Drabble

Vzpomínka na štěstí

23. ledna 2016 v 6:00 | Hotaru

Divoký

5. prosince 2015 v 6:00 | Hotaru
Omlouvám se, nestihla jsem vám napsat kapitolu Treasures na tuto sobotu. Ve škole to momentálně funguje stylem 4 a více testů za den, takže je to maličko... chápete. Ve volných chvílích se zase snažím psát vánoční cyklus, abych to stihla. Takže jsem se rozhodla, že vám to nahradím jenom tímhle krátkým počinem, který pro mě osobně hodně znamená. Vy si tam můžete dosadit kohokoli chcete, určitě mi dejte potom vědět, koho jste v povídce viděli. Znovu se omlouvám, doufám, že si dokážete užít i tohle.


Ticho

17. listopadu 2015 v 19:27 | Hotaru

Štěně

21. června 2015 v 18:32 | Hotaru
Další z krátkých drabble. Napsáno během jedné slabé chvilky. Snad se vám bude líbit.


Neboj se...

2. června 2015 v 19:32 | Hotaru
Poslední dobou jsem si oblíbila psaní krátkých povídek, které fungují jako deník. Pokaždé se tam objeví mallá část mých opravdových pocitů. Váhám... nevím, jestli zveřejňovat všechny, jelikož některé jsou možná až příliš osobní, ale přesto vám sem některé dám. Můžete mi dát vědět, jestli o něco takového vůbec stojíte. Zatím si ale užijte tohle drabble.


A tak svět ztratil barvy

31. srpna 2014 v 0:27 | Hotaru
Další Harry Potter drabble. Nebojte se - nemění se mi tu pomalu fandom. Nebudu se vymlouvat - momentálně jsem tak nervózní z nové školy a nových lidí, že prostě nedokážu něco napsat nebo aspoň doladit detaily u věcí, co už tak nějak napsané mám. Takže tyhle kraťoučké věci jsou to jediné, co mohu zveřejnit. Ale pracuji na další kapitole Puppets.
Snad se vám drabble bude líbit.

Zrcadlo

29. srpna 2014 v 0:30 | Hotaru
Ani nevím, do čeho jsem se to pustila, ale najednou jsem to měla napsané. Je to divné, nejspíš nepochopitelné... ale svým způsobem se mi to líbí. Pokud uhodnete fandom, tak u mě máte lízátko :D

Kdyby

15. srpna 2014 v 22:00 | Hotaru
Tohle je věc, kterou jsem sepsala včera z nudy, když jsem nemohla usnout. Není to nic skvělého, protože já prostě neumím dobře psát drabble, ale i tak se mi to svým způsobem líbí.

Chorá duše

28. listopadu 2013 v 22:50 | Hotaru
Od této povídky nečekejte nic víc, než jenom depresivní nic. Zařadila jsem ji do rubriky drabble, ačkoli to je se svými 480 slovy opradu hodně přerostlá povídka... ale nedá se svítit. Tahle povídka je vlastně jenom takový záblesk, který mě napadl v momentě, kdy můj češtinář použil opravdu hodně podobnou větu té, která je v tom napsaná jako poslední.
Co se cyklů týče... mám rozpracovanou novou kapitolu Broken Butterfly. Thanatos... toho tam mám myslím polovinu kapitoly, možná víc. Ale stejně tu nejspíš bude první Broken Butterfly, protože jsem se do toho nějak zažrala...
Ale to už odbočuji. Doufám, že si tohle zvláštní... něco užijete :)
Edit: To je tak úžasné, když napíšete článek a on se bez řečí ukáže na hlavní stránce :3


Spoušť

15. listopadu 2013 v 21:48 | Hotaru
Asi už by se hodilo dát sem něco dělšího, že? Ale já nic nemám, to je ten problém. Mám toho rozepsáno hodně, ale nějak není čas a upřímně ani chuť to dotáhnout do konce. Takže zatím sem hážu svoje drabble zásoby, aby to tu zas tak úplně neumřelo.
Co se tohohle týče... nepadla tam jména, ale psala jsem to s představou ZhouRy. Vy si tam ovšem dosaďte koho chcete a koho máte rádi, že? Užijte si to, já běžím zkusit otevřít program a něco napsat. 
 

Reklama

.
TOPlist
Follow on Bloglovin

since 1.6. 2013