Začátek konce

9. července 2016 v 19:07 | Hotaru

Zdravím, už uběhla dlouhá doba od posledního pořádného článku na blogu. Nebudu se vymlouvat, ačkoli škola byla letos šílená a každý den jsme psali nějaký test. Tím to nebylo, čas psát by se našel vždycky. Nebyla chuť.
Jak si můžete všimnout, změnil se layout. A není na něm Korejec. Poprvé v historii blogu. Jsem si jistá, že mnoho z vás Teen Wolf zná. Kdo nezná, mohu jen doporučit. Minimálně tady na blogu se s tímto fandomem nejspíš budete setkávat často.
Už dlouho jsem měla problémy s k-pop komunitou. Nemyslím tím vás, mé čtenáře, myslím tím celkovou komunitu mezi k-popery, chování korejských fanoušků, zacházení s idoly. Já se cítím, že už v tomhle prostě pokračovat nemůžu a nechci, ačkoli kluky miluji a dál je budu sledovat a nejspíš se tu na ně ještě pár povídek objeví. Už prostě ale dál nechci být zapsaná jako k-pop blog.
Objevila jsem zahraniční Teen Wolf komunitu... a byla jsem naprosto překvapená a uchvácená. Je to všechno tak... jiné. Lepší. Samozřejmě, drama se tam najde stejně, jako v jakémkoli jiném fandomu, ale přijde mi to daleko klidnější než k-pop. A pak jsem začala dostávat nápady. V mém stavu, kdy jsem nebyla schopná napsat ani slovo, to bylo jako spása. A tak jsem začala psát. A rozhodnutí přišlo rychle.

Už nadále nebudu k-pop blog. Možná - pravděpodobně - se tu něco s tématikou k-popu objeví, ale nebude to hlavní náplň.

Pokud Teen Wolf neznáte, nebojte se. Ještě vám sem přidám článek, který vám přiblíží, jak kdo vypadá a podobně. Doufám, že mě i nadále budete podporovat a děkuji za ty krásné tři roky, které jsem tu v k-pop fandomu zažila.

 


Komentáře

1 Nana Nana | Web | 10. července 2016 v 0:16 | Reagovat

Klamala by som keby poviem že ma nemrzí že s k-pop poviedkami končíš. Je ich málo samo o sebe a čo sa kvality týka... no o tom nebudem hovoriť na druhej strane... keď som otvorila blog a videla toho sexi Dereka, zahrialo ma pri srdci!
Teen Wolf síce pre mňa stačil čaro koncom štvrtej série avšak Sterek sa u mňa drží vysoko už pekne dlho takže pokiaľ máš v pláne to čo podla nového vzhľadu blogu v pláne máš!!! Už teraz sa neviem dočkať!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
.
TOPlist
Follow on Bloglovin

since 1.6. 2013