Divoký

5. prosince 2015 v 6:00 | Hotaru |  Drabble
Omlouvám se, nestihla jsem vám napsat kapitolu Treasures na tuto sobotu. Ve škole to momentálně funguje stylem 4 a více testů za den, takže je to maličko... chápete. Ve volných chvílích se zase snažím psát vánoční cyklus, abych to stihla. Takže jsem se rozhodla, že vám to nahradím jenom tímhle krátkým počinem, který pro mě osobně hodně znamená. Vy si tam můžete dosadit kohokoli chcete, určitě mi dejte potom vědět, koho jste v povídce viděli. Znovu se omlouvám, doufám, že si dokážete užít i tohle.
Zvykl si na život bez něj. Bylo to těžké, přenést se přes ztrátu toho nejdůležitějšího, co měl. Bylo to, jako kdyby mu někdo uřízl nohu a řekl mu, aby se naučil žít bez ní. Dokázal to. Dokázal se dát dohromady, dokázal jít dál. Bez jeho milých očí, bez jeho vůně, jeho hlasu, jeho úsměvu, jeho objetí.

A pak se náhle vrátil.

Vtrhl do jeho života jako neřízená střela. Takový on byl - divoký, nepředvídatelný. Vracel se, odcházel, nikdo nedokázal určit, kdy zase zmizí.

O to cennější byly chvilky, kdy zůstal.

Tak dlouho to trvalo, pochopit, že jsou lidé, pro které stojí za to trpět, pro které stojí za to čekat a spolknout svou hrdost.

A pak byl zpátky, byl všudypřítomný. Každé setkání znamenalo o tolik víc, než kdykoli předtím. Protože nyní... nyní bylo cítit vděkem. Vděkem, že se vrací. Tak nádherný, tak voňavý, tak šťastný. Pomáhal jeho polámané duši, aby se dala do pořádku už jen zvukem jeho smíchu. Jako balzám ji zpravoval, lepil roztříštěné kousky dohromady.

Musela být vcelku, aby ji potom mohl opět rozbít dalším ze svých mnoha odchodů.

Ale... stálo to za to, že? Vždycky to za to stálo.
 


Komentáře

1 Lai Lai | 6. prosince 2015 v 13:05 | Reagovat

Neviem prečo som si pri tomto presdtavila MyungYeol. Vážne neviem prečo O_O  ale je to dokonalé :3 Nevadí, že Treasures teraz nebude... :) Chápem, že v škola je hrozná -_- mám to tak isto.....Takže Keep it up~ Hwaiting~

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
.
TOPlist
Follow on Bloglovin

since 1.6. 2013