Videa

BTS - This is halloween

1. listopadu 2015 v 12:00 | Hotaru
Zdravím, trochu opožděně sem dávám halloweenské video. Jsem totiž štěstím bez sebe, že jsem konečně našla slečnu, která dělá pěkná videa s BTS. Nevím, jestli jsem to jenom já, ale mám pocit, že kvalitních videí/povídek/grafiky s BTS je hrozně málo a vždycky mám strašnou radost, když něco objevím. Pokud to máte podobně, určitě se podívejte na slečnin kanál, je úžasná. Mohla bych vám sem dát jakékoli její video a nemohla jsem se rozhodnout, jelikož se mi líbí snad úplně všechna, takže jsem se rozhodla tak nějak... tématicky. Miluji od ní úplně všechno! Každopádně... pokud byste věděli o někom, kdo na ně něco píše či vytváří... nebo něco takového sami dělali, určitě mi dejte vědět. Budu moc ráda.

SeKai - Scary, terrifying feelings

4. října 2015 v 22:23 | Hotaru
Přicházím s dalším fanvideem. Opět oblíbená písnička, oblíbený pár. Pokud jste se náhodou divili, proč včera nevyšlo Treasures, bylo to kvůli tomu, že mi odešel počítač. Na okamžik se zdálo, že přijdu o všechna data, ale nakonec se nám to podařilo zprovoznit. Včerejší kapitola vyjde buď až příští sobotu a nebo někdy během týdne.


SeKai - Mercy

29. srpna 2015 v 18:05 | Hotaru
Další z mých oblíbených SeKai fanvideí. Nevím, možná je to těmi záběry, možná tou písničkou, která je opět jednou z mých oblíbených. Zároveň je tohle přičinou jedné povídky tady na blogu. Doufám, že si ho taky užijete.

SHINee - Believer

3. července 2015 v 15:59 | Hotaru
Zdravím, zdravím! Jak se máte? Dneska vám předhodím další video ze své sbírky. Toto mám obzvlášť ráda. Je takové pozitivní a připomíná mi, jak moc miluji SHINee. Prostě... je dokonalé, kluci jsou dokonalí a no... snad to pochopíte sami, pokud si ho pustíte. Já zase poběžím, zatím se mějte.

Severus Snape - So cold

6. června 2015 v 13:26 | Hotaru
Severus... moje nejoblíbenější postava, miluji ho. Toto video se mi moc, moc líbí, proto jsem se o něj chtěla s vámi podělit a doufám, že vám nevadí, že to není obvyklý k-pop.

HeungSoon - Way back home

25. května 2015 v 14:17 | Hotaru
Zdravím. Dneska jsem se vám sem rozhodla hodit zase jedno fanvideo. Pro tentokrát je to jedno k doramatu School 2013, konkrétně na pár HeungSoon. Myslím si, že na ten pár je fanvideí na youtube mnoho a všechna moc zdařilá, ale toto mě nějakým způsobem zaujalo ještě o něco víc, než ostatní. Možná je to výběrem písničky, možná výběrem scén, kdo ví.
Doufám, že se vám také bude líbit. Ale pozor, mohlo by obsahovat spoilery.


Kris, don't go

17. května 2014 v 12:16 | Hotaru

Pořád se snažím si říkat, že ještě nemá cenu to vzdávat - že je ještě možnost, že to nedopadne tak, jak to dopadalo už v minulosti. Pořád je ještě naděje, že se Kris s SM domluví a zůstane... ale i tak nedokážu dělat nic jiného, než masochisticky projíždět Krisův tag, EXO tag... Nedokážu si je představit bez něj. Nechci si je bez něj představovat, nechci přijmout to, že možná bude pryč. Vadí mi bublina, která se kolem toho tvoří a fámy, které lidi šíří. Vadí mi to, jak lidé zkreslují informace a přejí si, aby to byla pravda. Vadí mi úplně všechno a hrozně se bojím, že to dopadne jako u Super Junior. Dělám si starosti o kluky i o Krise. Chápu postoje obou a na druhou stranu chápu i postoj společnosti... vadí mi, jak se všichni pořád dohadují a neberou věci tak, jak jsou. Nevím, čemu věřit a přitom pořád doufám, že nakonec neodejde... ale na druhou stranu si přeju, aby to už měl za sebou... a vlastně ani nevím, co chci... nejspíš zázrak... ale zázraky neexistují...

 
 

Reklama
.
TOPlist
Follow on Bloglovin

since 1.6. 2013