Hudba

Kdybyste mě náhodou hledali...

9. října 2016 v 18:12 | Hotaru
... nemá to cenu, jelikož BTS byli mojí smrtí.

12. 9., den, kdy se narodil Kim Namjoon

12. září 2016 v 0:05 | Hotaru


Kim Namjoon je jeden z mála důvodů, proč se vůbec ještě snažím psát, proč vykazuji aspoň nějakou tvůrčí činnost a proč vám ji plánuji dát přečíst. Není to o tom, že bych chtěla. Nebo o tom, že by mi záleželo na tom, co si vy, moji čtenáři, pomyslíte. Je to on. On a ta inspirativní výjimečnost.
Nebudu se tu dlouze rozepisovat o tom, co pro mě jako umělec nebo osoba znamená. Je to víc, než bych byla schopná rozumně vysvětlit. Nádherný, inteligetní, talentovaný, starostlivý, přesto nepochopený a tak často neoblíbený nebo nenáviděný z tak neopodstatněných, povrchních důvodů, až sám uvěřil tomu, co o něm lidé říkají.
Jedinou věc, kterou bych mu k dnešním narozeninám přála, je to, aby se na něj lidé (včetně něj samotného) mohli aspoň na pár sekund podívat mýma očima a vidět tu nepopsatelnou krásu, psychickou i fyzickou, kterou vidím já.
A proto bych vám chtěla říct, že se dnešním dnem opět aktivně vracím na blog. Doufám, že vám prostřednictvím svých povídek budu schopná aspoň trochu prezentovat Kim Namjoona, kterého vidím (a dost možná si ho i přikrášluji) já. A to je všechno, co od toho čekám. Myslím, že už jsem se vzdala ideálů o komentářích a spravedlivých hodnoceních bez půl hvězdíček čistě z nesympatií k autorovi blogu. Možná dokonce i lidí, kteří opravdu chápou, co jim chci sdělit. Myslím, že blogová komunita se za dobu mého působení změnila. Není horší, není lepší. Jen jiná. A abych byla upřímná, dlouho jsem váhala, jestli chci být vůbec její součástí.
Nakonec jsem se rozhodla vrátit. A jaký den by byl příhodnější, než narozeniny člověka, který je mi momentálně z celebrit nejbližší?

Všechno nejlepší, Namjoone.

Agust D

15. srpna 2016 v 18:45 | Hotaru

aneb Yoongi se rozhodl, že mě chce zabít.

A povedlo se mu to.

Rap Monster, Jungkook - Fools cover

30. prosince 2015 v 3:15 | Hotaru
Protože se mě Namjoon rozhodl zničit. Ten hlas...

Sbohem, Shoto

30. listopadu 2015 v 19:55 | Hotaru

Těchto článků je tu více, než bych chtěla. Nevím, co říct, a neumím mlčet. Článek píšu čerstvě poté, co jsem se to dozvěděla a ještě mě nepřešel počáteční šok, ale nedokážu nic nenapsat. Už jen kvůli tomu, co pro mě znamel, co pro mě znamenali oni oba. Jejich hudba. Bože, pořád doufám, že to není pravda.
V pátek jsme o něm s holkama ve třídě mluvily, snažily jsme se vymyslet způsob, jak se dostat do Prahy, vidět je. A to už teď nikdy nepůjde.
Neskutečně mě to zasáhlo. Kvůli němu. Tak neskutenčně mladý, tak talentovaný a krásný. Takoví by umírat neměli. Neměli by po sobě zanechávat své blízké. Je mi neskutečně líto jeho ženy, rodičů. Takhle před Vánoci...
Doufám, že je na lepším místě. Mrzí mě to. Hrozně moc mě to mrzí.

VIXX LR - Beautiful liar

18. srpna 2015 v 13:54 | Hotaru
Něco bych k tomu napsala... ale myslím, že toto komentář ani nepotřebuje.

Sbohem, Vane

4. srpna 2015 v 12:12 | Hotaru
Podle mého režimu by měla být dneska povídka, ale nebude. Všechno se změnilo jednou událostí - zemřel Van. Vokalista korejské kapely Broken Valentine, mladý 33letý člověk, nádherný muž. Vím, že ho mnoho z vás neznalo. Přesto bych chtěla napsat aspoň pár slov. Je mi ho líto. Byl mladý a zdravý. Utopil se, když byl se svými přáteli. Doufám, že byl před smrtí aspoň šťastný a s lidmi, které miloval.
Je mi líto tak mladého života. Bude mi chybět. On, jeho unikátní hlas. Hudba jejich kapely už nikdy nebude stejná, ne bez něj. Hrozně mě to mrzí. Strašně moc.
Přeji upřímnou soustrast rodině i ostatním blízkým lidem.

Adam Lambert - Ghost Town

31. července 2015 v 20:52 | Hotaru
Nádherný chlap, pěkná písnička... řekla jsem si, proč se o to nepodělit. Říkám vám... Adam by měl být nezákonný.

BIGBANG - If you

21. července 2015 v 14:12 | Hotaru
Včera jsem se tak potulovala po youtube, jenom tak bezcílně... a poté jsem narazila na toto video. A od té doby mi tu hraje prakticky neustále. Je to tak nádherné. Miluji tu písničku, miluji jejich hlasy. Daesung mě upřímně přímo odzbrojil. Nemohu proto jinak, než se s vámi o video podělit.

Broken Valentine || Shade

11. července 2015 v 16:52 | Hotaru
Ahoj, dnes chci zase propagovat jednoho ze svých oblíbenců. Tentokrát se jedná o Broken Valentine, myslím, že už jsem tu o onich článek psala. Jejich hudbu miluju, jsou úžasní. Tahle písnička mě ale v poslední době provází celkem silně, poslouchám jí téměř pořád. To je také důvod, proč se o ni chci podělit. Doufám, že se vám bude líbit, ačkoli je to spíš k-rock.

 
 

Reklama

.
TOPlist
Follow on Bloglovin

since 1.6. 2013