Thanatos

Thanatos - 7. kapitola

24. prosince 2013 v 16:00 | Hotaru
Dnešní předposlední článek. Slíbila jsem v Thanatovi EunHae, máte tu EunHae. Upozorňuji, že to je 18+. Kapitola je celkem dost krátká, ale doufám, že to nevadí. Jinak... v Thanatovi se už pomalu ale jistě blížíme k půlce. A to jsme se ještě ani nikam pořádně nedostali :D Zvláštní, že?
A vůbec... doufám, že si dnešek užíváte! Já pravděpodobně momentálně dělám chůvu asi tak miliardě malých harantů... úžasné.18+

Thanatos - 6. kapitola

13. prosince 2013 v 23:12 | Hotaru
Zase mi to tu zamrzá, to je hrůza. Ale já za to nemůžu - všichni učitelé se rozhodli, že já nemám na práci nic jiného, než se učit a dělat referáty, projekty, učit se nenaučitelný dlouhatánský básničky, které stejně zapomenu pět senukd potom, co je odříkám u tabule... Hrůza toto. A do toho ty věci kolem Vánoc. A pak že jsou to svátky klidu a pohody, to tak. A navíc... připravuji novou povídku, respektive staronovou, protože už jsem to jednou kdysi psala, provedení bylo hrozné, ale nápad myslím celkem ucházející... informace k tomu se tu objeví, až se mi podaří si předepsat dostatečně dopředu.
A k tomuhle... je to náhoda, že se mi ve všech cyklech zrovna objevily takové... zvláštní kapitoly, ve všech už to příště přejde. A konkrétně k této... na svou obhajobu říkám, že mám prostě ve zvyku ze svých milovaných postav dělat hajzlíky... nemůžu za to. V příští kapitole vám to vynahradím... třeba sladkým EunHae?


Thanatos - 5. kapitola

3. prosince 2013 v 17:11 | Hotaru
Thanatos už se tu dlouho neobjevil co? Ale teď jsem se do toho nějak dala... a mám pro vás i ZhouRy speciál... ale to až později. Tahle kapitola je taková... neposunující děj vpřed. Ale užijte si jí... protože za tu, co bude potom mě zabijete. Opravdu.
Tak já zas běžím, než vám to všechno vykecám. Užijte si to, popřípadě zanechte komentář :)Thanatos - 4. kapitola

12. října 2013 v 18:42 | Hotaru
Znáte ten pocit, když chcete něco napsat, ale jste hrozně líní otevřít si program a psát? Když víte, co chcete napsat, ale nejste schopni to na ten papír hodit? Je to strašně frustrující T-T Předtím, než program otevřu mám hlavu plnou slov... poté mi všechna jako mávnutím kouzelného protku zmizí.
Nakonec jsem ze sebe ale vytlačila aspoň tuhle kapitolu. A taky si - zatím do šuplíku - píšu krátkou drabble sérii... Každopádně si kapitolu užijte.Thanatos - 3. kapitola

28. září 2013 v 20:29 | Hotaru
Tak nakonec tu kapitolu přidávám až dneska, ačkoli jsem chtěla už včera. A příští týden s největší pravděpodobností přibude zase jenom Thanatos, protože se mi včera a dneska povedlo napsat si do zásoby a já na tom příští týden nejspíš budu mizerně s časem... škola je svině, vážně. A když už jsme u toho... lidi, vy mě za tu povídku zabijete, vážně. Budete mě nenávidět, všichni do jednoho :D Ale já prostě musím :D Tak si užijte jakž takž klidnou kapitolu, než se to tam (než to já) všechno posere/u.
A poslední dobou vážně nevím, co bych sem před články měla psát, takže to radši nechám být a rychle půjdu...


Thanatos - 2. kapitola

11. září 2013 v 15:35 | Hotaru
Chtěla jsem napsat pozitivní jednorázovku nebo kapitolu Broken Butterfly. Vážně jsem chtěla... ale dojmy a pocity z prvního týdne mi to nějak pokazily a já jsem se vrhla na Thanata... Snad se vám kapitola bude líbit... myslím, že na mě je extrémně dlouhá.
Jinak... 9. října budu mít svátek, takže mi mamka ušetřila výdaje a naprosto nečekaně mi zaplatila knížku, na kterou jsem si tak dlouho brousila zuby... Tím myslím Útěk z tábora 14... je to drsné, hodně. Ale taky zajímavé a můžu to jenom doporučit. Myslím, že až to dočtu - chybí mi ještě pár desítek stran - tak sem o svých dojmech něco hodím... je to opravdu silná kniha.
Každopádně... užijte si kapitolu a já běžím - mám rande s chemií a němčinou -__-" (jak moc já oba ty předměty nenávidím).

Thanatos - 1. kapitola

2. září 2013 v 16:58 | Hotaru
První den ve škole jsem kupodivu přežila v pořádku a to dokonce i bez hloupých poznámek nebo tak něčeho. Takže super. Zítra mám pět hodin a potom rovnou až do půl čtvrté. Ale nestěžuji si, mohlo by to být horší, že? :D
Každopádně tu mám první kapitolu téhle povídky, kterou už mám vlastně nějakou dobu v počítači. Je taková krátká... ale snad se vám bude líbit, já pádím :)


Thanatos - Prolog

1. září 2013 v 16:47 | Hotaru
Tak, je tu prolog. Abychom my, co chodíme do školy, náležitě oslavili konec prázdnin T-T Bože, jak já tam nechci. Mezi spoustu lidí, kteří mě všichni k smrti nenávidí, pořád jsou na mě zlí a všichni jdou jako smečka proti mě. Co jsem komu udělala? :D
Každopádně doufám, že se vám bude prolog líbit a povídka vás zaujme. :)Thanatos

31. srpna 2013 v 1:09 | Hotaru


Název: Thanatos
Fandom: Super Junior
Hlavní pár: SiChul
Ostatní páry: ZhouRy, EunHae, YeWook, TeukMin, později další
Žánr: drama, romantika, únos, smrt, slash
Přibližný počet kapitol: 17

Thanatos, řecký bůh smrti. A také jméno, kterým klienti začali sami od sebe nazývat Siwona, nájemného vraha. Ještě nikdy neselhal. Vše se ale má brzy změnit. V Seoulském podsvětí žijí dva gangy - Zhoumiho a Leeteukův. Oba spolu už od nepaměti bojují o nadvládu. Thanatos je Zhoumiho lidmi najat, aby unesl Leeteukova mladšího bratra Heechula a odvedl tím tak jeho pozornost. Je pověřen tím, udržet Heechula naživu, zatím. A jak se Heechulovi dny krátí, tak se Siwon musí rozhodnout - zachová se jako Siwon nebo jako Thanatos?
 
 

Reklama
.
TOPlist
Follow on Bloglovin

since 1.6. 2013