první polibek.

A přesto se Wufan neodtáhl. Využil situace a udělal přesto to, co chtěl udělat už tak dlouho. Chytil Chanyeolovu tvář do svých dlaní a polibek ještě prohloubil. Líbal jej s veškerou něhou, kterou v něm druhý chlapec za celý večer stihl probudit.

Wufan se omámeně odtáhl, chuť Chanyeolových rtů stále na jazyku. Oči druhého chlapce se na něj doširoka rozevřené upíraly s roztomilým opileckým překvapením.

"Ono to vyšlo," zašeptal potom.

"Co vyšlo?" nechápal Wufan.

"Opil jsem tě a políbil," odpověděl mu Chanyeol se samozřejmostí, která donutila Wufana k úsměvu, než si opět přivlastnil jeho rty.

 


Komentáře

1 Lai Lai | 1. září 2015 v 14:42 | Reagovat

Jasneee~ xD Chanyeol opil Wufana :'D tak určite...kekeke..chcelo by to pokračovanie :-D

2 Hatachi? Hatachi? | 1. září 2015 v 17:02 | Reagovat

Tohle celou dobu Chan plánoval? Opít Krise a pak ho políbit?
No myslim si, že mu to krapet nevyšlo. Ale i tak dosáhl svého :-D
Jinak to bylo moc hezké :-)

3 최이유 최이유 | Web | 2. září 2015 v 12:13 | Reagovat

Ano Channy opil jsi Krise, jestli tě to uklidní :'DDDDDDDDDDD Chce to pokračování, co bylo ráno :'D Chanyeol s opicí :'DDDDDDDDDDD to by bylo sakra super

4 Michiko Michiko | 2. září 2015 v 18:29 | Reagovat

Hehe cute ^^ :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
.
TOPlist
Follow on Bloglovin

since 1.6. 2013