Cold blooded

Cold blooded - 7. kapitola

26. června 2014 v 0:32 | Hotaru
S další kapitolou Cold blooded jsem se snažila přijít dřív, než po měsíci - nebo jak dlouho to bylo - jako u té předešlé. Taky jsem se snažila trochu polepšit u té délky kapitoly, ale znáte to... mohlo by to být ještě dělší, ale nakonec jsem si řekla, že to sem hodím takhle. Doufám, že se vám bude kapitola líbit :)


Cold blooded - 6. kapitola

19. června 2014 v 22:24 | Hotaru
Tak... nakonec jsem nějak zapomněla i na to, že bych mohla přidat jednu z těch předepsaných povídek, co mi straší ve složkách, a nechala jsem to tu zase tak nějak prázdné. Může za to zase škola. Samé závěrečné testy a zkoušení a miliony domácích úkolů a stresy, až to není možný... ale to už je za mnou a já bych se teď zas do toho chtěla pořádně vrhnout. Chápu, že tahle kapitola je kvůli svojí délce tak trochu chcípák... ale i tak doufám, že si ji užijete a udělá vám aspoň trošičku radost :)


Cold blooded - 5. kapitola

20. února 2014 v 16:32 | Hotaru
Poslední dobou mám pocit, že se se vším crcám a všechno mi hrozně trvá :D Například takhle kapitola mi zabrala až neuvěřitelné množství času na to, jak je krátká a o ničem. Ale psala se mi neuvěřitelně dobře. No nic... já si jdu sehnat něco k jídlu, nebudu to tu okecávat. Snad se vám bude kapitola líbit :)


Cold blooded - 4. kapitola

5. února 2014 v 23:53 | Hotaru
Proč já ze všeho, co píšu, nutně musím udělat pesimistické cosi, co stejně ani nikoho nebaví číst? Tuhle kapitolu píšu podruhé, protože se mi předtím prostě nelíbila. Pořád se mi na tom něco nezdá... ale tak myslím, že lepší už to prostě nebude. Doufám, že i přesto si kapitolu užijete.


Cold blooded - 3. kapitola

30. ledna 2014 v 22:35 | Hotaru
Zdá se mi to nebo je tady poslední dobou až příliš mnoho Cold blooded? :D Když já si nemůžu pomoct - po dlouhé době je tohle povídka, která mě opravdu baví psát, takže to tu s ní budete muset nějak vydržet. Co jsem si tak všimla, tak vás to - aspoň podle komentářů - také baví... takže asi není co řešit. Když už jsme u komentářů - opravdu moc za ně děkuji. Poslední dobou je tu o dost víc komentů, než předtím a já jsem za to opravdu ráda.
Tuhle kapitolu bych ráda věnovala Yuki, protože tam je aspoň troška DaeJae.

Btw. nový cover

Far from never

24. ledna 2014 v 15:11 | Hotaru
Jsem zpátky... a živá, což je po tomhle týdnu docela úspěch :D Samé testy, zkoušení a tak... všichni to známe. Ale... povedlo se mi to, že na 99% budu mít samé jedničky, takže jsem šťastná. Mezitím jsem ve střípcích volného času, který mi zbyl, dala dohromady tuhle krátkou jednorázovku. Patří ke Cold blooded, ale jmenuje se jinak. Opět podle písničky od The Pretty Reckless. Vzhledem k ději v Cold blooded je asi jasné, že to nebude zrovna happy end, takže mě prosím nebijte.


Název: Far from never
Fandom: B.A.P
Pár: BangHim, HimUp
Počet slov: 2003
Varování: 18+Cold blooded - 2. kapitola

14. ledna 2014 v 16:54 | Hotaru
Další část povídky. Upozorňuji, že takhle už je 18+. Jinak mě docela překvapila odezva pod předchozí částí. Vlastně jsem očekávala, že to nikdo nebude číst :D Ale... chcete pokračování? Víc BangLo, víc DaeJae (že, Yuki? :D) a možná i něco o tom Himchanovi... budu ráda, když mi dáte vědět :)


18+

Cold blooded - 1. kapitola

13. ledna 2014 v 1:27 | Hotaru
Omlouvám se, že se tu poslední dobou vůbec nic neděje. Když já jsem tam moc zavalená v učebnicích a různých akcích ohledně školy, že na nic prostě není čas. Jinak... všímáte si, jak rychle plním jedno ze svých předsevzetí? B.A.P povídka... je taková... divná, ale přesto se mi líbí. Co se názvu týče... vlastně jsem to pojmenovala podle písničky, kterou jsem zrovna poslouchala, protože mě nic nenapadalo, takže je takový... prostě zvláštní (nehodí se k ději?) :D Původně měla být jenom na jednu část, ale prý se nevejde do článku... takže další část přibude někdy v dohlednu. A navíc... uvažovala jsem, že bych na to možná někdy do budoucna napsala ještě nějaké pokračovaní, protože mě to bavilo psát.
Každopádně... užijte si to :)

 
 

Reklama
.
TOPlist
Follow on Bloglovin

since 1.6. 2013