Šatník blogu

Layout 26

10. ledna 2016 v 15:25 | Hotaru
Zdravím, jak jste si mohli všimnout, opět jsem změnila layout. Než jsem ho nastavila, nebyla jsem si úplně jistá, jestli se mi líbí. Ale teď, když ho tu vidím... miluju ho! Hrozně se mi líbí ty barvy. A Jimin.
Ještě se možná bude maličko měnit menu, jelikož je podle mě potřeba ho nějak... utřídit. Takže případné zmatky prosím omluvte. Doufám, že se vám layout líbí.

Layout 25

8. listopadu 2015 v 19:31 | Hotaru
Zdravím, mohli jste si všimnout, že je nový layout. Pořád nevím, jestli ho změnit chci, jelikož ten s Kibumem od maminky miluju a stále nevím, či ho vyměnit nebo ne. Bude se mi po něm stýskat, byl vážně nádherný. Každopádně jsem s tímhle celkem spokojená, ačkoli ta stránka uprostřed je maličko nezvyk. Není na něm nikdo jiný, než moje současná posedlost, Namjoon. V záhlaví jsem přidala oslovení, kterými jej ostatní kluci někdy oslovovali. Doufám, že se vám líbí.

Layout 24

19. května 2015 v 14:30 | Hotaru
Haha, znáte to. Měsíc sem, měsíc tam. A pak se najednou stane, že se na blog vracíte po skoro devíti měsících a říkáte si, jak je to sakra možné. Jelikož nejsem dobrá v okecávání věcí, tak půjdu rovnou k věci. Moje pauza od blogu je u konce a dá se říct, že se pomalu ale jistě začínám zase vracet do provozu. Mám připravené nějaké články dopředu, pracuji na novém cyklu, aktivně přepisuji Broken butterfly. Myslím, že se ještě bude na co těšit.

Ale myslím, že hlavní věci jste si mohli všimnout sami. Nový layout. Za tuhle nádheru děkuji Lule. Myslím, že se jí moc povedl, miluji ho a mám v plánu si ho tu nechat snad navždy.

Takže... odteď je blog konečně opět oficiálně v provozu. Omlouvám se, že to tak trvalo.

Layout 23

10. srpna 2014 v 0:03 | Hotaru
Ten tmavý layout mě tu už začínal pomalu deptat. Tak jsem ho vyměnila za jiný - momentálně s Chanyeolem. Původně jsem chtěla, aby z toho vylezlo něco úplně jiného, ale výsledek se mi nejspíš líbí víc, než to, co jsem původně zamýšlela. Doufám, že se vám líbí.

Layout 22

26. července 2014 v 2:36 | Hotaru
Ani nevím, jak se tenhle layout stal :D Prostě jsem seděla a poslouchala XOXO a najednou jsem před sebou měla půlku layoutu. Tentokrát jsem chtěla jít do tmavších barev a pár... ti dva byli předem jasní. Yixingem jsem poslední dobou posedlá do té míry, až se mi o něm zdálo a Jongdae... kdo by z něj nešílel? Začínám mít kvůli nim výčitky vůči svému mrtvému OTP :D Mimochodem - to pozadí toho obrázku tomu opravdu vůbec nepomáhá. Ale tak nějak se mi daří pokračovat v TaoRis jednorázových i jedné kapitolové povídce. Takže pokrok. To už ale dost odbočuji. Doufám, že se vám layout líbí.Layout 21

16. července 2014 v 16:05 | Hotaru
Poslední dobou je tu zase tak trochu ticho. Nemůže za to nikdo jiný, než tenhle úžasný tvor, který je na layoutu. Nějak jsem upadla do období největší závislosti a už jsem stihla zhlédnout všechno, v čem figuroval, přičemž brzy plánuji napsat povídku na WooSuk nebo na HeungSoon. Spíš na HeungSoon. Pokud někdo náhodou neví, o co jde, tak jsou to chlapci ze School 2013, která je tak no... přiteplená, že by to praštilo i člověka, co není postižený yaoismem. Konec konců... podívejte se sami - kromě toho, že Jongsuk na Woobinovi neustále visí jako nějaká koala (tady znovu) a taky ho stále ošmatlává (já tu ruku vidím), tak ti dva spolu stíhají i spát a nějakou tu pusu jsem na netu taky viděla. Takže když k tomu přidám ještě i to, že Woobin je naprosté zlatíčko a já jsem jím momentálně posedlá, tak z toho vyjde tenhle layout. Dlouho jsem přemýšlela, jestli mám použít tuhle verzi nebo tu v tmavě hnědé. Nejspíš bych váhala ještě dál a nakonec to celé předělala, protože se mi na tom pořád něco nezdálo a přišlo mi to takové... všední a tuctové, ale potom jsem zjistila, že má Woobin dnes narozeniny a prostě jsem ho sem musela dát :D Takže doufám, že se vám líbí.

