Chanyeole? || KrisYeol

15. prosince 2015 v 17:03 | Hotaru |  EXO oneshots
Vzpomínáte si na povídku Wufane? Toto je volné porno pokračování. Chtěla jsem vám ho sem dát až někdy později, ale jelikož jsem dneska napsala za jedna jeden z nejdůležitějších testů pololetí, mám skvělou náladu a chci se podělit hned. Doufám, že se vám bude líbit.
Chanyeol se zařekl, že už nikdy nebude pít. Opil se jednou a políbil svého nejlepšího kamaráda. Tam jeho alkoholová kariéra skončila. Trávit páteční večery s knihou se taky nezdálo jako špatný nápad...

Tedy ne že by si Wufan na ten polibek stěžoval. Nebo o něm vůbec kdy mluvil. Zdálo se, že je odhodlaný dál fungovat, jako kdyby se vůbec nic nestalo. Zarytě o tom mlčel a vytrvale měnil téma hovoru pokaždé, když se o tom Chanyeol pokoušel začít. A ten se přestal snažit a přijal to prostě jako ten trapný polibek pod vlivem alkoholu. Každý nějaký takový měl. Ale ne každý s osobou, která ho přitahovala ode dne, kdy poprvé překročila práh.

Wufan Chanyeolovu abstinenci samozřejmě nesdílel a dál se chodil o víkendech bavit. Vždy přišel pozdě v noci, svalil se na postel a usnul. A Chanyeol na něj vždy čekal, aby se ujistil, že dorazil v pořádku. Dnešek nebyl výjimkou.

Klíče zachrastily v zámku. Chanyeol podvědomě koukl na hodiny. Bylo něco málo po půlnoci. Wufan byl dneska zpátky dřív než obvykle.

Z chodby se ozvalo několik tupých ran, než se bytem rozeznělo tiché: "Chanyeole?"

To už byl chlapec na nohou a běžel do předsíně, aby se ujistil, že Wufan žije a nic nerozbil. Zdálo se, že je úplně v pořádku. Ani nevypadal být tak opilý. Boty, vyskládané u dveří, byly maličko rozházené a Wufanova taška ležela uprostřed předsíně, ale její majitel stál sebejistě na vlastních nohách. Dokonce se ani nezdálo, že by se potřeboval opírat o zeď.

"No?" zeptal se ve dveřích, nejistý, k čemu by jej tu Wufan mohl potřebovat.

"Pojď sem," zamumlal Wufan.

Než se Chanyeol nadál, ocitl se ve Wufanově pevném objetí. Starší jej drtil v náručí, tvář mu zabořil do krku a lísal se k němu jako ztracené kotě. Chanyeol chvíli váhal, než si dovolil položit dlaně na Wufanovy boky a udělat nepatrný krůček ještě blíž. Nechápal, co Wufana vedlo k tomuhle chování, ale nebránil se. Pouze spokojeně vydechl do jeho vlasů.

"Tohle jsem chtěl udělat už od té noci..." zašeptal Wufan.

Zmatený Chanyeol se chtěl zeptat, co tím myslí, ale nestihl to. Wufanovy rty se přitiskly na ty jeho. Nedaly mu žádný prostor k protestům, přivlastnily si jej s razancí a vášní. Chanyeol se nebránil, pouze Wufanovi zvláčněl v náručí a doufal, že druhý náhle nevystřízliví a neuvědomí si, co to dělá. Sám se zapojil do polibku, chtěl Wufana ochutnat už tak dlouho. Chuť jeho rtů si díky alkoholu nepamatoval.

Wufanovy dlaně zmizely pod jeho domácím tričkem a jemně hladily kůži na bocích a zádech. Sunuly se výš a výš a látku trika hrnuly s sebou. Zanechávaly za sebou husí kůži. Wufan se na okamžik odtáhl od Chanyeolových rtů, aby mu mohl přetáhnout ten nepotřebný kus látky přes hlavu. Hned poté si jej okamžitě přitáhl co nejblíž a líbal jej, jako kdyby to mělo být naposledy. Chanyeola ani na okamžik nenapadlo protestovat. Prostě zapletl prsty do Wufanových vlasů a oplácel mu polibky.

Chanyeol byl příliš zabraný do Wufanových rtů na to, aby si uvědomil, že se hýbou dřív, než jej Wufan shodil na svou postel. Chanyeol tam zůstal ležet, udýchaný, polonahý, mírně vzrušený. Sledoval počínání druhého. Wufan si sundaval košili. Knoflíček po knoflíčku. Jeho prstům to trvalo příliš dlouho a jeho tělo bylo příliš lákavé na to, aby Chanyeol vydržel ležet a čekat. Vyšvihl se do sedu. Rukama nahradil ty Wufanovy. Rychle překonal všechny knoflíčky a potom se rty přisál k napnuté pokožce břicha.

"Chanyeole," splynulo z Wufanových rtů, zatímco dlaň vyhledala chlapcovy vlasy.

Oslovený moc nechápal, jak se do té situace dostal. Mozek se zastavil už před několika minutami a on prostě jednal. Opět se přisál k Wufanovým rtům, zatímco ruce začaly bojovat se zapínáním kalhot a páskem.

