2016 ✓; 2017 - waiting to screw everything up

1. ledna 2017 v 0:05 | Hotaru |  Výkecy a ostatní

(Začneme Namjoonem, protože jak na Nový rok, tak po celý rok a kdo by nechtěl strávit rok s Namjoonem)Zdravím! Už dlouho jsem s vámi chtěla "mluvit" a střídala jsem si témata s tím, že je zmíním všechny tady, v tomto článku. S tím, že jsou to teoreticky výhledy do nového roku, že...
První ale - šťastný Nový rok! Doufám, že jste si všichni užili svátky v pohodě, klidu a s lidmi, které máte rádi, a také s hromadou jídla. A také... všichni se můžeme radovat, že ten příšerný rok skončil... jelikož co si budeme nalhávat - 2016 udělal v k-pop světě pomalu stejný bordel jako 2015. (A to jsme si všichni naivně mysleli, že horší už to být nemůže)

První věc, kterou jsem chtěla říct, jeděkuji. Pomalu se blížíme k 60 000 návštěv, což mi přijde až neuvěřitelné s tím, jak strašně neaktivní jsem. Děkuju moc, že se mnou máte trpělivost, já sama bych se na to tady už nejspíš vykašlala. Jste vážně nejlepší!

Také jste si nejspíš mohli všimnout, že na blogu je nový layout. Od chvíle, kdy se na internetu objevila ta fotka, byla jsem učarovaná. Je vážně nádherná. A taky Namjoon. Ale to už víme. Každopádně jsem byla neschopná s ní stvořit něco kloudného, a tak přišla Lula, které bych za layout chtěla znovu moc poděkovat.Jsem si jistá, že mi tu vydrží dlouho, jelikož jsem se do něj absolutně zamilovala.

Dále bych chtěla probrat cykly, na které se můžete v příštím roce těšit. První nejspíš přijde další cyklus na BTS, překládaný. Ale mám rozepsaný cyklus na Super Junior, EunHae a další páry. A momentálně pracuji na cyklus na iKON, který sem chci dát co nejdřív. Celkově bych se chtěla pokusit osvobodit od BTS, ačkoli myslím, že tu stále budou dominovat.

Také se chci pokusu blog opět probudit k životu - přeci jen jsem tu už tři roky a nechci, aby to tu umíralo. Momentálně jsem tak motivovaná, jako snad ještě nikdy. A v rámci udržení si motivace jsem dočasně zakázala hodnocení, které stále rapidně klesalo, což mi bralo chuť zde něco tvořit. A ačkoli vás miluji a chci vám dělat radost, pořád si nechci nechat kazit radost v dělání něčeho, co mě strašně baví. Snad to pochopíte a nebude to brát špatně.

Poslední věcí je nová facebooková skupina tohohle blogu. založila jsem ji hlavně proto, protože chci sdílet své cykly v PDF, kdyby si je náhodou někdo chtěl stáhnout, tak aby je nemusel kopírovat z blogu, což je poněkud zdlouhavé. Přesto bych chtěla zkusit ji vést nějak... aktivněji.


To je pro dnešek všechno. Přeji vám úspěšný rok 2017, plný lásky, radosti a štěstí. Doufám, že se vám splní všechno to, co si přejete a že tento rok bude lepší než všechny předešlé.


 


Komentáře

1 Hatachi Hatachi | Web | 1. ledna 2017 v 13:56 | Reagovat

I tobě šťastný Nový rok. Hodně štěstí, zdraví, lásky. Úspěchů a námětů na úžasné povídky...
Na nové cykly se moc těšim. Hlavně na Juniory, i když povídky na BTS od tebe mě vůbec nevadí. Moc ráda je u tebe čtu...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
.
TOPlist
Follow on Bloglovin

since 1.6. 2013