Layout 20, narozeniny blogu, update

1. června 2014 v 16:58 | Hotaru
Ještě pořád platí moje dočasná pauza, ale už se to zlepšuje. Jsem schopná zase psát a začínám si pomalu předepisovat věci dopředu, takže se brzo vrátím. V menu si můžete všimnout, že přibyla nová povídka na pokračování. Ta začne vycházet hned po mém návratu. Mám rozepsanou ještě jednu, ale v té momentálně nejsem schopná pokračovat. Chci ji napsat i přesto, že je TaoRis... ale teď to prostě ještě nejde. Časem se tu určitě objeví, ale teď se zatím budu věnovat těm, co už mám rozepsané a té jedné nové.

Rovnou jsem se rozhodla, že teď, když už se sem skoro vracím, tak to chce jiný, než depresivní HanChul a TaoRis layout a hodila jsem sem tohle nádherné, úžasné stvoření. Já osobně jsem s layoutnem po dlouhé době spokojená a doufám, že se líbí i vám.


Ale to hlavní, o čem jsem chtěla mluvit, je to, že Dark way dnes slaví rok od svého založení. Nechápu, jak je to možné! Já jsem ten typ člověka, co nevydrží u věcí dlouho a se vším za chvíli sekne... a Dark way je tu pořád. Rok... možná to není tak dlouhá doba, ale já jsem tak neskutečně ráda, že jsem to vydržela tak dlouho a ještě pořád mě to baví. Tohle se mi prostě nestává. Ale blogování mě zatím pořád baví a nezdá se, že bych měla v nejbližší době skončit... spíš naopak - mám tolik plánů. Krátký speciál k Between, několik jednorázovek, tolik grafiky... Myslím, že bych se brzy mohla vrátit ve stejné síle, jakou jsem měla před rokem a konečně být taky aktivnější. Doufám v to. Zároveň děkuju všem čtenářům, kteří si za ten rok blog našli a stále ho navštěvují i přes moje sporadické přidávání článků a dlouhé odmlky... děkuju. Miluju vás!

Layout 19

19. května 2014 v 23:21 | Hotaru
Víte... zase jsem nějak procitla až později a celá věc na mě dolehla až teď. Nechtěla jsem tyhle EXO problémy tahat na blog a zasedla jsem k počítači s tím, že vytvořím nějaký EunHae layout... a dřív, než jsem se nadála, tak už jsem vybírala vhodné HanChul a TaoRis fotky. Je to úplně jednoduché a vím, že jsem na blogu měla i lepší layouty... ale i tak jsem to sem nakonec musela dát. Počítám s tím, že ten vzhled zachvíli zmizí a opravdu sem dám to EunHae... ale já to tu tak prostě teď potřebuju mít.


Layout 18

5. května 2014 v 21:08 | Hotaru
Haha... nějak mě omrzely tmavé barvy, takže tu je zase nový layout. Je úplně jednoduchý, ale myslím, že ten Zhoumiho úsměv ho zkrášluje tak, že už ani žádné jiné úpravy nepotřebuje... říkala jsem už, jak moc miluju Zhoumiho úsměv? A nohy? A jeho celého? Určitě už jsem vám to cpala :D
Doufám, že se vám layout líbí.

Layout 17

6. dubna 2014 v 11:58 | Hotaru
Teď, potom co jsem to tu ty layouty střídala jako ponožky a ani se o nich neobtěžovala psát články, protože jsem věděla, že je stejně hned změním, jsem došla k názoru, že to chce něco... kde je Jongdae. Ani nechápu, jak se to stalo - ze začátku byl pro mě jenom takovým tím nevýrazným členem, který vám sice nevadí, ale nijak odvázaní z něj také nejste... a až teď nedávno jsem došla k názoru, že to je naprosté zlatíčko. S tím layoutem jsem taky celkem spokojená, ale tak... vždycky to může být lepší.

 
 

Reklama

.
TOPlist
Follow on Bloglovin

since 1.6. 2013