Anděl

Anděl, etapa 2 | 2.kapitola

23. června 2014 v 0:13 | Hotaru
Bláhově jsem si myslela, že když už mám uzavřené známky, tak budu mít víc času... a nakonec na mě padla spousta věcí při přípravě rozlučky se školou, takže zase na blog nezbyl čas. Nejhorší asi je to, že tuhle kapitolu mám do zásoby napsanou už pěknou dobu... jen jsem na to zapomněla. Nejsem zvyklá mít předepsáno :D Takže... doufám, že si ji užijete :)


Anděl, etapa 2 | 1.kapitola

8. června 2014 v 0:23 | Hotaru
Tohle je možná... návrat? Nevím, ale už mám napsáno aspoň trochu dopředu, takže bych nemusela chytat záchvaty, že nestíhám a nestíhat z toho ještě víc :D Takže sem házím další kapitolu Anděla. Stihly se nám tu trochu vyměnit postavy, ale snad se vám to bude líbit i tak. Užijte si to.


Anděl, etapa 1 | 4.kapitola

10. května 2014 v 14:46 | Hotaru
Poslední dobou jsem se do Anděla nějak zažrala. Proto jsem tu s novou kapitolou, poslední v této etapě. Zase mi to trochu trvalo, co? Poslední dobou mám takové ty stavy, kdy cítím hroznou tíseň, že už je to zase týden, co jsem přidala poslední článek a pořád nemám nic napsáno :D Je to divný. Každopádně... nebijte mě za tu kapitolu.


Anděl, etapa 1 | 3.kapitola

3. května 2014 v 19:30 | Hotaru
Možná jste si mohli všimnout, že jsem Anděla přesunula z pozastavených povídek přesunula zpátky do normálních. Vím, že tahle povídka pravděpodobně vůbec není oblíbená, ale i tak bych ji chtěla dopsat třeba už jenom kvůli Hatachi, jejíchž komentář mě minule potěšil. Navíc mě to opravdu baví psát. Doufám, že se vám kapitola bude líbit.


Anděl, etapa 1 | 2.kapitola

25. února 2014 v 23:17 | Hotaru
Ani nevím, jak jsem se k psaní téhle povídky dostala, když jsem ji zařadila mezi pozastavené. Nějak jsem na ni dostala chuť, takže přibývá další kapitola. Troufám si říct, že už se začínáme trochu dostávat do děje. Doufám, že si ji užijete :)


Anděl, 1. etapa | 1. kapitola

29. prosince 2013 v 16:40 | Hotaru
První kapitola Anděla. Tahle je poněkud... nezáživná. Což se hned v té další změní. U tohohle článku bych o koentáře prosila víc, než obvykle, protože mě zajímá, jestli vás povídka zaujala a má cenu ji vůbec psát. Jsem ráda i za hvězdičky, ale teď bych ráda znala váš názor :)


Anděl - recenze + postavy

24. prosince 2013 v 18:00 | Hotaru

Fanart není můj. Tu dokonalost stvořila >>TATO<< slečna.

Název: Anděl
Fandom: Super Junior
Hlavní páry: HanChul, ZhouChul, SiChul
Vedlejší páry: KyuMin, EunHae (spíš HaeHyuk), KiSung, KangTeuk (lehké), HenWook (lehké)
Žánr: drama, fantasy, romantika, slash
Pravděpodobný počet kapitol: čtyři etapy po čtyřech kapitolách
Varování: 12+, později pravděpodobně i další omezení


Anděl, symbol bezpečí.
Démon, symbol hříchu.
Ale co když je to trochu jinak? Co když existují Světlí a Temní andělé? Co když neexistuje nebe a peklo, ale pouze jiné dimenze naší planety, kde tato stvoření žijí? A co když jejich síla nepochází z magie, ale ze živlů? Pro Temné tu je oheň a země, pro Světlé voda a vzduch.
A co když není jejich životní náplní chránit lidi, ale pouze bojovat o nadvládu s druhou rasou?

Moc je krásná, ale také nebezpečná. Lidé se vás bojí, a tak udělají všechno proto, aby vás o ni připravili. Heechul to moc dobře ví, jelikož je Temný s nejsilnějším elementem ohně, jaký momentálně existuje. Ostatní Temní mu hážou klacky pod nohy, až na jednoho - Siwona. Ale jak daleko zajdou? Zbaví ho křídel a nechají ho padnout? Heechulův dokonalý život se náhle roztříští na milion střepů, na čtyři jednotlivé etapy.

Tři světy, tři rasy, tři muži.
 
 

Reklama
.
TOPlist
Follow on Bloglovin

since 1.6. 2013