Grafika

Kim Hyunjoong - 2 Wallpapers

24. prosince 2013 v 12:00 | Hotaru
Víte, že mě zas jeblo a začala jsem - znova - ujíždět na tomhle dokonalém stvoření? Tak teď už to víte :D
Hazím sem dvě tapety, které jsem nedávno vytvářela. Jsou takové jednoduché, ale přesto jsem s nimi do jisté míry spokojená...
Dnes mimo jiné můžete čekat ještě povídky... a malé překvapení.Navždy neexistuje || Wallpaper

5. prosince 2013 v 23:13 | Hotaru
Jsem jediná, kdo si myslí, že Onew vypadá pořád líp a líp? A ta blond mu, aspoň podle mě, nehorázně sedne... a když jsem viděla tenhle obrázek, tak jsem neodolala a zapla photoshop... a vylezlo z toho tohle.
Jinak... omlouvám se, ale teď nejspíš nebudu moc aktivní, jelikož ve škole teď mám strašnou spoustu učení a různých testů, projektů, které sežerou spoustu času... a není čas psát. A když už, tak se na to moc nesoustředím a potom z toho leze ještě horší věc, než obvykle. Takže aktivita teď bude dva týdny pravděpodobně menší.

Sungmin Wallpaper

25. října 2013 v 19:33 | Hotaru
Víte, jak jsem se nechávala slyšet, že to tu oživím? :D No, hlídání bratrance mi to trošku pokazilo :D Ale nebojte - už to píšu, všechno, co jsem slíbila. To znamená Broken Butterfly i Between, ale BB se chci teď věnovat víc... a začíná se mi rýsovat nápad na něco dalšího, ale to je zatím v nedohlednu... první musím trochu pohnout s těmi, které už mám rozepsané.
Každopádně v tomto článku se s vámi chci podělit aspoň o jednu tapetu, kterou jsem tvořila pro sebe a to s tím, že se mi hrozně líbí ten obrázek, ale je moc malý na to, abych si ho mohla dát na plochu. Takže jsem se to snažila nějak elegantně udělat větší... a vylezlo z toho tohle.


Rozměry: 1366x768

Rozvrhy hodin

6. září 2013 v 18:53 | Hotaru
Dlouho nebyl žádný článek, že? Škola je zabiják. Fakt. Včera jsem čtyři hodiny přepisovala dva sešity literatury do počítačové podoby pro učitele. A taky jsem měla spoustu starostí kolem učebnic, sešitů a já nevím čeho všeho (no jo, pořizovat všechno na poslední chvíli se fakt nevyplácí, no) a když jsem se večer konečně dostala na pc, tak nebyla nálada na psaní a vůbec na nic. Ale mám rozepsanou jednorázovku. Možná přibude už dneska. Ale nevím. A pozor - nemělo by to být depresivní :D
Každopádně jsem se nudila a vyrobila pár rozvrhů. Přesněji řečeno 3 k-popové a jeden z obrázku, který jsem jednou někde potkala a strašně mě okouzlil. Nevím, mohly být lepší, ale dám je sem, protože se mi i celkem líbí. Pokud chcete, tak je klidně použijte, budu ráda :)


(Wallpaper) Mysterious Hero

7. července 2013 v 21:02 | Hotaru


Ahoj ^^

Dneska jsem se nějak zažrala do grafiky... chci si udělat novej layout (pamatujte si, kdy jsem tohle říkala, protože mi to zas bude trvat tak miliardu let, než se mi ten layout povede tak, jak já chci) a nakonec jsem zůstala jenom s tapetou :D
Neříkám, že je nějak dokonalá, složitá atd. ale celkem se mi líbí... ale to bude spíš Jaejoongovou zásluhou... on je tak tajemnej a dokonalej *-*
...
Pokud chce tak si to normálně stáhněte a nastavte... jenom to prosím nepovažujte za svou tvorbu... kdo by taky chtěl, aby si někdo myslel, že je to jeho tvorba, že?

 
 

Reklama
.
TOPlist
Follow on Bloglovin

since 1.6. 2013