Šatník blogu

Layout 16

27. února 2014 v 14:49 | Hotaru
Haha ha ha... Je vtipné, že za únor je málo článků a ještě z toho většina o oznámení změny layoutu :D Když já prostě musela. Yonghwa na mě volal, ať si s ním udělám layout... a já neodolala. Protože on je prostě úžasný. A Minhyuk je úžasný. A oni dva spolu jsou úžasní. A všechno je to úžasné, takže je to na layoutu. Ta jednoduchost mě zase přešla, a tak jsem chtěla něco složitějšího. A... snad mě omluvíte, protože plánuji na CNBLUE i něco napsat... respektivě už jsem začala :D Doufám, že se vám layout líbí :)

Layout 15

19. února 2014 v 22:08 | Hotaru
Musím se pochválit - ty layouty tu začínají zůstávat déle, jak týden. Teď už jsem měla ale chuť na změnu. Chtěla jsem něco jednoduchého a takového... čistého. A taky jsem chtěla něco s BangLo, ale nedokázala jsem se rozhodnout, jakou jednu fotku použít, a tak jsem nějak došla až k tomuhle :D Řeknu vám, že nejvíc času na tomhle layoutu mi zabralo najít použitelnou fotku Guka, kde dělá srdíčko. Ani by mě nenapadlo, že to bude taková challenge, když prakticky každý k-poper nedělá skoro nic jiného... no, byla. A našla jsem u toho i nějaké libůstky... :D Každopádně doufám, že se vám layout líbí :)

Layout 14

29. ledna 2014 v 20:14 | Hotaru
Já ty layouty začínám měnit pomalu tolik, jako ponožky. Když mě nehorázně baví je vytvářet a zároveň trpím úchylkou na to, že se mě každý layout do týdne omrzí a pak už jenom čekám na nápad, abych mohla udělat nový :D Tenhle je mimo jiné inspirovaný takovou tou divnou tabulí s různými nemocemi zubů, která byla u mé zubařky :D Když už jsme u toho... uvažovala jsem o tom, že bych dělala layouty na zakázky, kdyby o to měl někdo zájem, protože mě to vážně baví. Takže kdyby náhodou někdo chtěl, tak se ozvěte.

Layout 13 a update

18. ledna 2014 v 18:58 | Hotaru
Zdravím. Zase jsem se nějakou tu dobu neozvala... ale to už píšu snad na začátku každého článku, takže ty kecy o tom, že nemám čas dneska raději přeskočíme :D
Zase jsem si hrála a snažila se vytvořit ten dokonalý, tak akorát jednoduchý layout... což se mi úplně přesně podle mých představ nepodařilo, ale i tak se mi líbil, a proto je tady.

A k update... můžete si všimnout, že v menu u povídky Thanatos se objevil status pozastavená. Je to tak. Nějak... mě psaní poslední dobou nebaví. Mám ty stavy delší dobu a prostě... mám pocit, že prostě nejsou dost dobré. Nebaví mě psát je, protože se mi nelíbí. To platí na všechny povídky, kromě Broken Butterfly a Between. Nutím se do toho v nich pokračovat jenom proto, abych něco psala a je to na nich vidět... to, že mi psát nejde a že už to prostě není jako dřív. Proto jsem se rozhodla, že v nich prostě nebudu pokračovat do okamžiku, kdy na to budu mít chuť. Nebudu se do toho nutit. Budu psát nové věci a tamty - kromě Broken Butterfly a Between, kde do konce chyí už asi tak 3 - 5 kapitol - prozatím přestávám vydávat a budu se soustředit na něco, co mě baví. Doufám, že to pochopíte, na povídky si počkáte a nezanevřete na Dark Way.

Layout 12

27. prosince 2013 v 12:15 | Hotaru
Já vím, já vím... vánoční layout by tu ještě mohl zůstat, ale já už ho tu nechci... prostě mám chuť mít tu něco jednoduchého a to tenhle layout je. Možná až moc. Já totiž prostě neumím udělat přiměřeně jednoduchý layout... buď je jednoduchý málo a nebo naopak moc :D
A k tomu gifu... už jsem se vyjadřovala, jak Jonghyuna zbožňuju a že mám v poslední době (opět) závislost na SHINee? Ne? Tak to říkám teď. A ty jeho oči...