Sledoval vlastní ruku, jak hladí Wufanovu chloubu přes látku spodního prádla. Měl pocit, jako kdyby mu ani nepatřila. Pořád nedokázal úplně zpracovat vývoj událostí. Rozhodl se o tom nepřemýšlet, stiskl Wufanův penis v dlani, spokojen s tichým výdechem, který staršímu splynul ze rtů.

"Chanyeole," zašeptal Wufan, když jej mladší opět promnul.

Wufanova dominantní stránka se probudila a on odstrčil Chanyeolovu ruku, aby jej mohl zbavit kalhot a spodního prádla. Sledoval, jak pod ním leží, nahý, tak nádherný.

Chtěl si jej přivlastnit, chtěl ochutnat. Sklonil se a bez varování celou chlapcovu chloubu pojal do úst. Chanyeol se nezmohl na nic jiného, než němé zalapání po dechu a zvednutí boků do vzduchu tak, aby mohl Wufanovi začít přirážet do úst. Starší jej však chytil za bok a přidržel si ho na matraci. Kouřil jej v mučivě pomalém tempu. Nebral ohledy na chlapcovi prsty zapletené ve vlastních vlasech, které jej tahaly, snažily se jej donutit k rychlejšímu pohybu.

"Netrap mě," zasténal Chanyeol.

Wufanovým vzrušením při těch slovech zaškubalo. Jal se chlapce připravovat, neschopný čekat. Neschopný ničeho, dokázal jen myslet na to, až konečně bude uvnitř. Chanyeol jeho prsty přijal snadno, sténal jako poslední děvka, skousával si ret a vycházel mu vstříc.

Wufan, posilněný alkoholem, ani nemyslel na ochranu a nestaral se, jestli je Chanyeol připravený dostatečně. Prostě ze sebe stáhl spodní prádlo a chlapce si vzal. Pronikal do něj pomalu, táhle. Užíval si, jak roztouženě jej Chanyeol přijímá. Jak sténá, prosí o víc.

Wufan mu vyhověl. Ztratil hlavu, přirážel do něj hluboko, rychle. Nestaral se, jestli mu ublíží, nestaral se, jestli se Chanyeol udělá. Prostě si jej bral, alkoholem odhodlaný k něčemu, po čem toužil už takovou dobu.

Na okamžik se zastavil, vystoupil z něj.

"Otoč se."

A Chanyeol poslechl. Přetočil se, postavil na všechny čtyři, načež se mu ruce podlomily a Wufanovi se naskytl tak rajcovní pohled. Neodolal, opět do něj pronikl, tentokrát už s jediným cílem. Udělat se. Přirážel krátce a mělce. Držel si Chanyeola za kostnaté boky. Chlapcovy steny jej vzrušovaly ještě víc, až do bodu kdy -

"Chanyeole," zasténal, když dosáhl svého vrcholu.

Ještě několikrát přirazil. Čistě pro ten pocit. Potom z chlapce vystoupil, něžně do něj strčil a položil jej na záda.

Chanyeol byl stále bolestivě vzrušený. Jeho zamlžené oči na Wufana zhlíželi zpod dlouhých řas, opuchlý ret sevřený mezi zuby. A tak jej Wufan opět pojmul mezi rty. Kouřil jej rychle, hluboko. Neprodlužoval to, nechtěl chlapce trápit.

Trvalo to jen chviličku, než se pod ním Chanyeol se zasténáním zkroutil a udělal se. Zůstal poté bezvládně ležet, hrudník se mu divoce zvedal a zase klesal. Wufan jej očistil od svého i chlapcova spermatu, vtáhl si jej do náruče. Chanyeol se okamžitě přitulil, lísaje se jako malé kotě.

"Chanyeole?"

"Hn?"


"Tohle bychom měli dělat častěji..."
 


Komentáře

1 Kim Lula Kim Lula | Web | 15. prosince 2015 v 17:14 | Reagovat

Áááááááááááááá!!! Mááááámííííí!!! Teda synuuuuuu!!! Co mi to děláš a proč mi to daláš?! To bylo také ááááááásdfghjkl!!! Stojí mi!!!

2 최 이유 최 이유 | Web | 15. prosince 2015 v 17:21 | Reagovat

Nevím kde jsem přišla k penisu, ale stojí mi v pozoru O_O  OMG to je tak dokonalý :-P  :D

3 Shar Shar | Web | 15. prosince 2015 v 17:23 | Reagovat

OH ANO. ANO. MŮŽU CHTÍT VÍC? VÍC PORNA? MŮŽU? PROSÍM?
Tohle jsem přesně potřebovala. Přesně. Tohle.

4 Sairen Sairen | 15. prosince 2015 v 17:40 | Reagovat

Oh god... tohle bylo dokonalé... a ano, měli by to dělat častěji...

5 바루나 바루나 | 15. prosince 2015 v 17:52 | Reagovat

Sakra. Exo moc neposlouchám, ale tohle bylo výborné! :)

6 Stancula Stancula | 15. prosince 2015 v 18:18 | Reagovat

Áno častejšieby bolo fajn xD :-D

7 Lai Lai | 15. prosince 2015 v 21:06 | Reagovat

Ano, Ano, Ano....rozhodne to musia robiť častejšie :-D aby bolo viac dielov alebo poviedkov..kekeke :D

8 Hatachi Hatachi | 20. prosince 2015 v 17:43 | Reagovat

Bylo to naprosto úžasný !!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
.
TOPlist
Follow on Bloglovin

since 1.6. 2013