Layout 11

15. prosince 2013 v 0:58 | Hotaru
Až dneska jsem si uvědomila, že Vánoce budou prakticky za týden... a tak jsem trošku obměnila předešlý layout, jenom jsem přidala stromek, Teuka a bylo to. Přesto jsem s ním tak nějak spokojená, protože je takový jednoduchý a přitom vánoční... nemám ráda takové ty kýčovité vánoční věci.
Co se nějakého vánočního programu na blogu týče... mám promyšleno několik speciálů k povídkám - dva k Broken Butterfly (s tím, že jeden bude mít pravděpodobně dvě části) a jeden k Thanatovi... nevím ale, jak to stihnu. Při nejhorším bych to potom přidala jako novoroční :D
Doufám, že se layout líbí :)Avatary:

Layout 10

1. prosince 2013 v 22:36 | Hotaru
Tak, kompletně jsem překopala menu, protože jak jsem tak koukala na ten layout z rána, tak mi přišlo, že tam je hrozně moc věcí a úplně pro nic... hlavně co se jednorázových povídek týká. Takže jsem se do toho pustila a překopala jsem to celé včetně layoutu.
Doufám, že se vám to líbí a omluvíte, jak je to tu teď zaspamované rozcestníky a takovými věcmi. Jako omluvu vám sem dnes ještě hodím kapitolu Broken Butterfly.


Avatar:

Layout 9

3. listopadu 2013 v 19:23 | Hotaru
Minulý layout tu vydržel dlouho. Musím se pochválit. :D Ale přeci jenom přišel čas ho vyměnit. Ale Zhoumi mi tu zůstal. Protože ho všichni milujeme (dobře, tak minimálně protože ho miluji já). A taky proto, že je takový podzimní... a podzim už nám venku celkem slušně vládne. Jsem s tímhle layoutem spokojená. A dokonce mi šel nastavit prakticky vzato okamžitě. Myslela jsem, že to bude složitější.
Přemýšleli jste někdy nad tím, jak by vypadalo dítě Taemina a Zhoumiho? Ne? Já taky ne... do té doby, než jsem dneska potkala kluka, který tak úplně vypadal. Ale vážně... už jenom ty nohy napovídaly, že prostě musí být Zhoumiho příbuzný. A k tomu Taeminův ksichtík... chtěla jsem ho vyfotit, ale nakonec jsem si řekla, že by to bylo divné... ono už jenom to zírání bylo divné :D
Každopádně doufám, že se vám layout líbí.Avatary:

Layout 8

6. října 2013 v 0:33 | Hotaru
Dnes jsem si opět krátila chvíli děláním grafiky a nakonec z toho vylezl layout se Zhoumim. K tomu, že tu layouty měním jako ponožky, se už raději ani nevyjadřuji :D
No není ten obrázek Zhoumiho naprosto dokonalý? Stejně tak jako jeho nohy samotný Zhoumi? Momentálně teď ho mám snad všude na tapetách a já nevím, co všechno :D Každopádně to nastavení mě málem zabilo. Myslela jsem, že to bude jeden z těch na nastavení jednodušších layoutů... no, nebyl. Pořád mi ujížděl, hajzlík jeden. Takže se omlouvám všem, co byli na Dark way v té době, kdy jsem to nastavovala.
Doufám, že se layout líbí :)Avatar:

Layout 7

23. září 2013 v 17:44 | Hotaru
Tak... mám pocit, že poslední dobou nedělám nic jiného, než nové layouty :D Ale vážně, který mi tu poslední dobou vydržel déle, než dva týdny? Zdá se, že nemám na práci nic jiného, než blbnout v Photoshopu. Jsem nemocná, a tak jsem dneska celý den zevlila doma a já místo toho, abych šla dělat něco učitečného, tak začnu plácat tohle.
Ale každopádně se mi to líbí. Jeto takové... podle mých původních představ :D
Něvěřili byste, kolik času člověk stráví nad domlouváním hloupému Home, aby mu neujíždělo. Hrozné toto.


Avatary:

 
 

Reklama

.
TOPlist
Follow on Bloglovin

since 1.6. 2013